Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bucks, Nets Swap Jefferson, Yi

 

The New Jersey Nets have agreed in principle to trade Richard Jefferson to the Milwaukee Bucks for Yi Jianlian and Bobby Simmons, Ian Thomsen from Sports Illustrated is reporting.

 

Yi's camp was said to be ecstatic about going to the rebuilding Nets and playing in a major market, which was one of the original concerns when he was drafted by the Bucks last year.

:lol: Popierdoliło Thorna? Czy robi to dla celów komercyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks, Nets Swap Jefferson, Yi

 

The New Jersey Nets have agreed in principle to trade Richard Jefferson to the Milwaukee Bucks for Yi Jianlian and Bobby Simmons, Ian Thomsen from Sports Illustrated is reporting.

 

Yi's camp was said to be ecstatic about going to the rebuilding Nets and playing in a major market, which was one of the original concerns when he was drafted by the Bucks last year.

:lol: bo chyba komentarz tutaj cięzko stworzyć :lol:

 

The Grizzlies are looking to trade down, according to Chad Ford of ESPN.

 

Memphis is in talks about a trade that would send the No. 5 pick to New Jersey for the No. 10 pick and a future first-round pick.

 

The Blazers are also interested in the Grizzlies' pick and have a number of assets, including Travis Outlaw, that they can entice Memphis with. The Blazers are reportedly most interested in Russell Westbrook and Kevin Love.

Miami is reportedly considering sending the No. 2 pick and Shawn Marion to the Los Angeles Clippers for No. 7 and Elton Brand.

będzie gorąca noc..

 

 

i z innej beczki

Maverick Carter, O.J. Mayo’s marketing agent, confirmed this morning that Mayo has signed a four-year deal with Nike.

 

Mayo is the first of the high-profile draft picks who will be drafted on Thursday, to have signed a deal. Carter would not comment on the financial terms of the deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Nets, jak pierwszy raz przeczytałem o tej wymianie Nets-Bucks, myślałem że to jakiś żart. Wiadomo było że NJ szukają kogoś za RJ i to głównie chodziło o jakiegoś podkoszowca, ale mówiło się o JO czy ostatnio nawet o Odomie, ale Yi? Jestem strasznie zawiedziony. Gdyby jeszcze wymienili picki w dzisiejszym drafcie to byłoby całkiem spoko, ale tak...

 

Może będą z niego ludzie, ale zupełnie mnie do siebie nie przekonuje, tym bardziej kosztem Jeffersona. Fakt, że jest jeszcze Simmons, który przed kontuzją nieźle pogrywał i może wrócić do dobrej formy, ale nie sądzę żeby to wiele zmieniało w sytuacji Nets. Potrzeba było silnego, typowego gracza pod kosz, a dostaliśmy takiego który częściej będzie grał na półdystansie. Szkoda, ale poczekajmy do początku sezonu i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Mimo wszystko jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Simmons ma całkiem pokaźny kontrakt. Taka wymianka bez oddania picków ze strony Bucks... No ładny obwód sobie zrobili: Mo, Redd, RJ+solidny Bogut na C. Będą się liczyć w walce o PO, szkoda. Zawsze to łatwiej dla Miami jeśli inne drużyny są w dupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu

czyli rj'a w lakers nie zobaczymy:)

w sumie wolalem i tak artesta.

ruch bardzo dobry dla bucks. yi chcial isc tam gdzie bedzie duzo chinoli. w nyc jest ich w h... duzo, zatem nie powinien juz narzekac. nie sa to knicks, bulls czy lakers, ale gosc teraz musi udowodnic ze bylo warto. netsi przy okazji dostaja fajnego simmonsa. nie jest to takie zle jak sie wydaje, choc ciezk oczekiwac by w takim skladzie nets ugrali cos wiecej niz playoffy.

 

a bucks? swietny ruch. redd-jefferson to bedzie fajne duo. beda dostarczali po 50 punktow na mecz. ale bedzie brakowalo im wciaz jakiegos wsparcia. i tu nadzieja w vilinewie, bogucie. zobaczymy co drafcie wyciagna. generalnie wciaz potrzebuja zmian.

