Skocz do zawartości

[08/09] FBL 4B


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie jak narazie cienizna :) Fakt, że jak narazie mało meczy rozegrałem (i chwała Bogu, bo większość wyników oscyluje w granicach 50-70 fp) i wszystko ruszy z kopyta jak się wszyscy rozegrają, ale te wsztstkie durne straty, które tak mi zaniżają wyniki strasznie mi na nerwy działają - kiedy ostatni raz Nash miał 7 strat? Kto przy zdrowych zmysłach rzuca jak Tyrus 2/17 z gry? LeBron też jak narazie nie szaleje ... Jest słabo, ale dla pocieszenia można rzec, że gorzej być już nie może, więc od dna się w końcu odbije, tym bardziej że to początek sezonu dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę kogokolwiek z tej ligi o wysłanie mi źródła strony Standings jeszcze dziś na maila loqsh1@tlen.pl

do tego lista nazwa drużyny - ksywa na forum

 

PS. Wybierzcie sobie jedną osobę, która będzie to robiła regularnie co tydzień w sobotę i pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za listę.

 

Tydzień 0 ( 0000-00-00 - 2008-11-01 ):

  • cieglo - srednia: 78.31 ( 18 ) przyrost: 78.31 fpg: 78.31[/*:m:1judd8xc]
  • 2k4 - srednia: 78.12 ( 13 ) przyrost: 78.12 fpg: 78.12[/*:m:1judd8xc]
  • Antek - srednia: 75.56 ( 16 ) przyrost: 75.56 fpg: 75.56[/*:m:1judd8xc]
  • gutticpc - srednia: 73.43 ( 14 ) przyrost: 73.43 fpg: 73.43[/*:m:1judd8xc]
  • .KB - srednia: 73 ( 14 ) przyrost: 73 fpg: 73[/*:m:1judd8xc]
  • JaBoOl - srednia: 69.62 ( 17 ) przyrost: 69.62 fpg: 69.62[/*:m:1judd8xc]
  • Lucasso - srednia: 68.27 ( 13 ) przyrost: 68.27 fpg: 68.27[/*:m:1judd8xc]
  • Wróbel - srednia: 67.26 ( 17 ) przyrost: 67.26 fpg: 67.26[/*:m:1judd8xc]
  • Wirakocza - srednia: 62.04 ( 13 ) przyrost: 62.04 fpg: 62.04[/*:m:1judd8xc]
  • Graboś - srednia: 61.96 ( 12 ) przyrost: 61.96 fpg: 61.96[/*:m:1judd8xc]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #4B został: cieglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciutke lepiej ... JJ ładnie, LeBron w porównaniu do poprzednich osiagnięć fp także znośnie, Nash bez durnych strat, zaskoczyli Gasol i Shaq :) Odpowiednio 125 i 82 fp ;) Dramatycznie jak narazie gra Bynum ... Przestał też błyszczeć Tyrus, ale mam nadzieję że to z powodu lekkiej kontuzji tylko ;) Szkoda, że Goodena i Forda posadziłem dzisiaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare zniszczyl konkretnie. Oby gral tak dalej, tzn zeby gral moze minimalnie gorzej, ale bardziej stabilnie.

 

