Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Damn 4 deal nielegalny na 5. ludzie jak chcecie orżnąć GMa Bulls to myślcie przynajmniej...

 

Weto dla 2/3 czy 3/5 lub zakaz handlu na miesiąc przynajmniej. To nie jest zabawne, a nie jest wykluczone, że ktoś trolluje, bo to też nietrudne. 

 

A najlepiej niech Palnik wskakuje w autopilot, bo widać, że kolega niereformowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timi powinien dostac zakaz trejdow. Ale przegina ze mna ze Smithem lub z NYK o Porzingoda albo oddaje graczy za bazcen albo oddaje dwa picki jako tankujacy zespol za Fina. Tu sie nie da nic wytlumaczyc. Nie chodzi o veta ale kompletny brak logiki w tych ruchach. a chwile Bulls beda gorsi niz Kings co jest praktycznie niemozliwe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timi powinien dostac zakaz trejdow. Ale przegina ze mna ze Smithem lub z NYK o Porzingoda albo oddaje graczy za bazcen albo oddaje dwa picki jako tankujacy zespol za Fina. Tu sie nie da nic wytlumaczyc. Nie chodzi o veta ale kompletny brak logiki w tych ruchach. a chwile Bulls beda gorsi niz Kings co jest praktycznie niemozliwe :-D

 

Na moje to tak 23 % szans, że to nie jest trollowanie przez kogoś z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to tak 23 % szans, że to nie jest trollowanie przez kogoś z forum.

To nie ja :-D bylo smiesznie, ale teraz to juz robi sie malo smiesznie a wrecz groteskowo. Gdyby Timi bral same picki i zle kontrakty to kumam, bo chce tankowac, ale on chcial oddac za Markanena dwa picki. Odmowilem mu ze Smithem bo po co mu on jak ma Balla ale chlop wali slepakami az milo. Niby cos skumal a potem znowu leci deal bez sensu dla niego. Jak tak dalej pojdzie to za rok tych Bulls nikt nie bedzie bral. Do wrzesnia Timi powinien miec okres ochronny ale w sumie co z tego ze go cgronicie, jak on na sile sam chce sie pogrzebac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja :-D bylo smiesznie, ale teraz to juz robi sie malo smiesznie a wrecz groteskowo. Gdyby Timi bral same picki i zle kontrakty to kumam, bo chce tankowac, ale on chcial oddac za Markanena dwa picki. Odmowilem mu ze Smithem bo po co mu on jak ma Balla ale chlop wali slepakami az milo. Niby cos skumal a potem znowu leci deal bez sensu dla niego. Jak tak dalej pojdzie to za rok tych Bulls nikt nie bedzie bral. Do wrzesnia Timi powinien miec okres ochronny ale w sumie co z tego ze go cgronicie, jak on na sile sam chce sie pogrzebac...

 

Ja bym go ochronił i wywali z gry. Za bardzo śmierdzi trolem. To jest niemożliwe, żeby oglądać NBA tyle lat, co sam gdzieś tam podawał i nic nie ogarniać. To jest fake.

 

Do końca FA Palnik może pilotować, a później mamy czas do grudnia żeby znaleźć zastępswo. Mogę przeczesać internet w poszukiwaniu fanpagy i forum kibiców Bulls (takich na pewno jest więcej, niż Minnesoty. Tych 2 nie znalazłem :D) i dać ogłoszenia o naszej zabawie. Na pewno lepiej na tym wyjdziemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Palnik wraca to co robicie z tym dealem miedzy Bulls a Utah? Bo troche sie odjebalo.

January pracuje aby najlepiej rozwiązać sytuację.

 

BTW. Nie mam problemu aby Mills został na takiej umowie jaka wygrała w 2 turze FA, bo sam mu chciałem taka samą dać. Tak w razie czego, dla jasnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wolves:
- Lucas Nogeuira

- 1st pick Knicks 19'

- 1st pick Knicks 20'

- 1st pick Pistons 20' zastrzeżony w top10

- 2nd pick Less favorable of NYK and LAC 18'

- 2nd pick least favorable of CLE, HOU, ORL 19'

 

Do Knicks
- Andrew Wiggins

- John Henson

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shevcu nie mowie ze byl burdel, tylko ze kontrakty na poziomie Blazers w real nba, do tego bez pickow wiec troche bylo trzeba to uporzadkowac.

 

@Marcus tak, ale ma pick Pacers 2020 wiec chyba nie jest to problemem? ma swoj pick 2018 i pick Pacers 2020.

Kumam że bez pickow ale z drugiej strony gdyby nie transfery to ten zespół widzialby PO jak swinia gwiazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiecie jak się cieszę, że mi się udało tego Bazemora spuścić do Soty, cała Arizona odetchnęła wtedy z ulgą :)

 

no ale teraz Qcin ma picki, żeby go ruszyć, zrzucił też Hensona, ogólnie bardzo dobry ruch dla Wolves z tym Wigginsem, a ja się cieszę, że NYK tym samym przestaną być moim konkurentem do tankowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.