Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, january napisał:

Przez moment liczyłem na #1 przed loterią, ale ten "gentleman-tank" @Ashigaru to były bardzo puste słowa :D 

No cóż Panie kolego... musiałem  się dostosować do zmieniającej się rzeczywistości... bo ktoś chciał mnie wydymać na 1st pick 😑 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 22:36, julekstep napisał:

Nie rozumiem ruchów. Pobrał średnich/przyzwoitych grajków zawalając sobie salary i overall dopłacając do interesu (mógł na FA wyłowić takich samych / lepszych graczy nie tracąc przy tym picków - ten 1st pick z 2033 może zaboleć).

To może ja się odniosę.

Nie rozumiem co masz na myśli w stwierdzeniu, że zawalam sobie salary. Tu ekipy mają po regularnie 70-80mln wydatków, a ja kręcę się w okolicach 50mln. Właściwie jedyna zła umowa to STAT, ale on wciąż ma tylko 24 lata i prime przed sobą. Wciąż spore pole manewru do dalszych działań.

Długo analizowałem te wasze historyczne etapy oraz klasę graczy FA i przyznam, że uznałem cap space za bardzo mało wartościowy. Rynek jest bardzo wąski, kasy jest od cholery i dużo aktywnych GMów. To na pewno zmieni układ kontraktowy w lidze. Wśród zawodników dostępnych przeważają dziadki. Tak więc trzeba by ich nie dość, że przy moim atrakcyjnym rynku przepłacać, to jeszcze pakować się w krótki projekt.

A pick 2033 to teoretycznie prime Pierce, STATa, trzeci sezon Gaya i drugi sezon tego rookie co dostanie z draftu. Zakładam, że to będzie mój najlepszy sezon po którym będę mógł wyznaczyć dalszy kierunek, zależny głównie od rozwoju zawodników.

O ile ściągnięcie Calderona ( dziwnie underrated zawodnik patrząc na skillset, u mnie będzie floor generalem przez duże F i cała ofensywa będzie szła przez Niego ) mogło wydawać się pochopne przy zachowaniu cap space, o tyle po ściągnięciu Paul Pierce już wiadomo, że na Hiszpana nie byłoby mnie stać. Bo kogo niby można by próbować ściągać? W notesie miałem właściwie tylko trzy nazwiska z graczy w zasięgu i nie będących w wieku over 33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monta Ellis i Royal Ivey zniszczyli dziś Sabonisa 😓

Dzień 103 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 98 - Timberwolves 112
play-by-play

Spurs 100 - Lakers 117
play-by-play

Hawks 118 - Nets 111
play-by-play

Bucks 122 - Knicks 115
play-by-play

Clippers 103 - Rockets 151
play-by-play

Pacers 103 - Raptors 83
play-by-play

Magic 107 - Mavericks 95
play-by-play

Nuggets 117 - Grizzlies 85
play-by-play

76ers 115 - Pistons 123
play-by-play

Celtics 67 - Trailblazers 87
play-by-play

Cavaliers 99 - Bulls 96
play-by-play

Sonics 95 - Hornets 88
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Reggie Evans - NYK - 8 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale Ostertag transfer życia jak na razie 1/26 z gry :D 

Kuźwa mogłem go brać, pasowałby do mojego teamu :D 

No Julek umie kreować wysokich, nie ma co - Bradley to 1/26 tez robił ale w 9 meczach- teraz Magic weszli na wyższy poziom i Greg robi w dwoch

W ogóle, czemu @Krzemo dzisiaj simowal? Przelew poszedł do Slaka, co z moja mamona za ustawiony mecz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.