Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@człowiek...morza DJ Wilson cały czas u nas nie podpisał - pamiętam jak chciałeś za niego 2 1st picki - teraz masz spore szanse podpisać go za minimum.

@MarcusCamby Allonzo Trier podobno ma szanse wrócić do NBA - nie chciałeś, żebym mu płacił ( w tym sezonie miałby u mnie nadal gwarantowane 2mln$) to daj mu BAE, żeby nie był stratny -  masz szansę pokazać, że poza ostrymi słowami i notoryczną krytyką, stać Ciebie również na czyny.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Swoją drogą po cichutku jednym z wygranych 3rundy FA jest @RonnieArtestics

Korkmaz, Jeff Green i Niang - i wszyscy za minimum to udany połów.

ej, byłem przekonany ze jeffa greena przegrałem :D nice, czyli ja już zakończyłem off Season… 

A btw january jak aldridge podpisał to kiedy jest odliczenie jego kasy z mojego dead cap, na koniec sezonu tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Yup, jak będę się bawił po trade deadline w odliczanie buyoutów, jakoś 550k rocznie przez te 3 lata w każdym sezonie Ci ubędzie dzięki mnie :D 

A jak nie zagra tych 20 meczy czy iluś to mi się odlicza cały ponoć? ;) 

bo przygotowałem już laleczkę voodoo z jego twarzą jak coś ogolnie ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 15:54, człowiek...morza napisał:

jprdl naprawde nie chce mi sie mecz po meczu weryfikowac kiedy kennard nabijal minuty. 

ale odpowiedz nie bylaby dla Ciebie zadowalajaca.

 

i zapomnialem o tym kasztanie jacksonie, a to jest de facto gracz ktory kennardowi mintuy zabiera (podobna charakterystyka). i to jest juz na maksa wymowne. 

To kennard jest 1 priorytetem, nieźle;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors to dla mnie faworyt do nr 1 po RS na wschodzie. super robota @LONGER01

pytanei cyz kosztem picku nie powinienes zejsc z matthewsa i powella zeby utrzymac sie pod podatkiem, w ktory nieuchronnie wejdziesz w kolejnych latach

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie również na krótkie podsumowanie:

Planem na to FA było oczywiście utrzymanie składu na play-offs, mimo wiszącego HC. Wydaje mi się, że zrobiłem co się dało. 

Największe osłabienie to oczywiście oddanie Sabonisa. Natomiast udało się zachować pozostałych ważnych graczy rotacji, czyli Westbrooka, Kuzmę, Ibakę, czy Grahama. Udało się też oddać kompletnie bezproduktywnych na ten sezon Redicka i Bjelicę. Oddałem też coraz starszego Augustina oraz Kennarda , który, jak słusznie zauważył @człowiek...morza był w pewnym momencie poza rotacją w RL NBA i niestety Housa.

W zeszłym sezonie krytykowano mnie głównie za obronę, więc głównym celem było poprawienie tego stanu rzeczy. W miejsce Augustina, Kennarda, Redicka i Bjelicy przybyli Jevon Carter, Pat Connaughton, Derrick Jones jr oraz Torrey Craig. Udało mi się dodać do składu także solidnych Cody'ego Zellera oraz Graysona Allena. Cieszy mnie fakt, że mam w składzie aż 4 zawodników drużyn, które grały w zeszłym roku w finałach, gdyż argument o tym, że moi gracze grali czesto w słabszych temach, często się tutaj pojawiał. No i na deser Jock Landale, który będzie mega stealem i za rok pewnie będę mu musiał zapłacić już znacznie więcej

Ostatecznie skład wygląda następująco:

Guards: Russell Westbrook Devonte Graham Jevon Carter, Pat Connaughton Grayson Allen John Konchar

Forwards: Kyle Kuzma, Torrey Craig, Derrick Jones Jr, Josh Jackson

Środkowi ( i PF/C) Serge Ibaka, Cody Zeller, Hassan Whiteside, Jock Landale, Santi Aldama.

Wydaje się, że ze zdrowym Westbrookiem o play-in powinienem być spokojny. Bez niego jestem bez szans w walce o play-offs. 1 runda to jednak sufit tego zespołu, o ile nie wydarzy się nic niespodziewanego.

W dniu 2.10.2021 o 19:42, RonnieArtestics napisał:

 

Każdy wynik poniżej II rundy traktował będę jako niespełniony cel sportowy i oddam się do dyspozycji zarządu w razie braku takiego osiągnięcia i chęci zwolnienia mnie. 
 

Będziesz bardzo rozczarowany. To nie jest lepszy skład niż rok temu, a w drugi taki sezon Chrisa Paula po prostu nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Pozwolę sobie również na krótkie podsumowanie:

Planem na to FA było oczywiście utrzymanie składu na play-offs, mimo wiszącego HC. Wydaje mi się, że zrobiłem co się dało. 

Największe osłabienie to oczywiście oddanie Sabonisa. Natomiast udało się zachować pozostałych ważnych graczy rotacji, czyli Westbrooka, Kuzmę, Ibakę, czy Grahama. Udało się też oddać kompletnie bezproduktywnych na ten sezon Redicka i Bjelicę. Oddałem też coraz starszego Augustina oraz Kennarda , który, jak słusznie zauważył @człowiek...morza był w pewnym momencie poza rotacją w RL NBA i niestety Housa.

