Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest w tym niezrozumialego... 

W pierwszej czesci mojego wpisu napisalem jakiego grajka szukam. 

Jesli chodzi Ci o druga czesc mojego wpisu to po prostu chodzi mi o to ze jesli ktos chcialby mi oddac jakiegos naprawde bardzo dobrego grajka to do Covingtona i Washingtona moge dodac Bryanta lub Cartera lub Collinsa lub Bagleya. 

Naprawde napisalem to po chinsku? 😏 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikowal83 napisał:

Nie wiem co jest w tym niezrozumialego... 

W pierwszej czesci mojego wpisu napisalem jakiego grajka szukam. 

Jesli chodzi Ci o druga czesc mojego wpisu to po prostu chodzi mi o to ze jesli ktos chcialby mi oddac jakiegos naprawde bardzo dobrego grajka to do Covingtona i Washingtona moge dodac Bryanta lub Cartera lub Collinsa lub Bagleya. 

Naprawde napisalem to po chinsku? 😏 

Widzę, że nie potrafisz odczytać sarkazmu. Więc "łopatologicznie" wytłumaczę, że Bryant daje Ci te kategorie, których szukasz, a dodatkowo oferuje upside. Dziękuję, w zamian za poradę możesz podrzucić Covingtona ;) PS. To też był sarkazm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania mam Washingtona i Moranta najchetniej w pakiecie za jednego dobrego PG/SG ewentualnie SG/SF z duza iloscia trojek i asyst, spora iloscia steali przy poprawnych lub dobrych FG i FT. 

W pakiecie 2 za 1 moze byc Collins albo Boucher ktory oewnie przez nasteony miesiac (kontuzja Ibaki) bedzie nabijal ladne statsy. 

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji lub wysylania ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cbyba kazdy wie co robi ale overkile albo nadmiar ktorys statsow mozna lepiej wykorzystac niz pozyskjjac Robinsona i Garlanda. Garland FG raczej nie poprawi i w ogole niewiele da poza garscia asyst i spora iloscia steali, chyba ze ktos wierzy w to ze jeszcze sie rozkreci a Robinson to tylko bloki i zbiorki bo to rewelacyjne FG na takim wolumenie nie daje zbyt duzej poprawy tej kategorii zwlaszcza ze lidsr wcale zle w tej kategorii nie stoi. Na dodatek od poczatku sezonu boryka sie z kontuzjami. 

Na dodatek wlasnie stracil na jakies 1,5 miesiaca Leverta ktorego niedawno pozyskal w wymianie a akurat dokladnie przez tyle czasu poszaleje sobie Bogdanovic bez Foxa u boku wiec Bogdanovic akurat idealnie zastapilby w tym czasie Leverta. 

Po prostu troche tego nie rozumiem i wydaje mi sie ze wiecej oddaje niz zyskuje ale to tylko moja opinia i moge sie mylic poza tym zgodnie z zasada ktora objalem juz 2 lata temu i tak nie vetuje wiec luz. 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garland to tylko dodatek,  moge poczekać i zobaczyć czy jest w stanie coś dac. Kontuzje na szczęście dotknęły graczy,  którzy i tak byli na benchu u mnie jak do tej pory.

Bardzo się cieszę,  że tak niektorzy z Was się martwia o powodzenie mojej drużyny, kraju chcecie pomóc i macie wysokich lepszych id moich pozostałych guardow to jestem gotów na akceptację takich propozycji 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnie pozyskam za aarona gordona lub marquesse chrissa jakiegoś wysokiego z dobrym fg. Może robić dosłownie : 0 asyst i 0 bloków, ważne żeby miał lepsze fg i stl i nie słabsze reb i ft. To taka opcja dla tych co chcą sobie ast poprawić. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogloszenie parafialne:
Do oddania mam Bagley, Noel, Prince, Augustin
Chetnie oddam pakiet 2 z nich za 1 najlepiej PF/C ze zbiorkami i blokami przy poprawnym lub dobrym FG i FT (mile widziana odrobina steali lub trojek) 

Bagley jeszcze sie nie rozkrecil po powrocie z kontuzji (potencjalne buy low), Noel jak Thunder odda Adamsa to bedzie mega kotem (bloki, steale) wiec to fajny stash a i teraz jest pozyteczny, Prince gra duzo minut daje duzo trojek i zbiorek i troche asyst a jedyna slaboscia jest slabe FG, Augustin jest niedoceniany a gra po 25 minut i daje duzo asyst i ma swietne FT a daje tez troche trojek

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert

 

P. S

Tabelki wrzuce w poniedzialek bo wtedy minie miesiac od poprzednich tabelek (skoro nie udalo mi sie po 2 tygodniach to niech to bedzie jakis wymierny czas, potem wroce do wrzucania co 2 tygodnie) 

P. S 2

Troche spozione ale szczere, wesolych swiat wszystkim! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.