Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kubbas napisał:

comment_1584129299abWJdugTVziV9ezOmkTqqQ

A zastanawiałem się przez chwilę, czy by zdjęcia ze swojego okna Wam nie wkleić. Całe okoliczne osiedla, wszystkie bloki, prawie wszystkie mieszkania. Wszędzie się światło pali. Muszę przyznać, że mocno niecodzienny widok. O ruchu na wylotówce na Warszawę nawet nie będę pisał, bo nie lubię się powtarzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

Patrząc na reakcje rzadu to jestem spokojny. Znajda rozwiązania.

Nigdy nie sądziłem, że powiem to o kimkolwiek z PiSu, ale oni naprawdę robią póki co zajebiste ruchy. I co najlepsze, mają jeszcze zapas w działaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

A zastanawiałem się przez chwilę, czy by zdjęcia ze swojego okna Wam nie wkleić. Całe okoliczne osiedla, wszystkie bloki, prawie wszystkie mieszkania. Wszędzie się światło pali. Muszę przyznać, że mocno niecodzienny widok. O ruchu na wylotówce na Warszawę nawet nie będę pisał, bo nie lubię się powtarzać. 

wklej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Hej,czy ktos moze zadzwonic do moje mamy że jest idiotka bo.ma w dupie zagrozdnie bo jedzie na impreze rodzinna jutro? Na Pw wysle numerem do niej i do ojca- ja probowalem, ale No coz, efekt mizerny

Zadzwon do sanepidu ze kaszle i miala kontakt z kims kto byl niedawno we wloszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Hej,czy ktos moze zadzwonic do moje mamy że jest idiotka bo.ma w dupie zagrozdnie bo jedzie na impreze rodzinna jutro? Na Pw wysle numerem do niej i do ojca- ja probowalem, ale No coz, efekt mizerny

mam ten sam problem mama robi sobie zakupy jak niby nic a z tego co im przekazuja smieja sie

w tv gowno podaja oczywiscie a ludzie z tego pokolenia ufaja temu co jest w tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumowski podskoczy bardzo w rankingach zaufania. Ogarnięty człowiek, bez chęci parcia na szkło.

 

A tak pisze natemat.pl

Cytat

"O tygodnie za późno". Tak Polacy reagują na decyzję rządu PiS o stanie zagrożenia

Polecam poszukać ich artykuły sprzed kilku tygodni. Nikt nie znajdzie tam nawoływań do zamykania granic.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StroSHow napisał:

Jak nie jestem wielbicielem obecnego rządu to brawo za racjonalne podejście.Nie jesteśmy idealni w kwestii przygotowania medycznego więc robimy wszystko by nie przeciążyć już mocno obciążonego systemu.

Szczerze to na mysl o tym ze na czele kraju moglaby stac teraz ewa kopacz albo malgorzata kidawa blonska robi mi sie slabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

Nigdy nie sądziłem, że powiem to o kimkolwiek z PiSu, ale oni naprawdę robią póki co zajebiste ruchy. I co najlepsze, mają jeszcze zapas w działaniach. 

Zapasu nie ma. Działania są spóźnione. Choć dobrze że wreszcie podjęte. Granice powinny być zamknięte przed 1 przypadkiem, jak rosło we Włoszech, 2 - 3 tyogndnie temu + kwarantanna dla powracającyxh, a kluby, kina, galerie itd. tydzień temu, po 1 przypadku.

Parę osób pisało tu o tych rozwiązaniach od tygodni. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka polityką ale zdajemy sobie sprawę z zagrożenia .Za szybko czy późno nie ważne mamy procedury pewne instrukcje co do zachowań, sam mam ojca po dwóch zabiegach na niezłośliwych nowotworach na płucach i doceniam że nie tylko ja mam jego zdrowie na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Zapasu nie ma. Działania są spóźnione. Choć dobrze że wreszcie podjęte. Granice powinny być zamknięte przed 1 przypadkiem, jak rosło we Włoszech, 2 - 3 tyogndnie temu + kwarantanna dla powracającyxh, a kluby, kina, galerie itd. tydzień temu, po 1 przypadku.

Parę osób pisało tu o tych rozwiązaniach od tygodni. 