 

2,5h do draftu juz pozostalo. coraz wiecej plotek.

ostatnio ta dotyczaca lakers mnie zaciekawila.

heat daja #2 plus blounta i haslema za

odoma i #58 i jakies bonusy(farmar,walton,radmanovic,turiaf s'n't?)

smiesznie by to wygladalo. ale wciaz jestem zdania, ze jesli wymieniac odoma to tylko za artesta. jak nie bedzie szansy na artesta to niech graja frontcourtem bynum-gasol-odom i sie zobaczy:D

 

ale mam glupie przeczucie, ze dzisiejszej nocy mitch zaatakuje. a jesli nei dzis to w najblizszym tygodniu... choc tego lata brak zmian wyszedlby nam chyba na dobre. no chyba, ze nadarzylaby sie okazja na wyslanie waltona gdzies na pluton:)

 

 

edit:

panowie pytanie mam. jak jest z wyrownywaniem ofert przy zastrzezonych wolnych agentach? wlasciwie chodzi mi o sytuacje sashy vujacica. dzis doczytalem wywiad z kupchakiem, w ktorym mowi, ze w przypadku sashy i ronny'ego lakers sa w o tyle przywilejowanej sytuacji, ze to od nich zalezy czy ci goscie pozostana w lakers czy nie.

 

lakers sa ponad salary, to wiadome. maja do wydania mle i sle(?) na weterana? czy zatem jesli sashy ktos da mle (bo zakladam, ze wiecej niz mle nikt mu nie da), a turiafowi powiedzmy 3 banki na sezon, to czy lakers beda mogli wyrownac obie oferty i zatrzymac tych 2 gosci u siebie? czy beda mogli zatrzymac tylko jednego z nich tak by nie przekroczyc rownawartosci mle?

 

moze mi ktos wyjasnic jak to wyglada w lidze?

 

i jak wyglada sprawa gdy np. zespol jest ponad salary, a ktos zaproponuje ich zastrzezonemu agentowi jakis wiekszy kontrakt. cos nawet jak max. to czy wtedy zespol ten pierwotny moze wyrownac czy powyzej mle nei moze, i automatycznie jesli ktos da ciut wiecej niz mle(ma taka mozliwosc) to zbiera im sprzed nosa goscia. troche pokrecilem ale mysle, ze wiadomo o co mi chodzi:)

 

 

edit2:

artest jednak nie skorzysta z opcji i bedzie wolnym agentem

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... l_opt_out/

zeby bylo zabawniej, jego agent powiedzial, ze w gre wchodza 3 klubu. spurs, mavericks i... lakers:)

lol byloby zabawnie. watpie zeby wyladowal w dallas. szanse na misia ma w san antonio oraz la. kings pewnie chcieliby cos zyskac na tym, zeby za duzo nei stracic. moze pojdzie jakis s'n't. moze odom? oby, oby, oby...

oby nie zamarzyl mu sie powroc do nyc:) choc lepsze to niz pojscie do san antonio:) tylko, ze spurs nie maja za bardzo co wyslac do sacramento. my zawsze mamy tego odoma, ktoremu konczy sie kontrakt co byloby dobra opcja dla kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ta dotyczaca lakers mnie zaciekawila.

heat daja #2 plus blounta i haslema za

odoma i #58 i jakies bonusy(farmar,walton,radmanovic,turiaf s'n't?)

sam sobie wymysliles ta plotke ? przeciez to nawet smieszne nie jest

 

walton radman maja ujemna wartosc, turiaf i farmar to nic specjalnego, odom to zwykly wygasajacy kontrakt a #58... no coz ;] nie zawsze sie manu trafi...

 

a heat mieliby oddac #2 ktory sam ma wieksza wartosc niz cala ta czworeczka farmar-walton-radman-turiaf razem ?

 

a z tym artestem tez watpie, w to co pisze vecsey. caly czas trabil o tym, ze nie opt-outuje zeby nie brac MLE. lakers go nie maja jak podpisac chyba ze kings zgodza sie na snt z odomem :roll: oby nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek znowu mnie obrazasz??:)

nie mam tylu lat co ty, zeby pisac o czyms co jest z palca wyssane. espn radio podalo taki rumor. jest na cl.

pewnie to nie przejdzie bo heat podobno z clipps costam kombinuja badz kombinowali, bo clipps chyba z sonics sie juz wymienili pickami i czymstam.

