Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktos zainteresowany wymiana 2 za 1 lub 3 za 2? Chcialbym zwolnic slota albo dwa...

W dniu 5.09.2019 o 18:20, Lu- napisał:

Zajebiście, gdybym zostawił swój pick pewnie bym brał Reddisha. Naprawdę jest tu ktoś kto bierze tą pizdę ponad Smartem? 

Uwzgledniajac roznice w pensjach i upsidzie to bym szacowal, ze jestes w ligowej mniejszosci, ktora by preferowala Smarta od #11.

Bo wcale nie trzeba bylo brac goscia z FG=36% w NCAA, mogles miec z tym pickiem prawdziwego MVP*!

* - ligi letniej, ale zawsze. W FBX#1 poszedl najnizej ze wszystkich FBXow? Hmmmmmm... ale zakladam, ze ponizej Chytrego juz by nie spadl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WilQ, znam Twoje zdanie, powtórzyłeś je od czasu wymiany pewnie kilkanaście razy... ale akurat ono mnie mało interesuje. 

Swoją drogą jestem pod wielkim wrażeniem Twojej płodności w temacie FBX. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, by przenieść ją na życie prywatne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Josh Richardson 26 42,65
6 Tristan Thompson 28 42,05
7 Dario Saric 25 30,00
8 Damyean Dotson 25 27,55
9 Mario Hezonja 24 23,40
10 Rodions Kurucs 21 22,25
11 Harry Giles 21 21,00
12 Troy Brown 20 16,40
13 Jordan Bell 24 15,55  do oddania jak coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2019 o 12:11, Lu- napisał:

WilQ, znam Twoje zdanie, powtórzyłeś je od czasu wymiany pewnie kilkanaście razy... ale akurat ono mnie mało interesuje. 

Nikt inny nie odpisal na tego posta, wiec jak rozumiem wolisz gadac sam ze soba?

W dniu 7.09.2019 o 12:11, Lu- napisał:

Swoją drogą jestem pod wielkim wrażeniem Twojej płodności w temacie FBX. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, by przenieść ją na życie prywatne? 

Nie ma przelozenia miedzy jednym a drugim bo rozmawianie o fantasy NBA z osobami, ktore nigdy o nim nie slyszaly sie srednio sprawdza jako hobby...

W dniu 5.09.2019 o 14:58, PeWee napisał:

Mam tu na stole niezłe propo na pick nr 14.

To czemu go nie klepnales? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.