Zapasu nie ma. Działania są spóźnione. Choć dobrze że wreszcie podjęte. Granice powinny być zamknięte przed 1 przypadkiem, jak rosło we Włoszech, 2 - 3 tyogndnie temu + kwarantanna dla powracającyxh, a kluby, kina, galerie itd. tydzień temu, po 1 przypadku.

Parę osób pisało tu o tych rozwiązaniach od tygodni. 

Zapasu nie ma. Działania są spóźnione. Choć dobrze że wreszcie podjęte. Granice powinny być zamknięte przed 1 przypadkiem, jak rosło we Włoszech, 2 - 3 tyogndnie temu + kwarantanna dla powracającyxh, a kluby, kina, galerie itd. tydzień temu, po 1 przypadku.

Parę osób pisało tu o tych rozwiązaniach od tygodni. 

Zapasu nie ma. Działania są spóźnione. Choć dobrze że wreszcie podjęte. Granice powinny być zamknięte przed 1 przypadkiem, jak rosło we Włoszech, 2 - 3 tyogndnie temu + kwarantanna dla powracającyxh, a kluby, kina, galerie itd. tydzień temu, po 1 przypadku.

Parę osób pisało tu o tych rozwiązaniach od tygodni. 

Jak byś napisał pięć razy to bym się jeszcze zgodził, ale cztery? No nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Zapasu nie ma. Działania są spóźnione. Choć dobrze że wreszcie podjęte. Granice powinny być zamknięte przed 1 przypadkiem, jak rosło we Włoszech, 2 - 3 tyogndnie temu + kwarantanna dla powracającyxh, a kluby, kina, galerie itd. tydzień temu, po 1 przypadku.

 

Wtedy dopiero w komentarzach naczytałbyś się o debilach itd. Żaden mądrala w Europie na to nie wpadł, tylko 18-latek przed kompem.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kucio napisał:

Szumowski to widać, ze nie spi, a co do jego życiorysu to mi mignęło: 

image.thumb.jpeg.01f61caf836ea3529f09d28f74a7e7c9.jpeg

 

Tak pisali faktycznie w komentarzach na wp. Tylko nadal opozycji ciężko przyznać, ze PiS ich ora. Ten postulat Kidawy, że testy dla wszystkich Polaków to tylko pokazuje jak bardzo opozycja ssa.

widac ze za tymi ruchami nie stoi morawiecki tylko ktos z doswiadczeniem

takiemu komus ufam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyhoo.it%2F39KcEvL&h=AT2d2Oj1pXDKUA9SLBsZZSM0yE4U9ol-fUP90LL-BAjdh9C1CsPwJ63YcJ5UXtHLCYMv3rbeXOwV3qoycSLSfiE_BfjFCz9S5UbnlVT2XljAniy-GzV0jZPGSb-OiMLR5JwWd_E9C85u6xc&s=1

The coronavirus tests run on the Utah Jazz’s players and team employees came from a good portion of the state of Oklahoma’s supply.

The 50-plus tests that were run on the Jazz’s traveling party after Rudy Gobert tested positive for COVID-19 were from the state and not a private lab. And the number of tests run on Jazz players represents over half of the state’s daily peak capacity testing levels.

“We have the capacity to run about 100 tests a day and we have a number of test kits,” Oklahoma commissioner of health Gary Cox said at a Thursday news conference. “We're ordering additional reagents at the time. So, we have the current capacity I think for about 300 tests.” Oklahoma has had three positive cases of the virus so far with four still pending. Thirty-six tests have returned negative.

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

 

Wtedy dopiero w komentarzach naczytałbyś się o debilach itd. Żaden mądrala w Europie na to nie wpadł, tylko 18-latek przed kompem.

widzisz, ciekawe masz podejscie, tak sie sklada ze jest gosc co na yt wszystko wyprzedzil i juz 47 dni przed cala sytuacja we wloszech mowil glosno o tym ze trzeba zaczac zamykac granice.

to jest podejscie typu, co ty sie znasz na koszykowce lepiej niz Mike Budenholzer, gosc siedzi w polsce przed laptopem i by zrobil lepsze adjustments niz trener w nba

no tak moze by zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.