 

generalnie heat chca branda i pick clippsow. w 2 strone leca marion i pick heatow. na espn.com o tym chyba bylo ale nie chce mi sie szukac teraz.

 

powracajac do transferu lakers-heat to rumor jest taki jak napisalem

odom+58pick za #2 pick, haslem, blount

 

z dupy sobie tego nie wyssalem :)

 

ale mniej w to wierze niz w artesta. s'n't z udzialem odoma nie bylby zly. artestowi moga zaplacic duza kase, pojdzie do contendera, moze jakies cos jeszcze dojdzie by wyrownac wymiany, ale szczerze watpie w to by po kilku sezonach w sacto, artest dalej chcial ogladac playoffy w tv. do knicks tez watpie w to by chcial grac bo to wciaz niewiadoma. zatem pozostaja contenderzy. poza lakers jeszcze chyba mavericks moga zaoferowac cos fajnego. ale nei zapominajmy, ze schodzacy kontrakt odoma po tym sezonie to jest fajny kasek.

 

radmanovic imo ujemnej wartosci nie ma. gra to czego po nim oczekiwalem za taka kase. gorzej z waltonem. ale te dodatki typu walton, halfpipe,turiaf czy farmar to juz moje wymysly do pierwotnej wersji.

 

godzina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The selection of Italian forward Danilo Gallinari could mean the end of David Lee’s Knicks career.

 

I’m hearing that the Knicks could be working on a deal with the Charlotte Bobcats to acquire point guard Raymond Felton for Lee, who played for Bobcats coach Larry Brown.

 

Coincidentally, the Bobcats selected Texas point guard D.J. Augustin with the ninth overall pick. Charlotte’s second point was French center Alexis Ajinca.

 

When Mike D’Antoni coached the Phoenix Suns he gave the front office a the thumbs-down to drafting Lee because he felt that Lee wasn’t a good enough shooter.

 

The Knicks had spoken to the Memphis Grizzlies about trading Lee and Malik Rose before the draft to acquire the fifth pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayo Heading To Memphis In Trade

 

O.J. Mayo and Kevin Love didn't stay put for long as the Grizzles and Timberwolves have reached an agreement on a trade involving the pair of recently-draft players.

 

Two sources confirmed to ESPN.com's Chad Ford late Thursday night that Minnesota will send the draft rights to Mayo, Marko Jaric, Antoine Walker and Greg Buckner to Memphis in exchange for the right to Love, Mike Miller, Brian Cardinal and Jason Collins.

 

The Wolves took Mayo with the third overall pick, while the Grizzles grabbed Love with the fifth overall selection.

Oby nie wyszło tak jak z Royem...

 

EDIT

 

Kolejny trejdzik

 

Pacers trade Bayless to Portland

 

The Indiana Pacers have a tentative agreement to send forward Ike Diogu and the rights to guard Jerryd Bayless to Portland for point guard Jarrett Jack, forward Josh McRoberts and the rights to shooting guard Brandon Rush.

 

McRoberts was a McDonald’s All-American while at Carmel High School and returns his home state after his rookie year.

“I just talked to Josh and he’s elated,” McRoberts mother Jennifer said tonight. “He just called and he’s really, really excited about it.”

 

The Pacers drafted Bayless, a 6-3 Arizona freshman, at No. 11, and Portland drafted Rush, a 6-6 junior from Kansas, at No. 13 in tonight's draft.

 

Jack gives the Pacers depth at point guard. The 6-3 Georgia Tech product averaged 9.9 points, 3.8 assists and 2.9 rebounds in his third year in the NBA. He has played at least 79 games each of his three years at Portland, a contrast from Jamaal Tinsley, who appears headed out of town after seven mainly injury-plagued seasons with the Pacers.

 

The Pacers also are getting point guard T.J. Ford from Toronto in the multi-player deal involving Jermaine O’Neal.

