Skocz do zawartości

Kto wygra sezon NBA 08/09


quille_kareem

Rekomendowane odpowiedzi

Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się kolejny sezon NBA. Jak będzie w tym roku wyglądała tabela? To moje typy:

 

Wschód

1. Celtics

2. Pistons

3. Cavs

4. Magic

5. Sixers

6. Raptors

7. Wizards

8. Bobcats

9. Pacers

10. Heat

11. Bulls

12. Hawks

13. Bucks

14. Knicks

15. Nets

 

Zachód

1. Lakers

2. Rockets

3. Jazz

4. Hornets

5. Spurs

6. Suns

7. Mavs

8. Blazers

9. Nuggets

10. Clippers

11. Warriors

12. Wolves

13. Grizzlies

14. Kings

15. Thunder

 

Jakie są wasze typy?

 

Zapraszam do przeczytania Skarbu Kibica NBA 08/09, który znajdziecie na http://czwarta-kwarta.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygram.

 

Glebokie Jmy!

 

Na tak sformuowane pytanie odpowiedzi jest sporo wiec...

 

Mistrzem zostana Lakers

Wygraja sezon przede wszystkim mlode ekipy PTB NOH ktore zdobeda nowa rzesze fanow...

Jeżeli Zacha i jego potezny kontrakt do lutego da rade wypchnac to Knicks również wygraja swój plan 2010 tym bardziej że Brooklyn Nets maja 18 miesieczne opoznienie bez credit crunch

 

Sporym zwyciezca ale i mozliwym przegranym moze zostac Tracy ale to zalezy od postawy jego Rakiet........

 

Memph i Meyo to kolejni wygrani tylko co z tego jak za 3-4 lata znow go oddadza i pojda w nicosc

 

A nawiazujac do rozkladowki TV z posta nizej już wygrali

Lakers cavs celts bo ich meczy najwiecej wiec wiecej nowych fanow......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzeczywiscie troche niegrzecznie, nalezy sie slowo wyjasnienia. Ueazam sie za wygranego tego sezonu gdyz wprzeciwienstwie do dwoch pozostalych w tym mam dostep do meczy biletow sezonowych druzyny Indiana Pacers, co prosto mowiac oznacza, ze zobacze wiecej meczy w tym sezonie na zywo niz kiedykolwiek wczesnij. Oczywiscie jesli zagram odpowiednio kartami, ktore posiadam i czas bedzie mi sprzyjal. Tak czy inaczej uwazam sie za zwyciezce, a juz napewno po 14 listopada.

 

Poza tym typowanie mistrza NBA, bo rozumiem, ze to wlasnie kryje sie pod pytaniem "wygrania sezonu 08/09" to beda to oczywiscie czyste spekulacje. Po pierwsz ejest za wczesnie na takie typowania, po drugie to NBA i nie ma tu pewniakow, a sa niespodzianki i to jest piekne nie tylko w koszykowce ale sporcie. Nawet to, ze Lakers wygladaja przed sezonem tak nie oznacza, ze beda tak wygladac na jego zakonczenie. Ja sobie nawet glowy nie zaprzatam na chwile obecna tego typu pytaniami, bo jest to malo istotne.

 

Co jest istotne, to nacieszyc sie meczami sezonu regularnego, wiele druzyn posiada "new look" i warto sie przyjrzec jak to wszytko bedzie wygladalo. A to oznacza nie tylko ogladanie swojej ulubionej druzyny i kibicowanie jej ale rowniez ogladanie wielu innych zespolow, ktore sa zdecydowanie tego warte. Bylo duzo transferow i duzo sie dzialo tego lata wiec ja osobiscie nie moge sie doczekac, ale zamiast myslec, kto sezon "wygra" bardziej mnie interesuje kto sezon przegra. Skoro mamy wschod silniejszy (praktycznie) to moze te ostatnie druzyny zamiast wchodzic z 38 zwyciestwami beda potrzebowaly 44.

 

A to natomiast oznacza, ze ktos mecze bedzie musial przegrywac. Mozliwe, tez ze nie bedzie takiegos szalnstwa na zachodzie, ze do playoffs bedzie trzeba 50 zwyciestw ale moze jeszcze bardziej sie to wyrowna pomiedzy 8 zespolami i troche sie ten wskaznik wygranych obnizy korzyscia wschodu i kosztem outsiderow. Ktore z druzyny juz przed rozpoczeciem wiedza, ze sezon moglby sie dla nich zakonczyc juz dzis? Zadne bo z takim podejsciem nis sie nie "wygra" Ale w teorii to juz takie zespoly i pretendentow na szary koniec mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sezon wystartował, wiadomo kto go napewno nie wygra, Portland :) kiepsko sie w rywalizacji z lakers spisali, Oden nie wiem jakis uraz czy tylko tak marnie zagral ze go zdjeli, wejscie smoka to niebyło w jego wykonaniu. Wogóle ciezko cos powiedziec o tej druzynie mogą albo wejsci do paly offu ale rownie dobrze skonczyc z ujemnym bilansem. Pierce + Rondo wystarczyło na Cavs, a Reed znowu musial grac sam przeciwko druzynie przeciwnej. Ogólnie calkiem ciekawy ten day 1 był w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Portland to bede ostrozny, mlodosc czesto w sporcie robi duzo szumu, ale osobiscie od wczoraj wiem, ze Cleveland nic nie zdziala w tym sezonie... graja caly czas to samo, LeBron za bardzo sie stara, za duzo gry bierze na siebie, co jest niekorzystne dla zespolu (ponoc takze potwierdzaja to statystyki)... czarno to widze, nie widze tej ekipy jako mistrzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.