Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2]Deklaracje - sezon 2019/20


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wakacje w pełni, jedni spacerują sobie po plaży, inni po górach, obojętnie jakiego kraju, jeszcze inni co najwyżej po biurze ;)

Rok temu zaczynaliśmy deklaracje pod koniec sierpnia i spokojnie zdążyliśmy, ale teraz widzę, że nie obędzie się bez rotacji i bez pytania - gramy?

Czas nas nie nagli, ale lepiej zacząć wcześniej i na spokojnie, żeby ew. szukać chętnych.

Kto ma na starcie ile $, o tym później w stosownym temacie. Teraz zapraszam do deklaracji starych GM-ów, jak i nowych, którzy by chcieli spróbować sił.

Użytkownicy, którzy już się wypowiedzieli pod kątem dalszej gry nie są odznaczani.

 

1. jordan20

2. bulls2006

3. Wolu21

4. Sylvinho

5. ozzy110

6. Wilson44

7. Decos20

8. Falki

9. Shevcu

10. bulek

11. KosiHoops

12. pabloboar

13. SuperSonics

14. t3jlor

15. @Skorup

16. Buu

17. 123

18. asq_

19. Stryder

20. Big Tree

Nowi:

1. DrumX

2. Araggorn

3. Chyzio

4. Mik Dżager

5. Mazi

 

 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry,

Powtórzę sie z postem z Keepera #1:

Jeżeli macie wolne miejsce to ja z chęcia dołącze. Doświadczenie mam bardzo marne, ale w zeszłym sezonie spędziłem sporo czasu patrząc w tabelki i byłem atywnym graczem w lidze 6g i w tym sezonie chce grac w wiecej niz jednej prawdziwej lidze.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.