 

Rush showed versatility in his three years with Kansas. He is an outstanding long-range shooter, good rebounder from his position and athletic enough to play small forward.

 

Rush, who turns 23 in July, shot 44.9 percent from the field in his collegiate career, including 43.5 percent (205-for-471) from 3-point range. He averaged 5.5 rebounds two assists over his three years at Kansas.

 

The Pacers top two scorers this past season were two other swingmen, 6-8 Danny Granger and 6-9 Mike Dunleavy.

 

Rush is the brother of Pacers guard Kareem Rush, an unrestricted free agent this offseason.

Świetny ruch Portland. Po co Indy kolejny PG? Ford, Jack, Tinsley.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF ... Mayo w Memphis ... GM Wilków się czegoś naćpał? Wolves są słabo obsadzeni na obwodzie, a on oddaje potencjalną gwiazdę ligi, za Love'a, który chyba mimo wszystko aż takich możliwości nie ma (nie przy Jeffersonie ...), Miller'a, który choć gra naprawdę nieźle, to na dłuższą metę to nie jest najlepszy wybór dla Wilków i jakichś pionków zapychających salary ... No czegoś takiego naprawdę się nie spodziewałem ... W Memphis OJ będzie grał pewnie jako 2, bo nie sądzę, żeby Conley miał siąść na ławkę ... Ale zrąbali Wolves to koncertowo ... Fajny frontcourt, ale backourt jakoś mało utalentowany mimo wszystko ... Jarić się na startera raczej nie nadaje, Walker popajacuje trochę, a o Bucknerze mało kto słyszał ... No ale obecność Mayo wszystko naprawia i można śmiało powiedzieć, że Grizzlies nieźle na tym wyszli, choć nie do końca było to to czego potrzebowali ... Wolves jak dla mnie katastrfoa ... Ale może jakąś koncepcję tam ma ich GM i wcale tak źle to wyglądać nie będzie... No zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką uwagę neutralnego czytelnika tego forum (już widzę reakcję... :roll:)

 

czy pisząc posta o trejdzie możecie się wysilić trochę bardziej niż po prostu skopiować artykuł z amerykańskiej strony i dodać komentarz w stylu "fajnie", to jest polskie forum i kto chce to i tak sobie o tym przeczyta na zagranicznej stronie, a wchodząc tutaj bardziej interesuje go normalna informacja i ewentualnie jakiś komentarz z własną opinia... a do orginału wystarczy link

 

w zeszłym roku ktoś tak fajnie to pisał że wymieniał plotki od strzałek w jednym zdaniu i szybko dało się przejrzeć najciekawsze informacje nie czytając głupich artykułów, w dodatku pełnych cytatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucassso, jakkolwiek Love to na moje oko materiał na busta, to trudno jednak koncepcji McHale'owi odmówić. Love sobie spokojnie pogra na PF z Jeffersonem na C. Z kolei Mayo nie pasował im, bo bardzo wierzą w Foye'a o podobnej charakterystyce. W każdym razie ja tam się nie dziwię Minnesocie, że wolą PF, ale oczywiście patrząc na same nazwiska to brawa dla Grizzlies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucassso, jakkolwiek Love to na moje oko materiał na busta, to trudno jednak koncepcji McHale'owi odmówić. Love sobie spokojnie pogra na PF z Jeffersonem na C. Z kolei Mayo nie pasował im, bo bardzo wierzą w Foye'a o podobnej charakterystyce. W każdym razie ja tam się nie dziwię Minnesocie, że wolą PF, ale oczywiście patrząc na same nazwiska to brawa dla Grizzlies.

