Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Trzeba docenić, że jak mu rzut nie siedział to w innych aspektach się wykazał.

Ale całą młodzież wyjaśnił dziadek Malone ;)

Malone doceniam, z tym, że znów zacząłem bawić się taktyką więc mecz niemiarodajny :)

Mi się podoba 16 asyst i 2 straty Lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 93 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 143 - Rockets 124
play-by-play

Nets 121 - Magic 142
play-by-play

Sonics 104 - Nuggets 112
play-by-play

Raptors 77 - Suns 107
play-by-play

Wizards 123 - Trailblazers 84
play-by-play

Mavericks 113 - Pistons 121
play-by-play

Celtics 64 - Hornets 88
play-by-play

Bulls 95 - Warriors 96
play-by-play

Heat 124 - Clippers 101
play-by-play

Spurs 85 - Cavaliers 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jay Humphries (76ers) - 9
    Christian Laettner (Raptors) - 18
    Armen Gilliam (Bulls) - 9
    Dee Brown (Heat) - 7
    Dorrell Wrights (Clippers) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Pewnie Marcus jest dumny z teamu +24 to nie byle co :) 

A nie tankuje, przecież nawet Jamison zagrał ! :D 

gdzie leszczu mojego grajka wystawiasz ... ale luz dobrze zagra minutę w formie będzie😂 slowem takiego tankowania jeszcze świat nie widział, jakby była opcja oddaj walkowerem sezon to by ćwierć ligi odpadło :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

A jaka satysfakcja, kiedy nie tylko Qcin mnie naśladuje, ale i taki weteran Simki jak GM Kings :) ?

Pff ja sie wstydze tego tanku. 

TO ZE JAK TY DOLACZYSZ TO BEDZIESZ CIAL W c***a było dla mnie oczywiste i miałem to w dupie, to że Ich to robil było dla mnie slabe No ale c***, weteranow nie osadzam ale jak zobaczylem chamski tank Cambyego a potem atak na mnie że strony Ice że z nim tankowalem a z kima tam nie, to stwierdzilem że wszystkich was pi****le i tez sobie potankuje :) tyle że w czasie gdy Wy scigacie sie o jak najslabszych Fa ja pozyskalem najpierw Raya Allena teraz Dirka Nowitzkiego i zachowalem i Bynuma i Rondo i miejsce na maksa latem- to nas rozni 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pff ja sie wstydze tego tanku. 

TO ZE JAK TY DOLACZYSZ TO BEDZIESZ CIAL W c***a było dla mnie oczywiste i miałem to w dupie, to że Ich to robil było dla mnie slabe No ale c***, weteranow nie osadzam ale jak zobaczylem chamski tank Cambyego a potem atak na mnie że strony Ice że z nim tankowalem a z kima tam nie, to stwierdzilem że wszystkich was pi****le i tez sobie potankuje :) tyle że w czasie gdy Wy scigacie sie o jak najslabszych Fa ja pozyskalem najpierw Raya Allena teraz Dirka Nowitzkiego i zachowalem i Bynuma i Rondo i miejsce na maksa latem- to nas rozni 😘

o to wam leszcze pojechał :P ogólnie Qcin brak respektu dla ciebie jak tankujesz to do zaje.... a nie że teraz będziesz udawał nie tankera, to jakby murzyn udawał białego, jak michael jackson jesteś jakiś :D January chce i będzie tankował dalej ile wlezie, powinniśta z niego wszyscy brać przykład, cobym mógł odnieść relatywny sukces jakim będzie awans do po :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

Heat sign Terry Porter

Tu jak na yahoo - po cucie trzeba odczekać (można zgłaszać waivers - wtedy to jakoś wg listy pójdzie, @SlaKB poratuj - ja tego elementu komiszowania nie ogarniam i już raczej nigdy nie ogarnę xD)

za 2 dni można podpisać standardowo (bo pewnie i tak nikt inny się nie skusi tbh :P) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Nie udawaj skrzywdzonej niewinnej dziewoi, która dostała rolę w filmie za obciąganie reżyserowi, a po latach ma za to pretensje i jedzie z ME TO :P 

Tbh ja intak bym byl w top6 draftu więc ja akurat niewiele zyskalem tym tankiem, ale czerpie przyjemnosc z utrudniania Wam oszustw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.