Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2019/2020


Gość eF.

Milwaukee Bucks  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dokąd zmierzają?

  2. 2. Czy Giannis obroni tytuł MVP?



Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tutaj wspomnieć o takim graczu jak George Hill, który jak dla mnie jest jednym z najlepszych rezerwowych w tym sezonie. Jest chyba troszkę niedoceniany, a chłop gra swój sezon życia, nie wierzycie?

56% FG, 53% za trzy, 86% ft, TS -71%, ortg -141!!, drtg -105,  per - 20.2, efg - 69%, on court - +11.3, bpm - +4.7.

Może jego średnie nie są imponujące, bo robi 10.4p/3.2r/3a/1s w niecałe 22 minuty, ale to nie jest najważniejsze w tym wypadku. Trafia mniej więcej 2/3 za trzy w każdym meczu, do tego nie popełnia praktycznie strat (0.7/g). Niesamowicie efektywny zawodnik, szanuje.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

W Pacers też sobie całkiem nieźle radził. Zresztą w Utah również. Następnie Kings, Cavs i w końcu chyba trafił do idealnej dla siebie organizacji. Już w poprzednich PO pokazał wysoką formę, ale to co gra w tym sezonie to jakiś kosmos. // btw, gdyby nie Hill to nie byłoby Kawhi w Spurs, hehe 

A tak poza tym to jest tak jak piszesz - to poukładany gracz, więcej jak solidny roles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks w tym sezonie mają wielkie szanse na finał,chyba jak nie teraz to w sumie nigdy.Wygrali z Clippers i Lakers a to dużo mówi o ich sile.ok, to tylko rs ale tez dużo mówi o potencjale.Kto ich zatrzyma na Wschodzie??ECF to minimum,trzymam kciuki. 🏀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co by musieli zrobić Bucks aby zyskać więcej uwagi na forum. Ida po swój rekord w RS (66W w 1971 roku), obecnie mają bilans 30-5. Grają mega zespołowy basket, mają czołowego HC, najlepszego gracza w NBA, trzecie off rtg w lidze (114),  pierwsze def rtg (101!). Zdobywają średnio 120 punktów na mecz, siedmiu zawodników gra ponad 20 minut (najdłużej gra Giannis - 30.8, drugi na liście Middleton - 28, ósmy  jest Connaughton - 18). Bud gra sporą rotacją (13 zawodników all the time, niekiedy 15-tu graczy), gdzie najmniejszą liczbę minut zgarnia DJ Wilson (11m/g). Ich się naprawdę świetnie ogląda i śmiem twierdzić, że to obecnie najlepsza drużyna w NBA. Jednakże patrząc na ostatnie PO, ich szansą na wejście do finałów jest nie obsranie się Bledsoe i Middletona, bo sam Giannis tego nie uniesie. Jeśli te warunki się spełnią, to uważam, że są w stanie zgarnąć wszystko w tym sezonie. Tak wiem, no brainer, ale tu brakuję naprawdę nie wiele do pierścienia. Aż strach pomyśleć co by było jakby faktycznie udało im się zatrzymać Brogdona w rosterze, damn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, eF. napisał:

xD

a jak już lecimy tak abstrakcyjnie, który team by zyskał bardziej - Denver czy Milwaukee? 

1 do 1 raczej Denver. Murray/Harris dość zajebiście powinni pasować do Greka. Sap przy Giannisie mógłby być fake C itd.

Z kolei Brooka niespecjalnie widzę obok Joka - więc musieliby robić dalsze ruchy, żeby dać mu jakiegoś mobilnego big mena.

Więc już wymiana Jok/Grant (w obecnej formie) za Brook/Giannis mogłaby wbrew pozorom pójść w obie strony (i Giannis pasuje do grajków Nuggets i Jok do grajków Bucks) - kwestia chemii itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić/Grant/Middleton/Matthews/Bledsoe vs Murray/Harris/Barton/Giannis/Brook?

Damn. Niby win/win, ale Denver musieliby coś jeszcze dorzucić, bo to by nie przeszło. 😛

Poza tym co by się wtedy stało z fanbasem Nuggets? RIP? Heheszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

Nie wiem. Ja jestem fanbasem Joka - a Bucks akurat b.lubię "od zawsze", więc dla mnie luzik.

W sumie Giannis to mój drugi ulubiony grajek, więc za Nuggets dalej bym trzymał kciuki :P 

Też jestem fanem Greka. Wiem, że wielu ludziów go niedocenia, bo warunki fizyczne, ale dla mnie to chyba najciężej pracujący gracz w lidze. To cenię w nim najbardziej, choć kiedyś nie trawiłem graczy typu K.Malone (wiadomo, teamJordan), hehe. Finezja finezją, ale jakby tak połączyć skill Jokicia z podejściem Giannisa powstała by hybryda, która zabiła by tę ligę. A tak na marginesie, jak se tak dyskutujemy, bo ja za jakiś czas uciekam na imprezę - TOP5 ulubionych grajków obecnie? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Też jestem fanem Greka. Wiem, że wielu ludziów go niedocenia, bo warunki fizyczne, ale dla mnie to chyba najciężej pracujący gracz w lidze. To cenię w nim najbardziej, choć kiedyś nie trawiłem graczy typu K.Malone (wiadomo, teamJordan), hehe. Finezja finezją, ale jakby tak połączyć skill Jokicia z podejściem Giannisa powstała by hybryda, która zabiła by tę ligę. A tak na marginesie, jak se tak dyskutujemy, bo ja za jakiś czas uciekam na imprezę - TOP5 ulubionych grajków obecnie? 😛

Jok -> Giannis (przez chwile byl nr 1, dopoki nie zobaczylem JEGO <3) -> dluga przerwa -> Bron (kiedys hejtowalem, ale kupil mnie tym co robil przez ostatnie lata w Cavs) -> Sap -> Embiid (bo 1 - smieszne wpisy, 2 - dokucza KATowi 3 - tak jak Bird mial swojego Magica tak dobrze, zeby Jok mial swojego Embiida xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

No nieźle, a Doncicia nie lubimy? 😛

U mnie to chyba tak będzie - 1.Giannis, 2. Doncić, 3. Butler, 4. Siakam 5. Kennard

Aha, dodałbym jeszcze Middletona, Curry, Brogdona i Drummonda (trochę na wyrost, yep). I tak żaden z nich się nie równa z TOP3 ever, czyli Jordan/Hill/Payton. Może Giannis i Luka kiedyś tu wbiją, u never know.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

Dziena. Życzę awansu do PO w tym roku, co by przedłużyć serię. A tak przy okazji to pisz śmiało TOP5 swoich ulubionych grajków, bo w sumie to jestem ciekaw jak to u Ciebie obecnie wygląda.

@julekstep

No to kończymy. TOP5 'Nie lubię'. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All time ulubionych:

Payton

Manu

Grant Hill

Duncan 

Robinson

obecnie: 

Brogdon

Doncic

Millsap

Leonard choć akcja byla krzywa 

mial być następca Admirała Davis ale coraz bardziej Jok 

poza mainstreamem kibicuje John Collinsowi oraz DeHunterowi  

jednym z najfajniejszych osobowości jest Lonnie Walker 

nie ruszają mnie Foxy Turnery Ziony Bagleye czy inne Trae 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.