Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, bo coś mi się nie zgadza - z Tecu teraz miałem wymianę i mam 2nd round pick 2019 - 2nd best from ORL, HOU, CLE, ale patrzę na swoje picki i tam mam, że gdy pick Magic w 30-45, to jest mój (jeśli jest w 45-60, to mam 1st roundera) - wydaje mi się, że coś jest nie tak, bo mogę np. dostać 2 razy ten sam pick ;p pytanie, gdzie został popełniony błąd i jak z tego wybrnąć - czy mam mieć po prostu more favorable HOU, CLE? I kto ma inne picki z tych trzech 2nd rounderów w 2019? Musimy chyba coś ustalić ;)

 

mówisz o tym picku:

2019 second round draft pick from Cleveland, Houston or Portland (most favorable incl. Orlando, swap, Orlando outgoing to New York or Detroit)

Orlando will receive the most favorable of Cleveland's 2019 2nd round pick, Houston's 2019 2nd round pick, Orlando's 2019 2nd round pick and Portland's 2019 2nd round pick;

 

to ja go też mam w swoich, oddałem go? 

bo coś pamieć szwankuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tym picku:

2019 second round draft pick from Cleveland, Houston or Portland (most favorable incl. Orlando, swap, Orlando outgoing to New York or Detroit)

Orlando will receive the most favorable of Cleveland's 2019 2nd round pick, Houston's 2019 2nd round pick, Orlando's 2019 2nd round pick and Portland's 2019 2nd round pick;

 

to ja go też mam w swoich, oddałem go? 

bo coś pamieć szwankuje :tongue:

 

Mówię o tym, który dostałem od Tecu ;) wydaje mi się, że to 2019 2nd CLE/HOU/ORL (2nd best) - taki Tecu dostał od Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale padło tam Magic to zareagowałem ale może mój śmieszny poprzednik Rob tam go wyslał

 

tylko skoro on go wysłał, to jak mam Twój pick (15-45), czyli być może 2nd round i wtedy może mi się ten pick zdublować, choć w sumie lepiej, że mi się zdubluje - nikt tego nie odczuje (oprócz mnie), bo gdyby 2 osoby miały ten sam pick, to trochę słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa, kto to wymyślił w ogóle, ktoś u nas w grze czy już takie dziwaczne protekcje były w real nba? 

 

to akurat u nas w grze ;) w real NBA są jeszcze dziwniejsze ;p np. mam pick OKC: 15-30 w 2018, jeśli nie, to 15-30 w 2019, jeśli nie, to 15-30 w 2020, a jeśli nie, to 2 2nd roundery - to jest dziwaczne ;)

 

ten pick  fajnie wygląda: 15-44 ;) ale to jest tylko jedno "if" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat u nas w grze ;) w real NBA są jeszcze dziwniejsze ;p np. mam pick OKC: 15-30 w 2018, jeśli nie, to 15-30 w 2019, jeśli nie, to 15-30 w 2020, a jeśli nie, to 2 2nd roundery - to jest dziwaczne ;)

 

 

 

no właśnie ten pick to jest akurat dość standardowy rodzaj protekcji

 

natomiast czegoś takiego jak jednoczesne sprzedanie 1 i 2 roundera i zastrzeganie ich z dwóch stron to nie widziałem, choć to chyba dozwolone ale technicznie to są dwa oddane picki: 1st round chroniony 1-15 i 2nd round chroniony 46-30?

 

eee dobra nie wiem co tam odwaliliście to jakieś szachy 3d są chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ten pick to jest akurat dość standardowy rodzaj protekcji

 

natomiast czegoś takiego jak jednoczesne sprzedanie 1 i 2 roundera i zastrzeganie ich z dwóch stron to nie widziałem, choć to chyba dozwolone ale technicznie to są dwa oddane picki: 1st round chroniony 1-15 i 2nd round chroniony 46-30?

 

eee dobra nie wiem co tam odwaliliście to jakieś szachy 3d są chyba ;)

 

to jest 1st round, jeśli 15-30, jeśli nie, to 2nd round, czyli jeśli nie 15-30, to 31-44 (bo 1st rounder wtedy 1-14) ;) to prostsze niż ten pick mój z OKC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ten z pierwszej rundy z taką protekcją Ci dałem za pick Twój z tego draftu chyba, albo za pick Kucia i tam była trójstronna wymiana

 

ale 2nd nie pamietam

 

dokładnie tak ten trade wyglądał:

 

#9 Jazz - Hornets - Magic

UTA out : 2017 UTA 1st

UTA in : 2019 CHA 1st, 2019 ORL 1st (1-14 protected) or 2019 ORL 2nd

CHA out : Mi.Plumlee, 2019 CHA 1st

CHA in : J.Green

ORL out : 2019 ORL 1st (1-14 protected) or 2019 ORL 2nd, J.Green

OTL in : Mi.Plumlee, 2017 UTA 1st

 

i teraz pytanie, czy ten pick się nie zazębia z 2nd round 2nd best from ORL, HOU, CLE? Bo jeśli pick Magic będzie w 31-44, a HOU i CLE będzie miało któryś niższy, któryś wyższy pick, to wtedy dostaję 2 razy ten sam pick :D dlatego pytam, kto ma jeszcze coś związanego z tymi pickami HOU/CLE/ORL.

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja nie widzę raczej problemu, wszystko chyba gra tylko strasznie dziwna konstrukcja i raczej niespotykana

 

no i problem może być przy tiebreakerach na miejscach 44-45, w szczególnym przypadku może zaden pick nie przejść albo mogą przejść oba jednocześnie [nie chce mi się szczegółowo wyjaśniać ale teoretycznie jest to możliwe jak czternasta i piętnasta drużyna od końca ma ten sam bilans]

 

dlatego ja bym na przyszłość takich wygibasów nie robił bo mogą być później różne niespodzianki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

dokładnie tak

 

a jeśli trafi Ci się tak, że będziesz miał dwa te same picki w drugiej rundzie no to chyba Twoja strata tak to widze

 

 

w 2019 roku jeszccze nie plaunej grać w PO :tongue:

 

wydaje mi się, że nie można 2 razy obracać swojego picku, niech jakiś Trybunał beGM to rozpatrzy - który był pierwszy i który deal jest nielegalny ;) Nadal czekam aż zgłosi się ktoś od tych picków CLE/HOU/ORL i jakoś uprościmy te picki, bo się skomplikowało ;)

 

Jak nie wejdziesz do PO w 2019, to pozostaje mi mieć nadzieję, że CLE i HOU wejdą i będę miał Twój i lepszy z tych picków ;p

 

edit: Dnc - robimy tak, jak zaproponował shevcu pod spodem? Ja jestem za ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

dokładnie tak

 

a jeśli trafi Ci się tak, że będziesz miał dwa te same picki w drugiej rundzie no to chyba Twoja strata tak to widze

 

 

w 2019 roku jeszccze nie plaunej grać w PO :P

Zmiencie najlepiej na pick w drugiej rundzie 2020 i po problemie. Dnc raczej Twoj problem tez bo nie mozesz handlowac pickiem, ktory gdzies juz zostal wyslany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tego drugiego picku "lepszy z ...." nie puszczałem wieć nei wiem skąd się on wziął, skoro jest dalej u mnie w rosterze

możliwe jest że nie skasowałe ale chętniej bym poszukał od kogo go masz

 

Ja mam od Tecu, on ma od człowiekamorza, dalej nie wiem ;p może Rob już go puścił szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.