Skocz do zawartości

[2029-2030] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Krzemo napisał:

Redd i Fox to jednak b.solidne nowe elementy w tej układance + drugie życie Scotta przesuniętego na SF.

Knikcs to przede wszystkim najlepiej rzucający za 3 zespół w simce +  top 3 broniących, spokojnie może być z tego finał.

Faktycznie ciekawe ... ale wiemy, że niektóre skille są mało istotne ;)

I myślę, że prędzej plamę dadzą Nuggets, ale zobaczymy :) to jednak team w przebudowie, ale nadal z ponadprzeciętną obroną i dobrą trójką. Zdecydują matchupy.

W tych próbnych simkach co robiłem Nuggets szło zdecydowanie lepiej niż Knicks. Knicks mają baaaardzo trudną drabinkę - najpierw nieprzyjemni Cavs, potem zwycięzca pary Pacers-76ers a w ewentualnym finale konfy Pistons (60%) albo Magic (40%).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks - Cavs: 4-2

Knicks to chyba najwieksze, pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Wiadomo, że, mają Scotta plus kilku solidnych grajkow, ale zeby 1 miejsce i to na wschodzie? Nice. Cavs do samego konca praktycznie walczyli o PO, mimo dosc solidnego skladu 1-2 zwyciestwa max. w tej serii.

 

Pistons - Wizards: 4-0

Seria raczej bez historii bedzie. Detroit jakos nadspodziewanie lepiej zaczeli grać w drugiej połowie sezonu. Do dobrego juz skladu doszli Gill i przede wszystkim Scott. Dla mnie to glowy faworyt do mistrzostwa. Co do Wizards....jesli jedna z glowych opcji w ataku jest Gary Payton, to ta drużyna nie ma raczej szans na ugranie czegoś wiecej w PO.

 

Magic - Celtics 4-0

Magic maja czterech dobrych zawodnikow i dlugo, dlugo nic wiecej. Oby kontuzje sie nie przytrafily. To dobra druzyna, ale zawsze czegos brakuje. Ta runde przejda z palcem w dupie. Pozniej moze nie byc juz tak wesolo. Celtics to dziwna druzyna w ostatnich sezonach. Mimo, że bralem w tym udzial, nie bardzo rozumiem wymiane Richmond-Jackson.....Co roku dochodzili mlodzi z potencjalem z draftu, ale jakos to wszystko razem nie funkcjonowalo tak, jak nalezy. Moze uda sie wyrwac jedno zwyciestwo ale i w to watpie.....

 

76ers - Pacers

Pacers powinni byc wyzej opisywani niz w tym miejscu.  Caly prawie sezon, pierwsze potem dluuugo 2 miejsce i wyszla z tego dupa blada. Jestem bardzo rozczarowany. Niby w RS bylo 4:0 dla Pacers LoL, ale PO to inna historia. Dobrze, ze jest w Indianie 3 solidnych podkoszowych. Ogolnie ciekawe match upy beda, wynik to wielka niewiadoma jak dla mnie, dlatego nie typuje. 76ers juz swoje wygrali i chyba powoli trzeba ustepowac miejsca innym....

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nuggets - Mavericks: 4-0

Nuggets od kilku lat to bardzo dobra ekipa, do tego jeszcze z Hawkinsem. Niestety zawsze do wschodu troche brakuje. Tym razem pewnie bedzie podobnie o ile uda sie dojsc do finalu. Mavs bez Smitha stracili sporo ognia. W zasadzie godni uwagi to tylko AK47 i Nowitzki. Niestety (bo sam go mialem troche) Dirk im starszy tym mniej sie rozwija. Ta seria jak wiekszosc innych bedzie bez emocji, moze sie uda jeden win ugrac Mavs ale prognoza jest jeszcze gorsza

 

Lakers - Rockets: 4-2

Geriatria w Lakers niestety (dla Kings) trzyma sie caly czas dobrze. Mam nadzieje ze w Off sezon zdziadzieja ;) albo odejda (ew zakoncza kariere). Wartosci Stocktona bym nie przecenial, ot solidny zmiennik. Dla mnie tez Rockets, to juz kolejny sezon rozczarowan. Niby kazda pozycja solidnie obsadzona, a sukcesow brak....Moze dziadowska lawka jest problemem. W tym sezonie bedzie to samo. Te 2 winy to i tak na wyrost jak dla mnie.

 

Grizzlies - Timberwolves: 4-2

Memphis graja i maja bilans mniej wiecej jaki powinni miec w obecnym poziomie rozwoju. Howard juz niedlugo bedzie drugim Szakiem. Lebron bedzie Lebronem. Jak sie uda to jakos fajnie obudowac, to bedzie mistrz zachodu, a kto wie moze i calej ligi na lata. (Choc w sumie Celtics kiedys tez sie na takich zapowiadali.....). Wolves to tez druzyna przyszlosci. Przejeli Smitha, maja troche talentu. Jak sie beda rozwijac dobrze to zajma pozycje Lakers. Grizzlies w tej rundzie jednak nie przejda.

 

Kings - Jazz

Na koniec moja druga druzyna. Tez dlugo byli na 2 miejscu. Brakuje niestety dodatkowych opcji przy slabszej dyspozycji ktoregos z liderow. W off season trzeba to jakos bedzie lepiej obudowac. Jazz niby nie maja nikogo godnego uwagi, ale to niewygodnia ekipa. Trudno powiedziec jaki bedzie wynik. Powinno udac sie przejsc Jazz ale nie wykluczam nawet 4-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ice23 napisał:

Na koniec moja druga druzyna. Tez dlugo byli na 2 miejscu. Brakuje niestety dodatkowych opcji przy slabszej dyspozycji ktoregos z liderow. W off season trzeba to jakos bedzie lepiej obudowac. Jazz niby nie maja nikogo godnego uwagi, ale to niewygodnia ekipa. Trudno powiedziec jaki bedzie wynik. Powinno udac sie przejsc Jazz ale nie wykluczam nawet 4-3.

E.Jones i S.Marion są świetnymi all-arounderami ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Celtics ... to sprzedaż Richmonda była obowiązkiem. On już lepszy nie będzie, a z nim na pokładzie w ostatnich sezonach i tak nie udawało się nic ugrać. Więc pewnie podobnie byłoby i tym razem. Tym bardziej, że byłby sezony, gdzie miałem mocniejszy skład i szybko odpadałem w PO. Oczywiście, można było trzymać go do emerytury, ale wolałem coś tam za niego jeszcze dostać. Poza tym, tak jak niektórzy zauważyli coś nie pykło w ekipie z Bostonu. Jest wielu fajnych młodych zawodników w składzie, ale jakoś nie udawało się przejść wyżej jak 2 runda w PO. Więc nie wykluczam przebudowy, gdzie z ekipą rozstaną się kolejni zawodnicy jak Gasol, Odom czy Pierce. Czasami trzeba zrobić krok w tył, aby później zrobić dwa do przodu.

Co do obecnych PO, to jak uda się wyrwać choć jeden mecz, to będzie sukces. A więcej, to już będzie spora niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.