Skocz do zawartości

[2030-2031] Lista obecności


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Przed Cichy jest jeszcze @ernie9005

A swoją drogą czy będzie zakaz dealowania na linii Cichy - profesora? Tak, za w czasu pytam.

zakładam że pełnego zakazu by nie było żeby nie psuć gry -> ale pewnie byłaby opcja veta (od komiszów) na ewentualność machlojek

 

ja bardziej bym celował w to żeby naszych ZAKOCHANYCH rozrzucić po konferencjach  (jak byłaby możliwość) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

zakładam że pełnego zakazu by nie było żeby nie psuć gry -> ale pewnie byłaby opcja veta (od komiszów) na ewentualność machlojek

 

ja bardziej bym celował w to żeby naszych ZAKOCHANYCH rozrzucić po konferencjach  (jak byłaby możliwość) :P 

Zakochanych rozrzucić po ligach najlepiej. NHL i BLM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał(a):

zakładam że pełnego zakazu by nie było żeby nie psuć gry -> ale pewnie byłaby opcja veta (od komiszów) na ewentualność machlojek

 

ja bardziej bym celował w to żeby naszych ZAKOCHANYCH rozrzucić po konferencjach  (jak byłaby możliwość) :P 

albo lepiej niech sie rozwioda, bedzie bardziej transparentnie😋 szimka nie znosi kompromisów. Plus nie wiem o jakich machlojkach tu mozemy mówić, nikt tak niechce cie opie.dolyc jak wspołmałożonek😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał(a):

zakładam że pełnego zakazu by nie było żeby nie psuć gry -> ale pewnie byłaby opcja veta (od komiszów) na ewentualność machlojek

 

ja bardziej bym celował w to żeby naszych ZAKOCHANYCH rozrzucić po konferencjach  (jak byłaby możliwość) :P 

W różnych konferencjach byłoby lepiej bo spotykalibyśmy się dopiero w finale, a tak będę musiała skopac mu tyleczek w finale konfy :D

 

A tak poważnie, to jakie machlojki? Wymiany staram się robić uczciwie (na tyle na ile się znam ) to jest gra i nie mam zamiaru psuć zabawy, ani ułatwiać cichemu gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał(a):

Gram

Sory za zwloke, szalone 2 dni

Tylko poproszę o jakis maly przewodnik

Pierwsza zasada simki:

Nie ufaj w nic co ci napisze @Qcin_69

Potem juz z gorki

 

A na powaznie to @Tecu sie zadeklarowal pomoc w okresie FA (czyli najwazniejszy / najbardziej skomplikowany czas) - on ladnie ogarnial w simce*, wiec mozesz miec zaufanie

Ja ci w weekend wysle krotka instrukcje co do samej gierki

 

* moim zdaniem jedyny minus Tecu jako GMa to byla niechec do ryzyka przez co mimo bycia przez lata w czubie zawsze czegos brakowalo do koncowego sukcesu :P (ale dzieki temu zostawia ekipe w zajebistym stanie -> przy dobrych uzupelnieniach na FA masz contendera na jakies 3-4 lata bez zadnych obciazen kontraktowych i zobowiazan pickowych)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał(a):

Gram

Sory za zwloke, szalone 2 dni

Tylko poproszę o jakis maly przewodnik

Słuchaj się @julekstep a będzie dobrze. 
Ogranicz wpisy w politycznym to będzie jeszcze lepiej bo kontuzji będzie mniej. Broń Boże nie krytykuj rankingu bo one są legit i lepsze to niż skarb kibica z Przeglądu Sportowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ignazz napisał(a):

Słuchaj się @julekstep a będzie dobrze. 
Ogranicz wpisy w politycznym to będzie jeszcze lepiej bo kontuzji będzie mniej. Broń Boże nie krytykuj rankingu bo one są legit i lepsze to niż skarb kibica z Przeglądu Sportowego. 

Nie zaśmiecajcie tematu, potwierdzamy tutaj swoją grę w przyszłym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SlaKB napisał(a):

W jakim celu?

Główny powód to pojawił mi się ten post po prawej stronie.

Natomiast znam kilka osób co grają w tę i wszyscy ją mega polecają, dodatkowo częśc z nich uważa się za super graczy i w sumie bym się spytał społeczności czy są tu jacyś userzy uważani za zdecydowanie najlepszych w tę grę? Coś jak @Qcin_69 czy @człowiek...morza w begm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał(a):

Główny powód to pojawił mi się ten post po prawej stronie.

Natomiast znam kilka osób co grają w tę i wszyscy ją mega polecają, dodatkowo częśc z nich uważa się za super graczy i w sumie bym się spytał społeczności czy są tu jacyś userzy uważani za zdecydowanie najlepszych w tę grę? Coś jak @Qcin_69 czy @człowiek...morza w begm.

niestety tutaj stawka znacznie bardziej wyrównana niż w beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał(a):

Nie zaśmiecajcie tematu, potwierdzamy tutaj swoją grę w przyszłym sezonie!

Kuba jestes taką simkowa wersja tej policaj od moralnosci ze irana, przejdziesz to szkolenie bedziesz dziadów pałował✊👊

20 minut temu, mac napisał(a):

Główny powód to pojawił mi się ten post po prawej stronie.

Natomiast znam kilka osób co grają w tę i wszyscy ją mega polecają, dodatkowo częśc z nich uważa się za super graczy i w sumie bym się spytał społeczności czy są tu jacyś userzy uważani za zdecydowanie najlepszych w tę grę? Coś jak @Qcin_69 czy @człowiek...morza w begm.

@Qcin_69 @Qcin_69 i jeszcze raz @Qcin_69 prawdziwy czlowiek renesansa, żadna liga ani gra mu nie straszna, wszedzie metodologia ta sama😋 plus nie myslałes @mac o zostaniu modem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elwariato napisał(a):

Kuba jestes taką simkowa wersja tej policaj od moralnosci ze irana, przejdziesz to szkolenie bedziesz dziadów pałował✊👊

@Qcin_69 @Qcin_69 i jeszcze raz @Qcin_69 prawdziwy czlowiek renesansa, żadna liga ani gra mu nie straszna, wszedzie metodologia ta sama😋 plus nie myslałes @mac o zostaniu modem?

Modem czego? Ale raczej nie myślałem.

A Ty nie myślałeś by jak piszesz coś o @Qcin_69 to go oznaczyć tak żeby mógł to przeczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał(a):

Modem czego? Ale raczej nie myślałem.

A Ty nie myślałeś by jak piszesz coś o @Qcin_69 to go oznaczyć tak żeby mógł to przeczytać?

no modem wszystkiego, tak ci wyskakuje ty weryfikujesz, wszystko sie zgadza🤗 plus tak masz racje jak pisze o tej zacnej postaci @Qcin_69 to wypada zaznaczyc ze chodzi o @Qcin_69 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.