Aha, Spencer Hawes skonczyl robote w u mnie w druzynie. Swoja droga +77 fppg dla gracza wyciagnietego z fa to niezly wynik. a teraz nene bedzie probowal go pobić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie coś się zaczęło dziać :) LeBron poszalał, Bynum odżył, Gasol i JJ nieźle, reszta także na swoim poziomie. Szkoda że posadziłem Miller'a, wykręcił dzisiaj 104 fp ... Trudno się mówi :) Tracę wiarę w Tyrusa powoli ... Miał się w końcu przełamać, ale dalej kaszani jak tylko można ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 1 ( 2008-11-01 - 2008-11-08 ):
  • Antek - srednia: 83.22 ( 29 ) przyrost: 7.66 fpg: 80.5[/*:m:1gskizsi]
  • 2k4 - srednia: 79.02 ( 26 ) przyrost: 0.9 fpg: 78.72[/*:m:1gskizsi]
  • Lucasso - srednia: 76.84 ( 29 ) przyrost: 8.58 fpg: 74.19[/*:m:1gskizsi]
  • Graboś - srednia: 71.63 ( 26 ) przyrost: 9.68 fpg: 68.58[/*:m:1gskizsi]
  • Wirakocza - srednia: 70.46 ( 34 ) przyrost: 8.42 fpg: 68.13[/*:m:1gskizsi]
  • JaBoOl - srednia: 69.63 ( 31 ) przyrost: 0.01 fpg: 69.63[/*:m:1gskizsi]
  • cieglo - srednia: 66.44 ( 32 ) przyrost: -11.87 fpg: 70.71[/*:m:1gskizsi]
  • gutticpc - srednia: 66.23 ( 28 ) przyrost: -7.2 fpg: 68.63[/*:m:1gskizsi]
  • .KB - srednia: 64.1 ( 31 ) przyrost: -8.9 fpg: 66.87[/*:m:1gskizsi]
  • Wróbel - srednia: 61.98 ( 29 ) przyrost: -5.28 fpg: 63.93[/*:m:1gskizsi]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #4B został: Antek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie pierwszy prawdziwy tydzien i od razu pierwsze miejsce. Ale bardziej mnie pociesza to ze moi sie co raz bardziej rozkrecaja. Pierwsze 3 dni tego tygodnia to srednia 67.5, a ostatnie 4 dni to juz 91.6 fppg.

 

btw, kiedy w koncu Camby walnie pierwsza setke, czekam na to tak samo jak i pewnie Loqsh1.

 

btw2, Luccaso, nie nie chce oddawac Rosea, a juz na pewno nie za Mike'a Millera, a wogole zaraz po drafcie napisalem ze jesli mam oddawac ros'ea to musze dostac jakiegos innego byka by cos miec "swojego" w zespole, ale na razie to nikt inny z bykow nie zasluguje na bycie nawet bench playerem u mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw2, Luccaso, nie nie chce oddawac Rosea, a juz na pewno nie za Mike'a Millera, a wogole zaraz po drafcie napisalem ze jesli mam oddawac ros'ea to musze dostac jakiegos innego byka by cos miec "swojego" w zespole, ale na razie to nikt inny z bykow nie zasluguje na bycie nawet bench playerem u mnie ;]

Mówiłeś że jesteś w stanie nawet nieco przepłacić za jakiegoś SG, więc warto było chociaż spróbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu w miarę przyzwoicie już to u mnie wyglądało.

Pierwszy tydzień był dla mnie tragiczny i zajmowałem ostatnie miejsce, jeśli chodzi o średnie zdobycze, teraz czwarte miejsce i zanotowałem poprawę aż o 9.68 punktu, najwięcej ze wszystkich. :)

Oby jeszcze tylko Felton zaczął grać jak potrafi, bo póki co spisuje się żałośnie.

 

Poza tym, to panowie trzeba rozruszać trochę rynek transferowy, bo jeszcze żadnego u nas nie było transferu. Ja jestem chętny na propozycje. Z resztą dziś sam przejrzę składy i może złoże komuś jaką ofertę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczyna się dziać coraz lepiej.

Pierwszy tydzień fatalny, drugi już przyzwoicie, ten też zaczął się nieźle, dziś w nocy 653.5 fp:) co daje średnią 81.6fp, więc nie można narzekać.

 

Przede wszystkim Billups świetny dziś mecz, coraz lepiej gra Mayo, Kobe i Melo też trzymają poziom, Felton wczoraj też wykazywał już jakieś objawy poprawy no i wyciągnięty z FA Spencer Hawes nadal dobrze się spisuje i co mecz daje te 65-70fp.

 

Oby tak dalej się rozkręcali i powinienem szybko opuścić ostatnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna noc, bardzo mocna, 5 graczy i +100 fppg. Ale nie o tym mowa. Mam na sprzedaz cala rzesze mocnych graczy podkoszowych, wiekszosc z nich to Fc, wiec moga swobodnie obsadzac obydwie pozycje podkoszowe.

 

Amare, Duncan, Nene, Camby, Ilgauskas i nawet odom (choc przez jego obecna, znikoma wartosc chyba go wolałbym zostawic u siebie). Co w zamian oczekuje? Bardzo mocnego GFa, lepszego od mojejego rakietowego dua Artes/T-mac, gdyz do czasu powrotu ManuG (jeszce kilka , dlugich tygodni) pozostaje bez porzadnego back-upu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.