Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Do Clippers idzie: Carmelo Anthony

 

Do Knicks idą: Jamal Crawford, Austin Rivers, pick Clippers w 1 rundzie w 2022 roku,  prawo do swapu pickow w 1 rundzie z Clippers w 2023 r.

Potwierdzam

-Jeśli ktoś jest zainteresowany Courtney Lee to zapraszam.  Nie mam totalnego parcia na jego trade, bo przydadzą mi się weterani i po prostu dobrzy zawodnicy(a takim jest LEE), bo przy takich łatwiej również o rozwój KP.

 

Niemniej, jeśli pojawi się jakaś oferta, to na pewno każdą rozważę. Interesują mnie głównie prospecty i picki. Pozycja na jakiej mi zależy to pf i center w typie rim protectora. 

 

- Jamal Crawford również na stole. jego drugi rok kontraktu, czyli 18/19 jest gwarantowany tylko w 3 mln. W zamian mogę przyjąć kontrakt i jakiś pick/prospecta. Może też pójść za sam pick z przełomu 1/2  rundy.

 

- No i jestem otwarty na przyjmowanie wszelkich kontraktów w celu nabywania picków i prospectow

 

 

mój skład to:

 

PG AustinRivers/Dejounte Murray/Derrick White

SG Courtney Lee/Tyler Johnson

SF Justice Winslow/Lance Thomas/Kuzminskas

PF Kristaps Porzingis/JordanBell

C   Hermangomez

 

salary uzupełnie jakoś po wtorku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mógłbyś ogarnąć sprawę z pickami Jazz? Pick Magic 2nd round z 2019, który jest jakiś skomplikowany - trzeba go zamienić z 2020? I od Knicks (via 76ers) dostałem 2 least favorable 2nd round 2019: CLE/HOU/ORL, a zapisałeś jako 2nd, a chodzi o 2nd i 3rd ;) pisaliśmy o tym ostatnio trochę, jakbyś mógł ogarnąć, to super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś ogarnąć sprawę z pickami Jazz? Pick Magic 2nd round z 2019, który jest jakiś skomplikowany - trzeba go zamienić z 2020? I od Knicks (via 76ers) dostałem 2 least favorable 2nd round 2019: CLE/HOU/ORL, a zapisałeś jako 2nd, a chodzi o 2nd i 3rd ;) pisaliśmy o tym ostatnio trochę, jakbyś mógł ogarnąć, to super ;)

Jeżeli chodzi Co o to, że to mogą być dwa a nie drugi to nie ma szans. Po pierwsze to nie ma sensu a po drugie nie sprzedałem Ci trzech picków a dwa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Co o to, że to mogą być dwa a nie drugi to nie ma szans. Po pierwsze to nie ma sensu a po drugie nie sprzedałem Ci trzech picków a dwa :smile:

 

ale jest napisane 2 least favorable ;) czyli 2 picki ;p a Ty sam mówiłeś, że sprzedajesz to, co dostałeś od Knicks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda z pickami tak : wymieńcie 2019 2nd Magic na 2020 2nd Magic.

 

A te picki od Knicks, to końcowo 2nd i 3rd czy tylko 2nd? Bo mi się wydaje, że 2 least favorable to 2nd i 3rd i one przeszły do mnie, choć na początku myślałem, że to tylko 2nd... ale zauważyłem, że to są chyba 2 picki, co robimy z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał. Żaden z powyższych deali nie przechodzi bez updatu rosterów (+arkusze), o czym pisałem.

Więc się mobliizujcie nawzajem.

 

ja już nie wspominam, że ten deal czterostronny jest trochę lewy - było ustalane, że rookasów z 1szej rundy podpisujemy od razu, żeby się nie srać z ich cap holdami, a tu jakiś handel prawami do Foxa i Gilesa. Nominalnie Fox i Giles są już na kontraktach i trzeba czekać 30 dni żeby ich zdealować ;)

 

za rok by trzeba zrobić jakiś okres karencji na trejdy między końcem draftu a końcem FA, bo czasu na wklepanie tabelek nie ma ale na dealowanie to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 oraz 3 least favorable. Już poprawiłem w tradeblock story.

 

ale w tej wymianie jest CLE/HOU/ORL (i tak jest w wymianie Knicks - 76ers), a w mojej wymianie z 76ers napisałeś CLE/HOU/BKN - mały błąd ;) jakby co to wymiana #9 ta z Dnc - myślę, że on się zgodzi na ten układ mniej skomplikowany - możesz zmienić na ten 2nd rounder 2020 ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest napisane 2 least favorable ;) czyli 2 picki ;p a Ty sam mówiłeś, że sprzedajesz to, co dostałeś od Knicks ;)

To sprawdź dokładnie co napisałem podczas rozmowy o tradzie. Lepszy z tych dwóch. Drugi został w Knicks - ten słabszy. Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, widzę faktycznie, że poszedł lepszy z 2 least favorable, czyli 2nd... myślałem, że poszły oba... sorki za zamieszanie ;p ale z Dnc, ten pick mamy zamienić na 2020, aby było mniej skomplikowanie? Bo w zasadzie mogę mieć ten, co on ma, ale to jakieś skomplikowane i nie wiem, czy potem się odnajdziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2019 2nds

 

ORL/HOU/CLE/POR.

 

Knicks - najgorszy z HOU/CLE/ORL.

Pistons - gorszy z Blazers / best HOU/CLE/ORL

Utah/Magic *(zależne od tego czy Magic są w loterii) - lepszy z Blazers / best HOU/CLE/ORL

Utah - 2nd best z HOU/CLE/ORL.

 

Czy ja dobrze widzę, że nagle pojawił mi się jakiś dodatkowy pick? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że nagle pojawił mi się jakiś dodatkowy pick? xd

Raczej nie. 4 picki rozdzielone na 4 drużyny - gdzie tu dodatkowy?

Nie podobają mi się ewentualne ograniczenia na FA ze względu na tabelki itp.

 

Możesz rozwinąć? Jakie tabelki? Tylko dyskusja nie w tym temacie - mój błąd.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.