Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Kirk o każdej porze dnia i nocy ponad ellisem. Zawsze :)

lepiej broni, lepiej rzuca, lepiej myśli, lepiej podaje, wymaga mniejszej roli i mniej piłek i do tego ma mniejszy i malejący kontrakt !

jest jakaś przewaga Monty, która ma znaczenie dla Lakers? :)

 

z resztą mogę się założyć, że inni fani Lakers, którzy już dłużej w tym siedzą wybiorą podobnie, więc koniec tematu. Pozatym jest do tego forum Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa Kidda w LA

Gosc bylby wzmocnieniem a nie jestem do konca przekonany czy Cuban bedzie się go lapal za wszelka cene.

 

Oczywiscie spore gdybanie ale w meczu z Cavs pokazal że i ciekawe wstawki obronne i rzut za 3 czyli to co potrzeba la

 

Zestaw Ariza Kidd i np Gortat jest lepsza opcja niż Odom.....

 

Oczywiscie chodzi o potencjalne przedluzenie i Arizy i Odoma...

Ciekawe co na to fani lal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa Kidda w LA

Gosc bylby wzmocnieniem a nie jestem do konca przekonany czy Cuban bedzie się go lapal za wszelka cene.

Myślę, że nawet nie chchiał by dużo kasy, bo w końcu ma już swój wiek, indywidulanie jest bardzo dobrym koszykarzem, który ma ponad 100 Triple-double. Pewnie Kidd teraz będzie patrzał nie na to ile mu dają kasy, tylko jaki zespół. mistrzostwo chciał by już pewnie zdobyć. Na moje to on pójdzie albo do LAL lub do Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktos mi moze powiedziec/potwierdzic ze Chris "zablokuje wszystko" Andersen jest UFA po tym sezonie?

Jesli tak, to chlop zawinie ladna kase po tym co gra w tych PO, dobrze ze dostal od ligi druga szanse, jak widze te dziary i koguty na lbie od razu mi sie geba usmiecha, czerpie jakas pedalska przyjemnosc z ogladania Andersena w akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec/potwierdzic ze Chris "zablokuje wszystko" Andersen jest UFA po tym sezonie?

 

Jest - dostał od Denver tak jakby próbny minimalny kontrakt na jeden rok, bo jego forma i gra była jedną wielką niewiadomą. Wiadome natomiast było, że się cholernie będzie starał, żeby wrócić na stałe do ligi, co jest ogromnym + dla Denver. Dostanie niemałe pieniądze, ale na takie też zasługuje w chwili obecnej swoją grą i przede wszystkim zaangażowaniem.

 

Z innej beczki - Sheed chce 8 mln inaczej kończy karierę. Gdyby choć odrobine się postarał, to może, ale po tym co pokazał w tym roku ( a w PO szczególnie), ktoś musiałby być strasznie głupi dając mu taką kasę. Swoją drogą jest właśnie totalnym przeciwieństwem Andersena, trzeba naprawdę być niezbyt inteligentnym, żeby we własnym CY nawet nie starać się ukrywać swojego braku zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Sheed ma takie podejście i takie oczekiwania, to niech się nie zdziwi, jeśli kluby wypną się na niego tak, jak wypięły się swego czasu na Sprewella. Chyba, że i tak planuje zakończyć karierę, a gadka o 8mln to tak dla zmyły, żeby był pretekst i pokazanie, że ochodzi dumny. Choć patrząc na niektórych przepłaconych wysokich, to taki Sheed za 8 baniek, to i tak okazyjnie. Pod warunkiem, że by się starał w sensownej mierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no andersen jest kozak nie ma co. smiesznie sie go oglada. ta cala otoczka, rozkladanie ramion po blokach. swietna otoczka i klimat.

sheeda za 8 nikt nie wezmie. jezeli juz to moze skusi sie na niego jakis contender za mle. a sam sheed moze tak mowic, zeby wszystkim dac do zrozumienia, ze mierzy wysoko i nizej niz pelne mle nigdzie nie pojdzie. moze to taka strategia negocjacyjna. chce dostac miniumum 5. mowie 10. trwaja negocjacje zglaszaja sie najtwardsi. schodz do 5 oni mysla, ze cos ugrali a ja ugralem woje i wszyscy jestesmy szczesliwi. ciekawy jestem czy poszedlby do sacramento za 16/2 czy 24/3. w sumie misia juz ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie swoja cene podbija Ron Ron Odom Millsup Brooks Barea Ariza (?)

