Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Trade jak na razie sezonu, a komentarzy niczym śniegu w święta. Czyżby inni gotowali się do kontrataku? Czy rzucili biała rękawice, bo jak patrzę na skład LBSa vs inni możni tego sezonu to widzę w nim zdecydowanego faworyta. Rotacja: Kemba, Graham, Satoranski, Leonard, Oubre, Embiid, Hassan uzupełniona solidnymi fasami to skład na majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Kemba Hassan Satoransky do mnie

Towns Harris Paschall do Antka

 

29 minut temu, antek napisał:

Trade jak na razie sezonu, a komentarzy niczym śniegu w święta. Czyżby inni gotowali się do kontrataku?

Ja jestem w szoku.

Pytalem o Townsa tylko ze 100 razy, a jak trafil na block nawet o tym nie wiedzialem... i tylko tyle wystarczylo? LOL!
Gdzie byles LBS z takimi oczekiwaniami w rozmowach ze mna???
Jeden stary dobry gracz, jeden tymczasowy solidniak i jedna tymczasowa gwiazda?
A jeszcze Gary "pewniak-na-40fppg" Harris dorzucony gratis??? Moja jedyna reakcja to byl handel Hardenem Toudiego...

Dla rownowagi gratulacje dla antka za steal roku 2020.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem hejtu na lbsa.

Jesli ten ruch da mu mistrza, a takie na pewno bylo zalozenie tego trade'u to dlaczego by go nie zrobic. Towns jest fajny piekny, campi trojki niczym Stef Kery, ale od kilku dni robi okragle zero fp. Harris jak fajnym 3andD nie jest to robinzawrptne 31 fp opuszcZając sporo liczbę spotkan.

 

Natomiast paczke ode mnie moze i nie ma tak fancy graczy, ale sa to gracze dajacy bardzo solidna produkcje. Hassan to top15 ligi, Kemba top40,  a Satoranski to splidny util. Lekka reka lbs pozyskal 140 fp na trzech graczy, czyli blisko 50 fp na łeb. W tym roku nie ma juz takich dominatorow ligi jak Real i Barca, tzn jak Krzemyk i ja, więc jak wszystko dobrze pojdzie to Lbs stal sie glownym faworytem do zwyciestwa, a jak wiemy ttlko to sie liczy w fbx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, antek napisał:

Troche nie rozumiem hejtu na lbsa.

Jesli ten ruch da mu mistrza, a takie na pewno bylo zalozenie tego trade'u to dlaczego by go nie zrobic.

Bo taki trejd mogl klepnac z wieloma druzynami w lidze! Nie jest zadna sztuka sprzedac jeden z najlepszych assetow w lidze za dobra paczke... wg mnie GMowie by sie potykali o wlasne nogi by jak najszybciej wyslac jakiegos propsa gdyby LBS napisal posta "mam na stole paczke Kemba Hassan Satoransky za Townsa i Harrisa, macie 24h na przebicie tej oferty".

A to wyglada jakby wzial doslownie pierwszy lepszy trejd....

19 godzin temu, antek napisał:

Natomiast paczke ode mnie moze i nie ma tak fancy graczy, ale sa to gracze dajacy bardzo solidna produkcje. Hassan to top15 ligi, Kemba top40,  a Satoranski to splidny util. Lekka reka lbs pozyskal 140 fp na trzech graczy, czyli blisko 50 fp na łeb.

Super, ile oni beda warci za rok czy dwa? Czy latwo ich bedzie sprzedac w offseason?
Rozmienic nowe ferrari na 3 uzywane fiaty punto i byc zadowolonym, ze sie zyskalo tyle miejsca bagazowego to jest naprawde jakis fenomen.

12 godzin temu, Krzemo napisał:

Śmichy chichy, ale to ruch na mistrza, jeśli konkurencja nie zareaguje, a w Indianie nikt się poważniej nie połamie, to na początku marca kończymy sezon.

Co tylko pokazuje absurd tego trejdu... wygranie o 1000 fp daje taki sam efekt jak wygranie o 3000 fp... a to drugie stwarza duzo wiecej problemow w offseason.
Ba! Dla mnie z tej wymiany wynika, ze LBS planuje odejsc w lato 2020, wiec mu zalezalo by zrobic to po mistrzostwie bez zastanawiania sie co z tego zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq, ja juz dostalem kilka ofert za Townsa i powiem ci, jesli oddalem za niego 3 Fiaty Punto to twoja miarą oferowane mi sa betki trojki 96rocznik w sedanie. Z drugiej strony nie wiem jak nazwac assety, które otrzymuje w propsach za Tobajasza 50 fp Harrisa, Zuk z dziurawa podłogą, wysluzona, skorodowana Nysa. Chlopaki postarajcie sie bardziej :)

Sorry, ze nie moge cytowac, bo piszę na tablecie, ale ostatni akapit, gdzie odniosles sie do słów Krzemyka to jeden wielki lol. "Lepiej nie wiadomo czy wygrac i nie zrobic nic, niz wygrac z dużą przewagą, bo trzeba będzie dużo oddac". Wilq bez żartów, przypomnisz Nam wszystkich za co wymieniles Hardena, nie muszac tego robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek napisał:

Z drugiej strony nie wiem jak nazwac assety, które otrzymuje w propsach za Tobajasza 50 fp Harrisa, Zuk z dziurawa podłogą, wysluzona, skorodowana Nysa. Chlopaki postarajcie sie bardziej :)

Eee, chyba przesadzasz Antek. Pakiet Covington, pick Sixers i Troy Brown Jr to jest taka przepaść od Tobiasa "pierdylion fp" Harrisa? Piszesz jakby to była obraza oferować coś takiego... Cov te swoje 40fp zrobi, a popyt na 3&D cały czas jest duży.

Po prostu tradycyjnie każdy w lidze uważa, że gracze których akurat ma to mega koty, a cała reszta się nie zna. A przynajmniej na forum się coś dzieje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gerard napisał:

Eee, chyba przesadzasz Antek. Pakiet Covington, pick Sixers i Troy Brown Jr to jest taka przepaść od Tobiasa "pierdylion fp" Harrisa? Piszesz jakby to była obraza oferować coś takiego... Cov te swoje 40fp zrobi, a popyt na 3&D cały czas jest duży.

Po prostu tradycyjnie każdy w lidze uważa, że gracze których akurat ma to mega koty, a cała reszta się nie zna. A przynajmniej na forum się coś dzieje 😉

Wiesz jak się przebudowuje to Brown czy Covington to wartość sparcialej Nysy, bo nie pomoże mi to w przyszłych latach jak i nie poprawi tegorocznego picku. Mam nadzieję, że się nie obraziłeś 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antek napisał:

Wiesz jak się przebudowuje to Brown czy Covington to wartość sparcialej Nysy, bo nie pomoże mi to w przyszłych latach jak i nie poprawi tegorocznego picku. Mam nadzieję, że się nie obraziłeś 😊

Naah, wręcz przeciwnie. Doceniam każdego kto nawet jak dostaje nędzną (jak dla niego) ofertę to nie daje tego po sobie poznać. Po prostu każdy ma swoje wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.