Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

od transferu Jordana rozegrał najwięcej minut (888) notując solidne 13,9pkt/7,3zb/0,7blk na mecz

rotacja MAVS to będzie coś w stylu Delon - Luka - Lee - KP - Powell  Brunson - Seth - THJ - Kleber - Boban (?) gdzie posiadają 4 bigów , więc te 22 tak czy owak dostanie, może nawet zakręci się koło 28 zwłaszcza, że KP i zdrowie to nie ejst synonim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

od transferu Jordana rozegrał najwięcej minut (888) notując solidne 13,9pkt/7,3zb/0,7blk na mecz

No ale tam na pozycje PF/C jest przecież Porzingis, Marjanović i Kleber, a swoje minuty na PF weźmie jeszcze Dorian Finney Smith.

Powody do optymizmu są mniejsze niż po sezonie 17/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ale tam na pozycje PF/C jest przecież Porzingis, Marjanović i Kleber, a swoje minuty na PF weźmie jeszcze Dorian Finney Smith.

Powody do optymizmu są mniejsze niż po sezonie 17/18

jak uważasz, że realną konkurecją będzie Boban to chyba nie warto brnąć w to dalej + KP będzie limitowany sporo a to otwiera minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

od transferu Jordana rozegrał najwięcej minut (888) notując solidne 13,9pkt/7,3zb/0,7blk na mecz

rotacja MAVS to będzie coś w stylu Delon - Luka - Lee - KP - Powell  Brunson - Seth - THJ - Kleber - Boban (?) gdzie posiadają 4 bigów , więc te 22 tak czy owak dostanie

No właśnie ja zakładam, że dostanie 22. Tak jak rok temu, tak jak dwa lata temu...

I gdzie jest Dorian Finney Smith, który od dwóch sezonów gra większe minuty niż Powell w rotacji Mavs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Bruce w 18/19 świetny defensor, totalna kaleka ofensywna, ale powinien być znacznie lepszy w sopho, więc te 269 miejsce to trochę porażka dla startera PO teamu, który powinien być tylko lepszy :) 

 

Ile razy jeszcze napiszesz starter po teamu?:) 9 gracz rotacji pistons w po. Nawet za thonem makerem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Bruce w 18/19 świetny defensor, totalna kaleka ofensywna, ale powinien być znacznie lepszy w sopho, więc te 269 miejsce to trochę porażka dla startera PO teamu, który powinien być tylko lepszy :) 

 

To tylko pokazuje jak wiele osób ogląda Pistons. Podobnie jak z Jerami Grantem czy SGA.

A taki DLO za dwa miechy spoko grania, z braku laku naciągane powołanie do all-star i grę w GSW w przyszłym sezonie będzie w TOP40...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Bo w PO jego kalectwa ofensywnego bez Griffina zwłaszcza ukryć się nie dało już totalnie^, ale on miał 56 startów w RS, więc jak najbardziej mogę sobie dziubać "STARTER PO TEAMU" :) 

A wiesz kto był najwięcej grającym w play-offs graczem tego PO teamu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Bo w PO jego kalectwa ofensywnego bez Griffina zwłaszcza ukryć się nie dało już totalnie^, ale on miał 56 startów w RS, więc jak najbardziej mogę sobie dziubać "STARTER PO TEAMU" :) 

jeszcze PO teamu ;) 

Teraz, fluber napisał:

A wiesz kto był najwięcej grającym w play-offs graczem tego PO teamu?:)

mowa o tej p*zdzie Drummondzie co wyglądali bez niego lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Pistons mieli lepszy Net Rating w sezonie regularnym gdy Bruce Brown był na parkiecie bez Griffina niż z nim:)

389' na długości sezonu to bardzo wiarygodna próba

3 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście, że Kennard, lider PO teamu:)

a kontuzja Griffina nie istniała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Eld nie chce mi się pisać o DLO, więc mnie już nie zaczepiaj na jego temat w tym, czy naszym temacie enty raz 😉 

Ja Cię nie zaczepiam. Odnosiłem się do kilku graczy w odpowiedzi na Twój post w tym DLO. Jego po prostu nie mogę przeżyć w TOP40. Szanuję, że sam go tam masz no ale jak jeszcze się dziś okaże, że w rankingu @flubera będzie jakieś top30 to normalnie nie dam gościowi spokoju w nadchodzącym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

40    DeMar DeRozan    7,177419355
39    Tobias Harris    7,23943662
38    Jayson Tatum    7,281690141
37    Devin Booker    7,306451613
36    Chris Paul    7,328358209

 

Każdy z tych graczy powinien być w TOP50. Okej, można się zastanowić nad Bookerem, ale to jest ofensywna bestia. Oprócz tego, że gwarantuje te 26ppg, to rozwinął się w poprzednim sezonie jako playmaker (wiem, playmaker i Booker nie pasują do siebie) i rozdawał 7 asyst na mecz. Może być czołowym strzelcem w RS, a że obrońcą jest marnym... nie on jeden, da się przeżyć, może się poprawić w tym elemencie. Jego główny problem to Phoenix Suns, ale spokojnie. Bradley Beal też kiedyś był niedoceniany. Nie mówię, że Booker to ten poziom, ale ma duży potencjał, który może się w końcu ujawnić. Jego miejsce jeszcze mogę zrozumieć, choć 37 miejsce to przesada. Boshh, za dużo klepie o tym Bookerze, dobra. Do meritum -  największy MINDFUCK tego rankingu, to będzie pozycja Russella, najs. :D

edit - Paul, Tatum, Harris i DeRozan w TOP50 to no brainer 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

można się zastanowić nad Bookerem, ale to jest ofensywna bestia. Oprócz tego, że gwarantuje te 26ppg, to rozwinął się w poprzednim sezonie jako playmaker (wiem, playmaker i Booker nie pasują do siebie) i rozdawał 7 asyst na mecz.

Był też trzeci w lidze względem strat na mecz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.