Wartosc Hedo stanela (kontuzja lekko obniza)

AI Sheed Kidd maja coraz nizsza wartosc" kontraktowa" a zaniza to jeszcze salary cup I poziom uzalezniony od zyskow

Straty nba to nizszy poziom

Jezeli recesja pojdzie dalej a nie widze powodow juz teraz wyjscia z dolka to za 2 lata (magia roku 2010) poziom salary moze byc jeszcze nizszy a pamietajmy ze dopiero w nastepnym sezonie lige uderzy obnizony rynek kontraktow TV reklam gadzetow I wejsciowek firmowych bo obecne wynegocjowane byly w hossie bez ciecia kosztow

Salary przy 56 bankiach realne to juz inna bajka. Zaplac wtedy Sheedowi 16/2 Gortatowi 15/3 przy grubych obecnie salary 27 ekip

Wystarczy policzyc I dodac kontrakty Rasardow Ellisow Hamiltonow....

Jak dobrze pojdzie zdziwia sie nawet LBJ ( no tu raczej zartobliwie) Boshe Amare Nowickie PP

Kasa bubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallace przydalby sie 76ers, ale pod warunkiem, ze zgodzilby sie na zdecydowanie (mocno zdecydowanie) nizszy kontrakt, niz ten o ktorym teraz marudzi (8 mln $/ sezon). Wtedy mieliby zaplecze dla wiecznie kontuzjowanego Brand'a. Young i Iguodala mogliby powedrowac o pozycje w gore i 76ers moze w koncu by przeszli pierwsza runde playoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Amare bierze sprawy w swoje rece :) Myslalem ze od tego sa agenci, widac sie mylilem:

"Amare Stoudemire was on ESPN Radio in New York on Friday and lobbied for the Knicks to sign him instead of Chris Bosh. Stoudemire expressed a desire to play for Mike D'Antoni in 2010.

"No doubt about it, I'm better than Chris Bosh," said Stoudemire when posted with the question.

"How serious will you consider the Knicks in 2010," asked Brandon Tierney.

"I will be totally serious about that, I spent a lot of my childhood there, I have a connection with the state, and I also love the entire coaching staff."

"I think Coach D'Antoni's doing a phenomenal job with the Knicks, NY's a great city, I follow them closely."

 

Czy Amare jest lepszy od Chrisa Bosha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Amare jest lepszy od Chrisa Bosha???

koszykarsko chyba jednak tak, tochę wiekszy bagaż umiejętności, defensywnie obaj lezą, ale mam wrazenie ze atletyzm Amare ma tu też przewagę nad patykowatym Boshem. Ale czy jest lepszy w pełnym tego słowa znaczeniu?

Bucowaty, kontuzjogenny, zapatrzony w siebie co pokazuje choćby ta wypowiedź.

 

Bosh jest lepiej ułozony koszykarsko, trochę lepiej radzi sobie jako wiodąca postać, lider w szerokim tego słowa znaczeniu

Ja mając wybór wziąłbym Bosha, bo to pewniejsza opcja jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*dolę :?

 

Przewraca się niektórym w głowach i to najczęściej tym, którzy w rzeczywistości nie są tak dobrzy za jakich się uważają. Nie myślałem jednak, że Amare dołączy do Marbury'ego czy Pierce'a w tym względzie.

 

Może i jest lepszy od Bosha, ale mówiąc takie coś pokazuje, że ma za duże ego. Bosh mając obok takiego Nasha zapewne miałby dużo lepsze statsy niż Amare miał, poza tym Amare ma juz wielki problemy z kolanami za sobą, do tego teraz musiał przerwać sezon z powdu kontuzji oka, więc kontuzje go nie omijają.

 

Poza tym Bosh od początku gry w lidze jest niekwestionowanym liderem swojej drużyny, jakim - nie oceniam, na pewno ze słabym wsparciem, ale liderem, Amare miał Mariona, Nasha, teraz Shaq, więc raczej z samodzielnym liderowaniem drużynie się nie mierzył jeszcze.

 

Ja chyba też wybrał bym Bosha z tej dwójki.

 

Poza tym, co to za gadki ku*wa :?:

Chłopie masz jeszcze rok gry w Suns, a ty już zaczynasz kampanię reklamową skierowaną do Knicks :? Głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.