Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie rób sobie jaj

Thomas nawet w prime nie zagrał takiego sezonu, a dwa tytuły na plecach Hakeema nie mają znaczenia

nawet MVP ma więcej xD (a gra całą karięrę z Jordanami, Hakeemami, Drexlerami itd tej ligi)

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Thomas dwa tytuły zdobył zanim Shaq wszedł do ligi, te dwa tytuły gdy był już Shaq to Bulls z Olajuwonem i Nuggets z team basketball

Bulls też byli 'team basketball' tbh, mieli bardzo równą i mocną s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nawet MVP ma więcej xD (a gra całą karięrę z Jordanami, Hakeemami, Drexlerami itd tej ligi)

Bulls też byli 'team basketball' tbh, mieli bardzo równą i mocną s5

Przecież Iverson już w tym sezonie się z nim zrówna będąc dalej w prime, nikt już nie wyprzedzi Iversona w ilości MVP

Bulls mnie wtedy sprali w ECF z tego co pamiętam, a rok później im się zrewanzowalem w 2rundzie

Aha, warto też powiedzieć że jedynym który pokonał zdrowych Sixers jestem ja, vs Bulls grali bez Millsa (drugi najlepszy ich gracz), a ja ograłem ich w ECF w pełnym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Jakbyś po sezonie @elwariato chciał Nasha lub Branda za tych Greenów, Kleizów i inne kasztany co nagromadziłeś to uderz z jakimś pickiem i się dogadamy.

@elwariato nie daj sie wyruchać ;)

Bo już defloracje zaliczyłeś brutalną ...

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Powinieneś się przygotować na ewentualne ECF!

Jak coś wezmę jedynie tego słabiutkiego typka na PG, nazwiska nie kojarzę, wiem tylko że Podkolzin z Araujo go wyjaśniali dziś.

:) 

Gdyby Ewing zarabiał 5 mln to już by w koszulce Celtics biegał jeden z lepszych prospectow na pozycji PG - Jameer Nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.