Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2019/2020


dannygd

Okres wymian keeper za "gwiazdę"   

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką datę rozpoczęcia wymian keeper za gwiazdę/zawodnika o znacznie większej wartości zapisujemy w regulaminie?

    • Od połowy sezonu/rozegrania min. 40 meczów?
    • Od NBA trade deadline?

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.10.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Danny, jak chcesz oddać kogoś dobrego to Mitchell jest Twój, jak takiego sobie ale z poprawnym fg/ft to mogę dać Adamsa

moja wymiana Adams za Huntera w NBA mogła się wydarzyć, nagminne są sutuacje wymiany picków za dobrych graczy a co dopiero Adamsa

wymiana Hardena i Foxa, za Middletona, Rubio i Cartera wybaczcie ale jest kompletnie z dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienie Butlera (bedzie luzno w top10 w tym sezonie na srednich), Aldriga (tez pewne top30) / Goberta za elitarnych shooterow. Do wziecia tez Warren jak ktos szuka skrzydlowego co nie robi strat i rzuca na ponad 50% z gry. szukam po prostu desperacko PG i SG.

w dodatku druzyny tych zawodnikow biją sie o playoffy i beda sie bic do konca albo o samo wejscie do PO albo przyzwoite rozstawienia, dlatego są gwarancją braku load managmentu i sa mocnymi kandydatami do rozegrania pełnej puli spotkań.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, wilson44 napisał:

wymienie Butlera (bedzie luzno w top10 w tym sezonie na srednich), Aldriga (tez pewne top30) / Goberta za elitarnych shooterow. Do wziecia tez Warren jak ktos szuka skrzydlowego co nie robi strat i rzuca na ponad 50% z gry. szukam po prostu desperacko PG i SG.

w dodatku druzyny tych zawodnikow biją sie o playoffy i beda sie bic do konca albo o samo wejscie do PO albo przyzwoite rozstawienia, dlatego są gwarancją braku load managmentu i sa mocnymi kandydatami do rozegrania pełnej puli spotkań.

ja mam  z PG do wzięcia CJa, niedawną gwiazdę Nunna i jeszcze dawniejszą IT, dorzucę też każdego zawodnika oprócz Ingrama za Butlera lub Aldridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chyzio napisał:

Nurkić na sprzedaż

Na dziś ma zerową wartość, a jako keepera go nie sprzedaż (regulamin)...

8 godzin temu, chyzio napisał:

wraca w okolicach all-star break

To chyba wiesz więcej od niego ;)

Tak w ogóle w kontekście obecnie wiszącej wymiany, mam pytanie chłopaki co chcecie zyskać? Bo ninja i bbm suchej nitki nie zostawia na Waszej wymianie:

Overall deal gain: -15 
1 team deal gain: -5 
2 team deal gain: -10 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym koncie nie posiadam niestety draft toola, a na jednej karcie można mieć przypisany tylko jeden draft tool.

Przyznam, że mnie zaskoczyłeś. Niemniej mam plan uzupełnienia trójek, poza tym w grudniu wraca Oladipo, który mi w pkt+3pts+ast pewnie pomoże, choć na początku nie można spodziewać się rewelacji, natomiast problemem moim są zbiórki, bloki i FG%, stąd próba pójścia w wysokich. Punkty mam mocne, co do trójek mam plan je nadrobić (przecież nie muszę hodować RHJ - a ninja tak przecież zakłada), trochę stracę w asystach, ale głównie na skutek Horforda, bo przecież nie Hielda, natomiast zysk w kombinacji FG%+REBS+ST nie podlega dyskusji - chyba, że Hield będzie tak stealować jak teraz.

Tak więc projekcie ninjy na następną fazę sezonu wiele mówią, ale nie są jakąś oczywistością, bowiem planuję dostosować taktykę do powodzenia/niepowodzenia trejdu. Jak zauważyłeś, dokooptowałem McLemore, jak zablokujesz, nie jest on mi do niczego potrzebny, a jak nie, to on zostaje, a leci RHJ.

Owszem, nie obrażę się, jeśli zablokujesz, bo Hield zaczyna kręcić fajne cyferki i z dnia na dzień będzie tylko lepszy, natomiast Gobert również powoli wchodził w sezon. Pozostanie status quo w mojej drużynie oznanaczałoby, że nadal bym był niechybnie w ścisłej czołówce, ale groziłoby jakimś dziwnym overkillem w pts, który bym tylko generował, a i w 3pts zakładając wzrost dyspozycji Hielda, to 19-20 pkt pewne. Miło, ale jeśli się ma jako lidera bloków Tristana, to oznacza to balansowanie na nie do końca sprawdzonej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurkic nie ma zerowej wartości, Nurkic wraca w tym sezonie, gdyby miał zerową wartość to ludzie nie braliby by go w nie keeperowych ligach,

mocno koloryzując równie dobrze można powiedzieć że Otto Porter ma zerową wartość bo nie ma timetable a biorąc pod uwagę jego historię być może będzie to długo trwało,

ale ok,  nie będe go nikomu proponował

czyli w skrócie, nie mogę wymienić nikogo z moich kontuzjowanych graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 07:59, bulek napisał:

Owszem, nie obrażę się, jeśli zablokujesz

A czemu miałbym to robić - sam deal mi się podobał, tylko zdziwiła mnie jego "efektywność" ;)

23 godziny temu, chyzio napisał:

czyli w skrócie, nie mogę wymienić nikogo z moich kontuzjowanych graczy?

nie zrozum mnie źle, Nurkic nie gra od zeszłego sezonu, nie wiadomo czy i kiedy wróci, w tym nie mamy żadnego odniesienia do jego wartości, więc można tylko spekulować jako keeper. Wymieniać kontuzjowanych możesz - w tej sytuacji (w mojej ocenie) to zgodnie z zasadami mógłbyś robić deale w stylu Nurkic za Klay/Wall itp. o ile liga nie uzna, że wartość spekulacyjna Klaya nie jest 2x wieksza od Nurkica i dostaniesz zwykłe veto.

Jeśli uważacie inaczej w kontekście naszego regulaminu, to proszę Was o komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dannygd napisał:

A czemu miałbym to robić - sam deal mi się podobał, tylko zdziwiła mnie jego "efektywność" ;)

Mam jednak nadzieję, że on będzie efektywny - spadłem dziś o 4, ale to raczej nie była pochodna dealu tylko fatalnej skuteczności na czele z FVV, Gallo i wybanym już McLemorem, co do którego ewidentnie nie miałem szczęścia...

Powinienem teraz pójść w górę zbiórek, a o trójki mam nadzieje zadbam z trochę lepszym efektem niż teraz z McLemorem ;). Sytuacja jest cały czas monitorowana, oby tylko FG% nie nawalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

4 godziny temu, Tocheck napisał:

Chętnie pozyskam kiperów (jak już otworzy się magiczne okienko transferowe)

Do oddania dla tych co walczą o misia:

Ayton, CP3, Gordon, Lopez, Ross

Trzeba było sie określić szybciej z tym Aytonem, dostałbyś Nunna i nikt nie miałby pretensji na początki jego 25 meczowej przerwy, a teraz trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.