W zeszłym sezonie krytykowano mnie głównie za obronę, więc głównym celem było poprawienie tego stanu rzeczy. W miejsce Augustina, Kennarda, Redicka i Bjelicy przybyli Jevon Carter, Pat Connaughton, Derrick Jones jr oraz Torrey Craig. Udało mi się dodać do składu także solidnych Cody'ego Zellera oraz Graysona Allena. Cieszy mnie fakt, że mam w składzie aż 4 zawodników drużyn, które grały w zeszłym roku w finałach, gdyż argument o tym, że moi gracze grali czesto w słabszych temach, często się tutaj pojawiał. No i na deser Jock Landale, który będzie mega stealem i za rok pewnie będę mu musiał zapłacić już znacznie więcej

Ostatecznie skład wygląda następująco:

Guards: Russell Westbrook Devonte Graham Jevon Carter, Pat Connaughton Grayson Allen John Konchar

Forwards: Kyle Kuzma, Torrey Craig, Derrick Jones Jr, Josh Jackson

Środkowi ( i PF/C) Serge Ibaka, Cody Zeller, Hassan Whiteside, Jock Landale, Santi Aldama.

Wydaje się, że ze zdrowym Westbrookiem o play-in powinienem być spokojny. Bez niego jestem bez szans w walce o play-offs. 1 runda to jednak sufit tego zespołu, o ile nie wydarzy się nic niespodziewanego.

Będziesz bardzo rozczarowany. To nie jest lepszy skład niż rok temu, a w drugi taki sezon Chrisa Paula po prostu nie wierzę.

Trzeba mierzyć wysoko, to jest po prostu wysoko postawiona poprzeczka ale taki jest cel. mam trzech młodych z bardzo dużym upside (Keldon, Mitchell, Kenyon Martin jr ) i mysle ze wszystko rozbije się o zdrowie bo jak zwykle na wschodzie jest po prostu najzwyczajniej w świecie bardzo ciasno. Bedzie ciężko to wiem, ale bez szans nie jestem. 

Ponadto ja się nie zgadzam ze to jest slabszy skład - o ile na pozycji centra można powiedzieć ze nieco jakości straciłem, to na SG VanVleet jest sporym upgrade, Olynyk jest moim zdaniem upgrade nad dziadkiem Aldridge oraz ławka na pierwszy rzut prezentuje się jeszcze lepiej niż rok temu (najwieksza różnice zrobić powinien Mitchell )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

Nurkic w zdrowiu jest lepszym graczem od Turnera 

Ale tak jak fluber pisze, male szanse na drugi taki sezon cp3. 

W normalnej sytuacji pacers bez szans na PO, ale wiadomo że ja czy sylvinho jestesmy na glinianych nogach

Gdybym był zdrowy w III trymestrze(aldridge,Turner out) to rok temu kto wie czy nie wszedł bym bezpośrednio do PO z 6. Seed. Nie uważam żeby konkurencja na tych pozycjach się jakos wzmocniła w tym sezonie. Nadal jestem w przedziale drużyn 5-11 na wschodzie. Wszystko jest zatem otwarte. Nie bierzecie tez chyba pod uwagę prawdopodobnego progressu Keldona Johnsona. Jedna poważna kontuzja kogos z dwójki Harden/Durant Simmons/Davis sprawia ze macie bardzo trudna sytuacje. Ja mam 12 dość równych grajków, urazy mi nie aż tak straszne.

Martw się jak sprzedasz impact bena Simmonsa bo jak odmawia gry w realu to ja go na 70% może będę traktował, nie gra to nie gra, nie może mieć 100% impactu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jedna poważna kontuzja kogos z dwójki Harden/Durant Simmons/Davis sprawia ze macie bardzo trudna sytuacje. Ja mam 12 dość równych grajków, urazy mi nie aż tak straszne.

*jedna powazna kontuzja kogos z dwojki cp3/van flett i masz bardzo trudna sytuacje

*kazda druzyna w ktorej wypada ktos z najlepszej dwojki ma bardzo trudna sytuacje wzgledem stawianych celow

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Btw Simmons u nas bedzie jako grajacy jesli bedzie siedzial na dupie w Philly i nie bedziemy mieli jakiejkolwiek jego próbki z tego sezonu? 

primo dlaczego mialby nie grac?

secundo 4 w miare podobne sezony, gdize byl jednym z lepszych motorów pociągowych jako jednostka w lidze Ci nie wystarczaja do oceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

primo dlaczego mialby nie grac?

secundo 4 w miare podobne sezony, gdize byl jednym z lepszych motorów pociągowych jako jednostka w lidze Ci nie wystarczaja do oceny?

Jesli nie zagra w realu to ja go na pewno będę traktował jako zdrowego ale bez optymalnej formy, sorry ale nie może być nagradzany taki gracz, inni mogą się w tym czasie połamać a on bedzie cały sezon jako zdrowy traktowany jesli nie bedzie grał i miał okazji sie połamać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jesli nie zagra w realu to ja go na pewno będę traktował jako zdrowego ale bez optymalnej formy, sorry ale nie może być nagradzany taki gracz, inni mogą się w tym czasie połamać a on bedzie cały sezon jako zdrowy traktowany jesli nie bedzie grał i miał okazji sie połamać. 

No ja myśle podobnie. Będę tez liczył, ze chociaż tych kilka gier na trymestr opuści, bo jakoś trzeba zbalansować ten atut, ze się nie połamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

No ja myśle podobnie. Będę tez liczył, ze chociaż tych kilka gier na trymestr opuści, bo jakoś trzeba zbalansować ten atut, ze się nie połamie. 

proste, bierzesz średnią z liczby opuszczonych spotkań z 4 ostatnich sezonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.