Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam od Tecu, on ma od człowiekamorza, dalej nie wiem ;p może Rob już go puścił szybciej...

wteedy nie miałbym go w swojej rozpisce wiec chyba opada chociaż zawsze jest szansa

 

czekam na wypowiedz CM skąd ma ten pick

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wteedy nie miałbym go w swojej rozpisce wiec chyba opada chociaż zawsze jest szansa

 

czekam na wypowiedz CM skąd ma ten pick

2019 second round draft picks from Cleveland and/or Houston and/or Orlando (two least favorable)

Orlando will receive the most favorable of Cleveland's 2019 2nd round pick, Houston's 2019 2nd round pick, Portland's 2019 2nd round pick and Orlando's 2019 2nd round pick; New York will receive the two least favorable of the Cleveland pick, the Houston pick and the Orlando pick; Detroit will receive the less favorable of (i) the Portland pick and (ii) the most favorable of the Cleveland pick, the Houston pick and the Orlando pick (via Orlando's right to swap for Cleveland or Houston (via Cleveland and Houston to New York); via Portland to Orlando to Detroit) [Cleveland-New York-Oklahoma City, 1/5/2015; Houston-New York, 2/19/2015; New York-Orlando, 7/9/2015; Orlando-Portland, 6/23/2016; Detroit-Orlando, 6/29/2016]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2019 second round draft picks from Cleveland and/or Houston and/or Orlando (two least favorable)

Orlando will receive the most favorable of Cleveland's 2019 2nd round pick, Houston's 2019 2nd round pick, Portland's 2019 2nd round pick and Orlando's 2019 2nd round pick; New York will receive the two least favorable of the Cleveland pick, the Houston pick and the Orlando pick; Detroit will receive the less favorable of (i) the Portland pick and (ii) the most favorable of the Cleveland pick, the Houston pick and the Orlando pick (via Orlando's right to swap for Cleveland or Houston (via Cleveland and Houston to New York); via Portland to Orlando to Detroit) [Cleveland-New York-Oklahoma City, 1/5/2015; Houston-New York, 2/19/2015; New York-Orlando, 7/9/2015; Orlando-Portland, 6/23/2016; Detroit-Orlando, 6/29/2016]

 

 

to błąd jest taki, że jakby nie wiadomo czy Dnc masz ten pick w 2019. A ja widzę, że mam 2 gorsze picki, a nie drugi z trzech ;p czyli Knicks to mieli, my robiliśmy wymianę później, czyli albo oddajesz mi ten z 2019 i wtedy mam komplet 3 picków z 2019, albo 2020 i zachowujesz swój most favorable z tych trzech. Tak mi się wydaje ;)

 

edit: to nie jest takie proste, bo u Magic wplątuje się pick Blazers i jakiś swap do NYK albo Detroit :o

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli mialem opcje tylko zamiany za picki HOu i CLe jeśli były lepsze? 

 

przydałaby się opinia jeszcze kogos kto nie jest zaangażowany bezposrednio :tongue:

ale myslę że ten 2020 przejdzie

 

czyli robimy tak, że: ja mam to, co miał człowiekmorza z tymi pickami (2 least favorable ORL, CLE, HOU - @January - tu chodzi o 2 picki gorsze - drugi i trzeci, a Ty wpisałeś tylko drugi ;)) i Dnc z tej wymiany #9 dajesz mi zamiast tego 2nd roundera 2019, 2nd rounder 2020, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to paczka? Bo w sumie nie ma żadnych przecieków. Ciekawe jska to będzie cena, czy tylko sondowanie rynku :smile:

source tells yahoo, że Knicks prowadzą zaawansowane rozmowy na temat transferu Porzingisa z dwiema drużynami.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trejd

 

Spurs OUT: Wade + Gasol + prawa do Harry Gilesa + prawa do Adama Hangi + 2nd round pick 2018 SAS

 

Mavs OUT: Howard + Anderson + Jones

 

Hornets OUT: Belinelli + Kidd-Gilchrist + Faried + Dudley + prawa do Camerona Olivera

 

Pelicans OUT: Pondexter + prawa do De'Aarona Foxa

 

Spurs IN: Belinelli + Kidd-Gilchrist + Howard + prawa do Camerona Olivera

 

Mavs IN: Faried + Dudley + Pondexter + prawa do De'Aarona Foxa

 

Hornets IN: Wade + Gasol + Anderson + prawa do Hangi + 2nd round pick 2018 SAS

 

Pelicans IN: Jones + prawa do Harry Gilesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.