Tak, tak, ale zwróć uwagę także na to, że Al najlepiej czuł się grając jako PF - teraz z Love'm w składzie, trzeba będzie go przesunąć na C ... A ani jeden, ani drugi wielkimi defensorami nie są ... Pozbierać piłki, pozbierają, ale przeciwnicy będą przez nich przechodzić jak im się będzie podobało ... Mayo dublujący się z Foye'm? Faktycznie dublują się, ale jak dla mnie OJ ma nieco większy potencjał, do tego już teraz lepiej broni niż Randy i mógłby stworzyć z Jeffersonem ciekawy duet ... Do tego ta kontuzja Foye'a, która przecież jakby nie patrzeć może się odnowić i Wilki będą jeszcze głębiej w d niż są teraz ... Z drugiej strony Mayo pewnie zaczął by odstawiać cyrki po 2 latach, że chce odejść itd, a Love marudzić im nie będzie z pewnością ... A może i by nie zaczął, kto wie ... Mimo wszystko McHale za bardzo zaryzykował chyba (bo to, że Mayo będzie przynajmniej dobrym graczem jest pewne - z Love'm i Foye'm tak naprawdę niewiadomo ... Zwłaszcza z tym pierwszym) i to się pewnie na Timberwolves odbije ... Grizzlies też przyklaskiwać nie ma co, bo mnie jednak bardziej przekonywał skład Conley/Miller/Gay/Love/Milicić czy tam ktokolwiek niż Conley/Mayo/Gay/Warrick/Milicić? ... Ale w porównaniu do pozbawionego obrony składu Wolves wyglądają całkiem nieźle ...

Wygląda na to, że McHale chce budować zespół wokół Jeffersona ... Pomysł interesujący, ale czy nie przypomina wam to trochę historii z KG? Jeden super podkoszowiec i reszta przeciętniaków+jeden niezły okresami gracz ... I za daleko nie zaszli z takim rosterem niestety ... A mając dwóch dobrych graczy, bajka mogłaby wyglądać inaczej - Foye mnie nie przekonuje jakoś specjalnie, może to przez te kontuzje ... Może będzie grał naprawdę nieźle ... Może okazę się lepszy niż wszyscy się spodziewają ... Ale to wszystko "może" ... Mayo>Foye w tym momencie i w przyszłośc na 99% także ... I cholera skoro by się dublowali, to można było tego Foye'a opchnąć razem z kimś tam za solidnego centra ... A kiedy to Mayo został oddany za podkoszowca, to za dużo wątpliwości się pojawiło - niby ruch ten sam, tylko zmienone nazwiska, ale gwarancji nie ma że ci wszyscy gracze będą potrafili się zgrać i pokażą dobry basket ... Z Mayo w składzie, gwarancji także by nie było, ale szanse imo byłyby zdecydowanie większe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Foye obecnie ma zdecydowanie zaniżoną wartość i za mało mogli za niego wyciągnąć. IMO możliwości tych graczy są podobne, mieli bardzo podobne kariery w NCAA i chyba największym zmartwieniem są ewentualne kolejne/odnawiane kontuzje, które mogą zniszczyć karierę Randy'ego. Bardzo prawdopodobnym jest, że Mayo będzie lepiej wymiatał niż Foye, ale patrząc na ich dzisiejszą wartość w porównaniu do umiejętności to też wolałbym oddać OJ-a.

 

A co do Ala, to on zdecydowaną większość sezonu na C i nie narzekał, a nawet tam sprawdził się lepiej i pewnie stąd ściągnięcie Love'a. To jest IMO jego pozycja, nie PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiała byc ciężka noc dla fanów NJN, wybor w drafcie Lopeza czyli duzy sukces pozniej totalnie debilny transfer Jeffersona, nie wiem co im do glowy strzelilo chyba faktycznie chcieli chinoli na spotkania przyciągnąc, bo innego powodu nie widzę. Czyli z wielkiego tria zostal juz tylko carter ciekawe czy jego też sie pozbedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Ala, to on zdecydowaną większość sezonu na C i nie narzekał, a nawet tam sprawdził się lepiej i pewnie stąd ściągnięcie Love'a. To jest IMO jego pozycja, nie PF.

Czy aby napewno? No ja odniosłem trochę inne wrażenie, zresztą 6'10 to jak na centra nie są idealne warunki ...

