Skocz do zawartości

Najefektowniejsze zagrania Cartera...


nowus

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystki witam cie na naszym forum! Mam nadzieje ze bedziesz aktywnie uczestniczyl w prowadzonych tutaj dyskusjach :)

 

Jesli chodzi o temat, to ciezko mi jednoznacznie powiedziec ktore jego zagranie najbardziej mi sie podobalo (tyle tego juz bylo :) ).

Zawsze uwielbialem jego paczki 360 stopni, sa nie do podrobienia.

 

Jesli chodzi o Sydney2000.... ten wsad Cartera to bylo COS, lekko mnie wtedy wmurowalo :)

 

Drugim takim nieprawdopodobnym zagraniem była paczka do obręczy na wysokości 3,65m (rekord świata).

Masz moze jakies zdjecia, filmik albo artykul z tego wydarzenia :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym zagranie VC był wsad w pod nogami w czasie konkursu wsadów w 2000. A jeśli chodzi o zagrania meczowe to jest tego bardzo dużo, nie wiem czy wam to coś mówi, ale wsad Cartera oceniony jako najlepszy wsad roku 2000 albo 2001 (nie pamiętam) przeciwko Indiana Pacers (1 on 1 z Chrisem Mullinem) na wyjeździe. Bardzo podobał mi się też wsad 360 jedną ręką przeciwko Cleveland :lol: piękna akcja. Wsad nad Mutombo jeszcze za czasów wspólnej gry z T Maciem w Raps. Poza tym jest mnóstwo świetnych zagrań Vinca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zagrania meczowe to jest tego bardzo dużo, nie wiem czy wam to coś mówi, ale wsad Cartera oceniony jako najlepszy wsad roku 2000 albo 2001

Taki reverse dunk oburacz? Biegl z boku, wyskoczyl... natknal sie typek, zrobil unik i zapakowal z drugiej strony obreczy? Jesli o to ci chodzilo, to bylo mocne :)

 

A pamietacie ASG 2000? Ten wsad 360 z podkulonymi nogami? Poezja, tak niesamowicie dziwnie wygladalo to na zdjeciach :)

 

PS. Jak tam moj nowy podpisik? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zagrania meczowe to jest tego bardzo dużo, nie wiem czy wam to coś mówi, ale wsad Cartera oceniony jako najlepszy wsad roku 2000 albo 2001

Taki reverse dunk oburacz? Biegl z boku, wyskoczyl... natknal sie typek, zrobil unik i zapakowal z drugiej strony obreczy? Jesli o to ci chodzilo, to bylo mocne :)

 

A pamietacie ASG 2000? Ten wsad 360 z podkulonymi nogami? Poezja, tak niesamowicie dziwnie wygladalo to na zdjeciach :)

 

PS. Jak tam moj nowy podpisik? 8)[/quote:2g0wf60w]

 

Dokladnie o to zagranie chodzi. a jesli chodzi o podpisik to gicior, zeby jeszcze byl odnosnik do naszej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi najbardziej się podobał na Konkursie wsadów (pod nogą) Ale jazda :!: Chociaż ten który wykonał przed nim <360 i wpakował piłke na zgięciu łokcia :wink: > też jest spox :!: A wogoole co ja tam bede gadał Carter robi najlepsze wsady w NBA :!: I nikt temu nie zaprzeczy :wink: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.