Skocz do zawartości

Kawa


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Eld napisał:

Co Ty rozmawiasz człowieku?!

Kup sobie Monin Gingerbread i dodaj parę kropel i Twój świat się zmieni.

 

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

A później co? Sok do piwa? Rurki na nogach? Kibicowanie Lakers? Lubię smak czarnej, mocnej kawy. Espresso i jestem szczęśliwy.

Kiedyś w pracy miałem takiego gościa w biurze, który kupował różne fikuśne, drogie aromaty i dosypywał sobie do puszki z kawą. "Mistyczny Kwiat Wiśni", "Słoneczna Kalifornia", "Mokre Skarpetki" i takie tam. Nie dość, że to śmierdziało, to jeszcze smakowało tak, jakbyś jadł lukrecję z przeceny. Ble... 

W skrócie:

Wielbiciele kaw z dodatkami:

Znalezione obrazy dla zapytania hipsters gay

 

wielbiciele kawy czarnej:

Znalezione obrazy dla zapytania blue oyster

 

Smacznego pysiaczki!

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

 

W skrócie:

Wielbiciele kaw z dodatkami:

Znalezione obrazy dla zapytania hipsters gay

 

Ty ale ten z lewej z rogiem na łbie to z rysów twarzy nawet do Ciebie podobny jak Cię kojarzę ze zlotu.

 

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

A później co? Sok do piwa? Rurki na nogach? Kibicowanie Lakers? Lubię smak czarnej, mocnej kawy. Espresso i jestem szczęśliwy.

Kiedyś w pracy miałem takiego gościa w biurze, który kupował różne fikuśne, drogie aromaty i dosypywał sobie do puszki z kawą. "Mistyczny Kwiat Wiśni", "Słoneczna Kalifornia", "Mokre Skarpetki" i takie tam. Nie dość, że to śmierdziało, to jeszcze smakowało tak, jakbyś jadł lukrecję z przeceny. Ble... 

Żaden sok, żadne rurki. Facet ma być facetem. Kibicowanie Lakers? Bitch please.

Czarne mocarne podówjne espresso bez dodatku czegokolwiek robi robię szczególnie rano, ale później to ja sobie lubię posączyć coś smakowego.

A ten goś co dodaje jakiekolwiek owocowe smaki do kawy to powinien spłonąć na stosie. Pewnie jeszcze do rosołu ketchupu dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy mielismy juz chyba wszystko z komercyjnych odmian - Keurig pody (bleh), dwa automaty (generalnie meh ale mieli np opcje gowno kawa+kakao i wchodzilo lol). O dziwo chamski Folgers(r) byl naprawde dobry jak sie posypalo grubo. Starbucks mielony tez byl w miare dobry, ale to wszystko zalezy od przyrzadu do parzenia a to bylo zawsze jakies biurowe urzedzenie-scierwo z papierowym filtrem - wiec wyzej pewnej granicy nie przeskoczysz. obecnie jestem zaskoczony nespresso (https://www.nespresso.com/) - naprawde jak na pody to polecam, dom czy biuro.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.