Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Reikai napisał:

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/masakra-w-buczy-sprawka-ukraincow-odpowiedzialni-sa-rosjanie/
Ten gnój nawet już się nie kryje, powinno go sprawdzić ABW, tak samo Brauna.

 

4 godziny temu, Koelner napisał:

wiadomym jest, że w społeczeństwie znajdą się osoby prorosyjskie i zarazem antyukraińskie. Korwin spełnia tutaj pozytywną rolę ponieważ „gospodarując” ten szlam przynajmniej jest to pod kontrolą i wiadomo że to margines :) zdecydowanie gorzej byłoby jakby to była osoba która wzbudza zaufanie i te nastroje rosłyby w górę, a tak wiadomo że to debil z jakąś grupką :) przecież jak czyta się jego wypowiedzi to człowiek staje się loverem Ukr i jeszcze bardziej antyrosyjski :) 

Problem polega na tym, że w Polsce propagandę ukraińską uznaje się za prawdę, a propagandę ruską uznaje się za propagandę.

Ja nie wiem co się działo w Buczy, nikt z ludzi smarujących teksty na ten temat nie wie, nikt/wielu (na wypadek gdyby nasi tajniacy nie byli jednak kupą gówna) z polityków nie wie. Ale wszyscy w Polsce twierdzą że to Ruscy.

Skoro do lasu katyńskiego w czasie IIWŚ mogła pojechać delegacja Czerwonego Krzyża to dlaczego nie pojechała do Buczy? Byłby niezależny głos kogoś kto nie jest ani Ruskiem, ani Ukraińcem. Jednak nikt na to nie wpadł.

I nie, nie bronię Korwina, odkleja mu się tak mocno, że szkoda nawet czytać co on tam pisze, ale to że opinia publiczna w Polsce tak bezkrytycznie bierze wszystko co przychodzi w depeszach z Ukrainy za prawdę objawioną też nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Cardi napisał:

 

Ja nie wiem co się działo w Buczy, nikt z ludzi smarujących teksty na ten temat nie wie, nikt/wielu (na wypadek gdyby nasi tajniacy nie byli jednak kupą gówna) z polityków nie wie. Ale wszyscy w Polsce twierdzą że to Ruscy.

Skoro do lasu katyńskiego w czasie IIWŚ mogła pojechać delegacja Czerwonego Krzyża to dlaczego nie pojechała do Buczy? Byłby niezależny głos kogoś kto nie jest ani Ruskiem, ani Ukraińcem. Jednak nikt na to nie wpadł.

@ely3 następny ruski troll prosi się o bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

@ely3 następny ruski troll prosi się o bana

no właśnie, jak ktoś zaczyna się zastanawiać to jest ruskim trollem :) o tym mówię.

Amerykanie wyzwalając Francję też żadnych dzieci pułku wbrew woli Francuzek nie zostawiali? Wszystkie się im oddawały z dobroci serca i wdzięczności? :) 

To samo na Okinawie :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

 

Problem polega na tym, że w Polsce propagandę ukraińską uznaje się za prawdę, a propagandę ruską uznaje się za propagandę.

Ja nie wiem co się działo w Buczy, nikt z ludzi smarujących teksty na ten temat nie wie, nikt/wielu (na wypadek gdyby nasi tajniacy nie byli jednak kupą gówna) z polityków nie wie. Ale wszyscy w Polsce twierdzą że to Ruscy.

Skoro do lasu katyńskiego w czasie IIWŚ mogła pojechać delegacja Czerwonego Krzyża to dlaczego nie pojechała do Buczy? Byłby niezależny głos kogoś kto nie jest ani Ruskiem, ani Ukraińcem. Jednak nikt na to nie wpadł.

I nie, nie bronię Korwina, odkleja mu się tak mocno, że szkoda nawet czytać co on tam pisze, ale to że opinia publiczna w Polsce tak bezkrytycznie bierze wszystko co przychodzi w depeszach z Ukrainy za prawdę objawioną też nie powinno mieć miejsca.

Przecież nawet w linku który wstawiłem są dowody, niezależne instytucje tez zajmuja się badaniem zbrodni i nikt poza konfederusją nie ma wątpliwości. W Buczy tez byli przecież,  skąd tekst że nikt nie zbadał?

 

Jak już jest jechanka na konfederacje, to

 

comment_16580511972LVfYAncptIFg8PsMVnW1h,w400.jpg

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał:

Przecież nawet w linku który wstawiłem są dowody, niezależne instytucje tez zajmuja się badaniem zbrodni i nikt poza konfederusją nie ma wątpliwości. W Buczy tez byli przecież,  skąd tekst że nikt nie zbadał?

