Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Minnesota tez nie narzeka na brak minut.

 

Wyjsciowa 5 to Jackson McLemore Tatum Rabb Noel a z lawki straszyc beda Melton Clarkson Motley Meyers Leonard i J.Okafor

 

Na swoja szanse czekaja wciaz Bynum, Thomas (choc ponoc obaj maja wzmocnic faworytow do tytulu juz od stycznia) .

 

Jedynke Parsons i L.Thomas narzekaja na zdrowie, ale Minnesota liczy na ich znaczby impact w kolejnych trymestrach.

 

Tony Bradley wciaz czeka na lepsze dni swojej kariery i poki co ogrywa sie na treningach w towarzystwie bardziej utalentowanych podkoszowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek

 

ale ja się nie zdenerwowałem na ten Twój wpis, raczej mnie rozbawił, bo jak pisałem Ignazzowi, bez względu na wszystko uważam, że dostanę spore poparcie, zwłaszcza, że zazwyczaj dostawałem po opisach bilanse nawet lepsze niż sam szacowałem (nieskromnie przypomnę)

 

a co do oczekiwań? przed sezonem nie miałem żadnych, nie marzyłem o hca nawet, wkurzał mnie LaVine z Paytonem i nie wiedziałem co zrobić z Bledsoe, bo go niesłusznie zresztą obwiniałem za tą śmieszną, bo niesprawiedliwą porażkę z Blazers

 

życie płata figle, nie?

 

ale okres laby się skończył z kontuzją Harrisa i Sapa, mega ważny będzie teraz ten miesiąc zarówno dla rl Barył jak i moich tutejszych gamoni, mega ważny i mega trudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl Durczok a nie Lis :panda:

 

Swoją drogą Kemba i Middelton coś słaba ostatnio forma :tongue: Ostatnie 10 spotkań pierwszy 36 %, drugi 33 % z gry. 

 

Nie wiem czy ktoś zauważył.

 

Początek gorący, finish zimny. 

 

Alternatywy też srednio. Belli słaby sezon, o superMario lepiej nie pisać.

 

Mack ostatnie 10 spotkań 35 %, Moore 33 %, lopez 40 %.

 

Jak w kalejdoskopie. Pamiętam jak pierwszy miesiąc sprawdzałem to się bałem. Teraz pozostał szacunek. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek

 

ale ja się nie zdenerwowałem na ten Twój wpis, raczej mnie rozbawił, bo jak pisałem Ignazzowi, bez względu na wszystko uważam, że dostanę spore poparcie, zwłaszcza, że zazwyczaj dostawałem po opisach bilanse nawet lepsze niż sam szacowałem (nieskromnie przypomnę)

 

a co do oczekiwań? przed sezonem nie miałem żadnych, nie marzyłem o hca nawet, wkurzał mnie LaVine z Paytonem i nie wiedziałem co zrobić z Bledsoe, bo go niesłusznie zresztą obwiniałem za tą śmieszną, bo niesprawiedliwą porażkę z Blazers

 

życie płata figle, nie?

 

ale okres laby się skończył z kontuzją Harrisa i Sapa, mega ważny będzie teraz ten miesiąc zarówno dla rl Barył jak i moich tutejszych gamoni, mega ważny i mega trudny

 

Rozwiniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Qcin zbyt wiele Jazz oglądaliśmy i znamy Rubio-Goberta  z tego trymestru ;>

+ absencje i mimo wszystko bardzo średni impact Kawhiego :

 

 

czyli dlatego bez goberta sa mega c***owi?

 

Spokojnie, też oglądam.

 

Wiadomo, że nie jest w szczytowej formie, ale też nie ma co przesadnie dramatyzować, tj. zaniżać realnej wartości. 

No i na szczęście moja drużyna to nie tylko gwiazdy jak u niektórych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przede wszystkim na tym przeładowaniu na PFce, tam to jest wesoło, jakimś Portisem na treningu z Miroticiem vol2 wręcz pachnie :grin: :grin:

 

Kłopot bogactwa. Fakt. Choc ja bym to rozdzielił na całe skrzydło a nie pf.   :tongue:

 

ale na tym sie ogolnie robi bilans w RS via raptors. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Kemba i Middelton coś słaba ostatnio forma :tongue: Ostatnie 10 spotkań pierwszy 36 %, drugi 33 % z gry.

 

Nie wiem czy ktoś zauważył.

 

Początek gorący, finish zimny.

 

Alternatywy też srednio. Belli słaby sezon, o superMario lepiej nie pisać.

 

Mack ostatnie 10 spotkań 35 %, Moore 33 %, lopez 40 %.

 

Jak w kalejdoskopie. Pamiętam jak pierwszy miesiąc sprawdzałem to się bałem. Teraz pozostał szacunek.

To jest trochę słabe zagranie z Twojej strony, pokaz staty z calego trymestru bo caly będzie oceniany.

