Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, że w NBA w wymianach z 3 lub więcej drużynami, każdy musi coś wysłać do każdego?

 

Jeśli już to obgadaliście i olewacie tę zasadę, to zignorujcie ten post.

Olewamy to. Każdy ma zestashowanych ziutków z Europy, którymi można handlować w tego typu wymianach. To są zbędne formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Horford

Jae Crowder

Avery Bradley

Jaylen Brown

Isaiah Thomas

 

Jednego lu dwóch z nich mogę oddać w zamian za zawodnika/ów którzy w sumie będą mnie kosztować mniej o co co najmniej 3 mln. Mogę do dobrej oferty dorzucić picki z kolejnych lat (BRO 2018, HOU 18, LAC 19, BOS 20), sam też mogę przyjąć w ramach rozliczenia ciekawe future picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Horford

Jae Crowder

Avery Bradley

Jaylen Brown

Isaiah Thomas

 

Jednego lu dwóch z nich mogę oddać w zamian za zawodnika/ów którzy w sumie będą mnie kosztować mniej o co co najmniej 3 mln. Mogę do dobrej oferty dorzucić picki z kolejnych lat (BRO 2018, HOU 18, LAC 19, BOS 20), sam też mogę przyjąć w ramach rozliczenia ciekawe future picki.

O ile się nie myle, HOU 18 jest protected i nie, jak napisał swego czasu January 1-14, tylko 1-20.

 

To tak gwoli wyjaśnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4920336291938825.jpg

 

W związku z pojawiającym się zainteresowaniem mam wiadomość dla ogółu managerów. Uwaga!

 

Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany pozyskaniem do swojej drużyny:

  • topowego zawodnika ligi
  • jednego z TOP3 centrów 
  • najbardziej wszechstronnego wysokiego, który potrafi zebrać 12 piłek, jednocześnie prowadząc ofensywę na poziomie 5 ast/pg w tym samym momencie rzucając na 37 % zza łuku przy prawie 6 próbach, będąc jedynym poważnym graczem organizacji
  • szuka pierwszej opcji, która zagwarantuje 25-30 ppg
  • Nie chce zawalać sobie salary super maxem 205/5 w nadchodzących latach (DMC stracił ten przywilej i nie może podpisać takiej umowy)

To DeMarcus Cousins jest jego ideałem. Oczywiście obiecać nic nie mogę, ale każdą kolejną ofertę jestem zmuszony przyjąć i rozważyć, bo każdy powinien mieć równe szanse na rynku.

 

Pozdrawiam

 

PS Sources say that Warriors designers stuff is about to get fired 

 

PS2 Nie podaję co mnie interesuje, bo nawet nie rozważałem takiego scenariusza i nie zastanawiałem się nad tym. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pick trza ogarnąć, bo jest opcja że 1st najwcześniej będzie tu mógł być HOU 2022, a 2nds również dopiero od 2022.

Ale to by oznaczało, że te picki bym miał "zablokowane" do trejdu, podczas, gdy Karpik "wykorzysta" już mój pick 2018, pozostałe normalnie zostają u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.