 

A co do RJ'a i Yi ... Jedno pytanie - po jaką cholerę??? Co ma Yi i Simmons, czego brakuje Jeffersonowi? Pozyskali dwóch graczy, któzy jak do tej pory nie do końca spełniają pokładanych w nich nadziei ... Oddali gracza dzięki któremu jeszcze jako tako grali w poprzednim sezonie ... Carter sam tutaj już nic nie ugra ... Za to Bucks będą wyglądali całkiem ciekawie ... Redd i Jefferson? Jeszcze jakoś się Desmonda pozbędą wzamian za wsparcie na centrze i Bucks się będą liczyli na Wschodzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z wielkiego tria zostal juz tylko carter ciekawe czy jego też sie pozbedą.

Cartera to pewnie nikt już nie weźmie nie w tym wieku nie po takim sezonie i nie z takim kontraktem. No chyba, że za jakąś wyjątkowo pustawą czapkę gruszek ;) .

 

Co do trade'u Jeffersona to sam fakt jego oddania w sumie nie dziwi bo jakieś zmiany być musiały. Ale dlaczego za takie (póki co) nic? RJ spokojnie się o All-Star ociera do tego jeszcze kilka lat na poziomie spokojnie powinien pograć. Yi to takie w sumie na ten moment nie wiadomo co. Niby wysoki z niezłym rzutem, ale bez D no i pod koszem raczej ciężko go sobie wyobrazić. Simmons już od dłuższego czasu ma ostro w dupie, swoje zrobił i nie zanosi się aby coś się w jego grze zmieniło. Jedyny plus to, że za rok będzie z niego niezły pionek do wymiany...

 

Ruch Pacers w sumie z jednej strony dziwny z drugiej nie ;) . Bayless utalentowany pewnie jest ale na ten moment do Pacers średnio pasuje. No i trochę dziwne, że bez jakiegoś specjalnego powodu pierwsze dziesięć drużyn go pominęło. Jack to fajny zmiennik dla Ford'a no i Rush który wydaje się być idealną dwójeczką dobrym rzutem. No i obaj są z tej samej szkoły co Daniels... no i T-Mac ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby napewno? No ja odniosłem trochę inne wrażenie, zresztą 6'10 to jak na centra nie są idealne warunki ...

On na początku grudnia na stałe przeniósł się na C. Do tego czasu miał cały czas poniżej 20 ppg na niskim FG. Sezon skończył z 21 ppg. A co do warunków, to one nie grają. Zo jest niższy, a konkretnie zamiatała na centrze w czasach, gdy mocnych centrów nie brakowało. Big Ben jest dużo niższy i został 4-krotnym DPOTY na centrze. Al jest silny i gra jak center, to jest jego pozycja. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uporzadkujmy to

mayo,jaric,walker,buckner(kobe srtopper swego czasu) do grizzlies

love,miller,cardinal,collins do twolves

 

i wy piszecie, ze mchale zrobil blad??!! qrwa. zyskali mike millera, ktory spokojnie naparza +16ppg na fajnych procentaqch, do tego podkszowca, ktory moze cos w tej lidze ugrac. wszystko to pozbywajac sie walkera, jarica czyli blokujaych rozwoj mlodych, oraz mayo. ktory moze byc wadem, ale moze nic nie ugrac bo ma problemy z samym soba:) cardinal to tez fajny grajek

 

czyli jefferson-love-miller-mccants-foye plus brewer,gomes,telfair. brakuje tu scorera na sg. porzadnego 2 metrowego scorera jak michael redd czy ince carter ale moze za rok sie doczekaja. ale przynajmniej zalatwili sobie sprawe podkoszowa.

 

a grizzlies?

conley-mayo-gay-warrick-milicic

 

i brak podkoszowcow!!!! tu jest dramat. co z tego ze maja mayo i gaya jak pod koszami ich pozabijaja wszyscy.

 

 

co do wymiany

nets-bucks. nets tez zle nie zrobili. yi to fajny prospect i nets duzo lepiej wyjda na tym za jakis czas gdy beda grali malym trio harris-carter-yi. problemem pozostaje strefa podkoszowa, ale chinczyk nareszcie bedzie mial wszystko by rozwinac sie. a chinczyki z nyc tez beda milionami tloczyc do hali netsow, wiec jay-z powinien byc zadowolony. problemem tu jest ponownie strefa podkoszowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.