No dobra, Amnesty International, w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Ja nie wiem co się działo w Buczy

To wiemy

 

Godzinę temu, Cardi napisał:

nikt z ludzi smarujących teksty na ten temat nie wie,

To nieprawda . Sprawdź może sobie fakty zanim się zaczniesz wypowiadać w temacie

Szczerze to nie wiem jak bardzo trzeba sie postarać by nie wiedzieć co się działo w Buczy. Są nagrania monitoringu miejskiego. Zdjecia satelitarne. Zbronie potwierdził wywiad amerykański i brytyjski. Więc o czym piszesz ,że nikt nie wie skoro temat już jest przewałkowany przez wszystkich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Jakikolwiek wywiad kraju niebędącego członkiem NATO się wypowiedział? Indie? Chiny? Australia? Japonia? Izrael?

Jestes dowodem że konfederacje powinni zdelegalizować i wypierdolic pierwszym bydlęcy wagonem do Moskwy razem z takimi niereformowalnymi ***** jak ty

Rosjanie łamią międzynarodowe prawo humanitarne i naruszają konwencje genewskie - to najogólniejszy wniosek drugiego raportu OBWE ( w skład OBWE poza państwami europejskimi jako panstwa członkowskie i współpracujące wchodzą między innymi kanada, australia, Japonia i Izrael) dotyczący zbrodni wojennych w Ukrainie. Międzynarodowi eksperci odkryli w Buczy sale tortur i udokumentowali zbiorowe gwałty na 25 dziewczętach w wieku od 14. do 24. roku życia. Dziewięć z nich zaszło w ciążę.Eksperci szczegółowo opisali przerażające działania sił rosyjskich, w tym odkrycie sal tortur w Buczy, przemoc seksualną i masowe zabójstwa cywilów, także dzieci.Roczny chłopiec został napadnięty seksualnie, a 78-letnia kobieta została zgwałcona przez rosyjskich żołnierzy Liczne dowody fotograficzne i wideo pokazują, że rosyjskie siły przeprowadziły "ukierunkowane, zorganizowane zabójstwa cywilów w Buczy". Wielu ludzi zastrzelono z rękami związanymi za plecami.Obserwatorzy OBWE odkryli z Buczy sale tortur. W większości przypadków Rosjanie organizowali je w piwnicach. W jednej sali eksperci odkryli dowody tortur i podtapiania oraz ciała pięciu mężczyzn. "Były pokryte oparzeniami, siniakami i ranami.  W innej piwnicy, również w Buczy, znaleziono 18 ciał mężczyzn, kobiet i dzieci. W raporcie napisano, że "niektórym odcięto uszy, innym wyrwano zęby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cardi napisał:

Jakikolwiek wywiad kraju niebędącego członkiem NATO się wypowiedział? Indie? Chiny? Australia? Japonia? Izrael?

A jakie to ma znaczenie jeśli ogólnodostępne zdjęcia satelitarne pokazują kiedy pojawiły się trupy. Jak długo leżały. Są nagrania z monitoringu też udostępnione które pokazują strzały z rosyjskich czołgów do cywili choćby to słynne do rowerzysty.

Czyli uważasz ,że wywiad chiński jest bardzie wiarygodny od amerykańskiego?  A może hinduski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ely3 napisał:

A jakie to ma znaczenie jeśli ogólnodostępne zdjęcia satelitarne pokazują kiedy pojawiły się trupy.

Z jakiegoś powodu wymieniłeś 2 wywiady, oba należące do NATO. Raczej po to żeby mnie przekonać, prawda?

36 minut temu, ely3 napisał:

Czyli uważasz ,że wywiad chiński jest bardzie wiarygodny od amerykańskiego?  A może hinduski?

Uważam, że kraje NATO walczące w tej wojnie per proxy są de facto sędzią we własnej sprawie.

38 minut temu, fluber napisał:

Jestes dowodem że konfederacje powinni zdelegalizować i wypierdolic pierwszym bydlęcy wagonem do Moskwy razem z takimi niereformowalnymi ***** jak ty

Coś wspominałeś o banowaniu, a tymczasem obrażasz innego użytkownika (czego chyba nie należy robić) tylko dlatego, że zadaję pytania. 

