Skocz do zawartości

Reprezentacja e-nba w LOLa


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

tez lubię FMa i wiele godzin przepierniczyłem tam od czasu cm 01/02

 

ale grafika nie jest u mnie priorytetem tylko grywalnośc i tzw. replayability dlatego najbardziej lubię wszelkie roguelajki od niezależnych developerów

no to lol ma takie replayability, ze pewnie polowa mojego czasu spedzonego na grach ogolem to wlasnie lol :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ten typ gry. w lolu liczy się przede wszystkim inteligencja, teamwork oraz mechanika. w sumie dlatego tak azjaci tutaj dominują.

Skoro inteligencja nie ma wpływu na oceny, jak wyjaśnisz to, że Azjaci dominują we wszelkiego rodzaju egzaminach, testach i mają nadreprezentację i najlepsze oceny na najbardziej prestiżowych uniwersytatach?

Zbiegi okoliczności i przypadki liczone w milionach?

nie wstydzicie się, że w to gracie? żaden pojazd, tylko ciekawość, bo mi to się ta gra kojarzy z gimnazjalistami, którzy chodzą na wagary i koksują w tym czasie postacie

Gadanie w 2019 o tym, że gracze to gimnazjaliści to autopojazd.

W Polsce mogło to być prawdziwe 15 lat temu, na zachodzie z 30 lat temu. Od dawna przeciętny gracz jest pełnoletni i się coraz bardziej starzeje, obecnie jest pewnie sporo po 30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie w 2019 o tym, że gracze to gimnazjaliści to autopojazd.

W Polsce mogło to być prawdziwe 15 lat temu, na zachodzie z 30 lat temu. Od dawna przeciętny gracz jest pełnoletni i się coraz bardziej starzeje, obecnie jest pewnie sporo po 30.

Pobawie sie w adwokata ochotnika - tam chodzilo przeciez nie o gry jako takie a konkretnie o lola (sam btph sie ostro udziela w temacie o grach z tego co kojarze).

 

I lepiej pisz jaka rola/serwe a nie filozujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawie sie w adwokata ochotnika - tam chodzilo przeciez nie o gry jako takie a konkretnie o lola (sam btph sie ostro udziela w temacie o grach z tego co kojarze).

 

 

 

no właśnie, też lubię czasem dobrą grę, a jestem stary dziod (ostatnio najwięcej tłukę w PESa Mobile - mimo lagów to najbardziej  kozacka gra na komórkę i nie jest freemium gównem od EA sports)

 

a o LOLu nie będę się wypowiadał, bo w życiu w to nie grałem, wierze Julkowi, że grywalność ma sporą - po prostu otoczka tego akurat tytułu kojarzyła mi się zawsze z dzieciarnią, która przerzuciła się na to z Tibii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inteligencja nie ma wpływu na oceny, jak wyjaśnisz to, że Azjaci dominują we wszelkiego rodzaju egzaminach, testach i mają nadreprezentację i najlepsze oceny na najbardziej prestiżowych uniwersytatach?

Zbiegi okoliczności i przypadki liczone w milionach?

bo rozmowa była o polskich szkołach. w innych systemach edukacyjnych ta korelacja może być większa.

 

PS

https://www.newscientist.com/article/dn11711-smarter-people-are-no-better-off/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inteligencja nie ma wpływu na oceny, jak wyjaśnisz to, że Azjaci dominują we wszelkiego rodzaju egzaminach, testach i mają nadreprezentację i najlepsze oceny na najbardziej prestiżowych uniwersytatach?

Zbiegi okoliczności i przypadki liczone w milionach?

 

 

Być może ma na to wpływ kultura ciężkiej pracy?

 

Ile godzin poświęca na naukę przykładowo przeciętny koreański a ile przeciętny polski uczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.