 

A jak nie to moze pochwal się jak w pierwszych 10 meczach wyglądał Irving i reszta Twojego składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę słabe zagranie z Twojej strony, pokaz staty z calego trymestru bo caly będzie oceniany.

 

A jak nie to moze pochwal się jak w pierwszych 10 meczach wyglądał Irving i reszta Twojego składu

 

Dlatego napisałem o gorącym początku i jak w kalejdoskopie. 

Po prostu na początku wychodziło to mocarnie. A ostatnimi czasy podobnej skali upadek. 

 

summa summarum wychodzi git. wiadomo. zgodnie z oczekiwaniami. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca podobnej skali bo za caly trymestr staty wyglądają i tak lepiej niz się spodziewałem więc jestem zadowolony.

 

Przeciez nikt chyba nie sądził, że Kemba caly sezon będzie grał jak MVP, a Moore rzucał na ponad 50% z gry. Niepokoi trochę jedynie Middleton, ale myślę że to się unormuje i spokojnie już z nowymi nabytkami będę czekał na DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca podobnej skali bo za caly trymestr staty wyglądają i tak lepiej niz się spodziewałem więc jestem zadowolony.

 

Spodziewales sie gorszego poziomu niz w zeszlym sezonie? 

Starterzy bez Goberta, a z Favorsem też (a nawet bardziej!) wymiatają ;>

 

To nie wychodzi przypadkiem na to, że to ławka jest problemem jazz?  A nie Ricky i Rudy?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to trochę na siłę chyba z tym "lepiej".

 

Kemba nie oddaje więcej rzutów niż rok temu?

 

Pelicans nie grają szybciej, stąd Moore?

 

Ale ok, zostawiam temat, bo zaraz Kolader wjedzie, że się do konkurencji spinam i tworze negatywna aure  :tongue:


Cieszę się, że Ciebie pozytywnie zaskoczyli.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety atmosfera gęsta w Charlotte.

 

Średni początek miał Dennis, ale ostatnio służy mu ta rola w Oklahomie.

 

Więcej zadań w Hornets więc i perspektywa trochę inna. No, ale lepsze to niż Trey Burke prowadzący bandę moich żołnierzy

 

Jeden (:P) mecz Kennarda po powrocie niezły: 28 pts 5/8 3p.

 

Jak widać jest ciężko bardzo :D, ale pozytywnie patrzę w przyszłość.

 

Odbyło się kilka rozmów, jednak żaden zawodnik nie kupił domu w Charlotte ;]

 

Zabawa przednia, odważniej będę się pojawiał w temacie.

 

 

January liczę, że Smith będzie tak dobry jak pisałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Panowie myślicie o takiej tezie.

 

Buddy Hield > Brandon Ingram

Buddy Hield > D'Angelo Russell

 

Moim zdaniem oba twierdzenia są prawdziwe, a to by znaczyło, że moja czwarta opcja jest lepsza od trzeciej Lakers.

 

Jasiek zaraz napiszę, że DAR > Wall, ale skupmy się przez chwilę na Buddy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- O Bulls i Cavs pisałem. Czekam na opis rotacji wysokich w Chicago i opis HCO Cavaliers ;>

 

Mnie trochę niepokoi to, że martwi Cię HCO Cavs, mam wrażenie, że moje pomysły i reakcje na to, co się dzieje w NBA są trochę za szybkie i zbyt odważne, a przez to dla niektórych niezrozumiałe.

 

Od kiedy Spurs zdobywali mistrzostwo NBA, nastąpiły zmiany, już nie ma takiego ball movement, zwłaszcza w meczach między topowymi drużynami. Teraz liczą się gracze, którzy grają 1 na 1, dostają do tego zasłony i mają miejsce od rozciągających grę. Odpowiedzią na HCO stały się regularne switche, a odpowiedzią na switche może być tylko gra jeden na jednego. First pas rozgrywający odchodzą do lamusa, teraz coraz częściej drużyny wychodzą 3 first shoot niskimi guardami na obwodzie ( ba, McCollum właściwie przez połowę swoich minut gra 3 guarda). Złożyłem taki skład, w którym są guardzi do gry 1 na 1, są rozciągający grę gracze, trafiający trójki z rogów i jest jeden z najlepiej stawiających zasłony graczy w NBA ( Jordan ), który dodał to tego świetne podania ze szczytu trumny w tym sezonie do ścinających. Zdaję sobie sprawę z problemów, bo McCollum przestał grac jako PG w rezerwowych lineupach, Rozier podobnie, raczej jest dwójką przy Smarcie lub Irvingu. No ale to nie jest tak, że zapomnieli, jak się gra na tych pozycjach, grali na nich zaledwie sezon wcześniej. Zobaczcie jak wzrasta wartość takich gości jak Irving, czy Tatum. Bo na końcu, teraz w NBA liczy się kto umie zagrać 1 na 1, tacy graczy zaczynają być coraz bardziej w cenie. Poza tym częściową odpowiedzią na HCO, podobnie jak w większości klubów w NBA staje się po prostu pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.