Rozumiem, że stanowisko Sowieckiego i powiedzmy Czechosłowackiego wywiadu o czystkach w Polsce w latach 1947-52 też byłoby wiążące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cardi napisał:

Z jakiegoś powodu wymieniłeś 2 wywiady, oba należące do NATO. Raczej po to żeby mnie przekonać, prawda?

Uważam, że kraje NATO walczące w tej wojnie per proxy są de facto sędzią we własnej sprawie.

 

Pytałeś o Izrael to @fluber Ci wkleił. gdzie masz jeszcze wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cardi napisał:

Coś wspominałeś o banowaniu, a tymczasem obrażasz innego użytkownika (czego chyba nie należy robić) tylko dlatego, że zadaję pytania. 

Po tym co insynuujesz i piszesz każde inwektywy wobec Ciebie są i tak za małe. Nie można być tak głupim żeby nie widzieć prawdy. Twoje pytania to perfidia i kurestwo. Tym bardziej że pominąłeś to co ely3 napisał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Pytałeś o Izrael to @fluber Ci wkleił. gdzie masz jeszcze wątpliwości?

Nigdzie, przyjmuję do wiadomości.

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Po tym co insynuujesz i piszesz każde inwektywy wobec Ciebie są i tak za małe. Nie można być tak głupim żeby nie widzieć prawdy. Twoje pytania to perfidia i kurestwo. Tym bardziej że pominąłeś to co ely3 napisał.  

Ale ja niczego nie insynuuję. Napisałem wprost, że wszystkich, którzy ośmielają się zastanowić nad tym co płynie z mediów wrzuca się do ruskiego worka z onucami.

Przyjmowanie bezkrytyczne informacji od strony ukraińskiej - tak trzeba żyć.

Przyjmowanie bezkrytyczne informacji od strony ruskiej - ruski agent, powielasz ruską propagandę.

Zadawanie pytań co do informacji od strony ukraińskiej - kurestwo i perfidia.

Zadawanie pytań co do informacji od strony ruskiej - trzeba pokazywać jak jest na prawdę.

 

Niczego nie pominąłem, przecież odniosłem się do części posta ely3, resztę przeczytałem i przyjąłem do wiadomości.

Jedyne insynuacje jakie tu od strony czy dwóch padają są nie z mojej strony, a w moją stronę. Nigdzie nie napisałem, że w Buczy nic się nie stało, nie napisałem że ruscy nie odjebali niepojętych rzeczy, a dowiedziałem się, że jestem perfidną kurwą i należy mnie wywieźć wagonem bydlęcym do Moskwy. 

To nieważne, że do ruskich nic nie mam, ani sympatii, ani szacunku.

 

Nie wspomnę, że w międzyczasie w dyskusji uczestniczy moderator i perfidną kurwę i wagony bydlęce puścił mimo uszu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Nigdzie, przyjmuję do wiadomości.

Ale ja niczego nie insynuuję. Napisałem wprost, że wszystkich, którzy ośmielają się zastanowić nad tym co płynie z mediów wrzuca się do ruskiego worka z onucami.

Przyjmowanie bezkrytyczne informacji od strony ukraińskiej - tak trzeba żyć.

Przyjmowanie bezkrytyczne informacji od strony ruskiej - ruski agent, powielasz ruską propagandę.

Zadawanie pytań co do informacji od strony ukraińskiej - kurestwo i perfidia.

Zadawanie pytań co do informacji od strony ruskiej - trzeba pokazywać jak jest na prawdę.

Tylko zapominasz (myślę że celowo) że jedna strona jest całkowicie skompromitowana podawaniem kłamstw w sposób wręcz całkowicie bezczelny jak stracenie 3 razy więcej dronów niż Turcy wyprodukowali, nie używanie Toczek jak twierdzili po ataku na Krematorsk  żeby wrzucić filmy jak odpalają Toczki 2 tygodnie później z Ukrainą która nie ma żadnego udowodnionego kłamstwa a jedynie można spierać się o pewne szczegóły. Jeśli ktoś jest co chwile łapany na kłamstwie to oczywiste jest że jest inaczej traktowany niz ktoś kto może i koloryzuje ale trzyma się prawdy.

P.S tak insynuujesz dokładnie tak jak Ruskie trolle które "tylko pytaja" na twitterze czy instagrami pod postami proUkrainskimi.

 

Teraz, RappaR napisał:

To jak bardzo Cardi jest tępy az ciężko wyrazić słowami 

i to jest w sumie lepsza możliwość niż na druga biorąc pod uwagę  ile Ruskich agentów jest około konfederacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.