Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers mają z Hartem, Ingramem i LeBronem te 121.9 ORTG przez 107 minut, ale Ingram wtedy robi per36 16.4 ppg na 50%TS, więc co to za argument za kiepskim fitem Ingrama do LeBrona, jak on dalej gra prawie tak samo słabo? Bez Harta z LeBronem ma 15.1ppg per 36 na 49%TS, przejebany progres.

 

Ja tu dalej w tym beGM niby gram, ale jednak trochę z boku, i mam nadzieję, że jednak nie wszyscy będą wciskać kit w czasie pisania opisów.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty w ogóle pier*olisz? Ja mam wielu graczy mogących grać jako PF i to oni podzielą mpg na PF, co to ma być za tekst pod tytułem "ocenię to jak ocenię, bo ja Ci ustalam rotację" ?????

 

To ja żądam 48 DJ Wilsona w Knicks, 48 min Wanamakera i 48 mpg Udoha. I tak se to oceniać będę.

 

Mam swoje własne założenia.

 

A że po raz kolejny przytoczę przykład OKC, który jest analogiczny do twojej sytuacji, to nie wyobrażam sobie wypadu Pattersona z rotacji.

 

Dajesz gościowi szanse i czekasz aż wypali, a nie wstawiasz go kiedy Ci wygodnie. Nie godzę się na sytuację, że w pierwszym trymestrze gość Ci rzuca na 30 % to nim nie grasz a jak w drugim zacznie sypać na 50 to nagle go wrzucasz. Coś za coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, tak jak S5 Wolves miało wybitny atak z Wigginsem w składzie. 

Szkoda, że nie oddasz tego Ingrama za kogoś mocnego, bo miałbyś szansę na tytuł, koleś jest Ci w tym momencie zupełnie niepotrzebny. Brak trójki, 30% assisted 2pt FG - możesz mu dać piłkę w 2nd unit kosztem Butlera, tylko po co? W starting lineupie nic Ci nie da, masz trzech lepszych ballhandlerów, tylko psuje spacing.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bądź, ale u mnie jesteś serio blisko głównego contendera na Zachodzie dla Warriors, więc żebyś nie zmarnował prime LeBrona w playoffach, bo nie chciałeś oddać tu i teraz Ingrama za jakiegoś mocnego startera. Bo wiadomo, że jak w RS jest 40/60 dla kogoś, to w playoffach argument ad LeBronum wystarczy.

 

Ingram może być allstarem, ale musi się nauczyć rzucać - jego progres względem college'u jest mały. Bez tego jest co najwyżej 6th manem w dobrym teamie, ale Ty masz dwóch superstarów, więc nie brakuje Ci głębi jeżeli chodzi o graczy na których możesz oprzeć grę. Czy zacznie rzucać w tym roku? Mam wątpliwości.


Lakers w normalnej lidze nie mają szans na tytuł, Ty masz - taka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak

 

Ok, jestem w stanie to przyjąć przy pełnym zdrowiu wszystkich graczy, ale jak nie ma Ingrama, to ten Patterson chcąc, czy nie chcąc, musi wrócić do rotacji, bo wtedy Huerter idzie do piątki, McDermott musi robić za rezerwową trójkę wyłącznie, więc jakieś tam miejsce w rotacji ostatecznie wyjdzie i dodając blowouty, to pewnie skończy się na 10-15 MPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trio LJ-Olynyk-Favors nie wystarczy na PF/C ;-) ? Chyba sam mi to proponowałeś.

Chyba tak, ale myślałem, że będą grać lepiej i więcej w RL NBA Favors i Olynyk. Na ten moment to Favors gra 23 minuty, a Olynyk 19 w RL NBA, a zakładając 36 MPG od LeBrona to zostaje 60 minut do rozdania, kiedy oni we dwóch robią 40. Musiałbyś im zwiększyć czas gry o połowę w stosunku do RL NBA, sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku sądzę, że Lakers to zespół pod PO, ale na RS krótka ławka i pomniejsze problemy ich zgubią.

 

Aczkolwiek konkurencja też ma problemy, więc może ten HCA się uda wywalczyć na przestrzeni całego sezonu. Wolałbym cholera tego uniknąć, ale przy złym rozkładzie potyczka z Lakers w pierwszej rundzie jest możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to oni nie grają! no, no!

I grają mniej z trochę innych powodów ;>

Z jakich?

 

No bo przecież mamy różne realne powody i nie zgodzisz się na argument ze Millsap jest zdrowy bo jako spur nie było go w tamtym miejscu gdy mu paluch pęk.

Można się gimnastykować ale tak jak mi brakuje minut z powodu kontuzji to u Ciebue te inne powody tez maja znaczenie.

 

Nie możemy udawać ze Marjanovic zagra 48 minut na swoim per tylko dlatego ze ktoś nie ma zmiennika i mu ktoś wydłuży minuty

 

Oczywiście każdy może skorzystać z pewnego marginesu i różnicy z rzeczywistością ale pewnie Musa czy Milton grając te pare minut nie wykręca mi super rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to oni nie grają! no, no!

I grają mniej z trochę innych powodów ;>

Grają mniej, bo mają lepszych konkurentów do miejsca w składzie, w innych zespołach pewnie mieliby większe minuty, ale i tak w obecnej NBA nie widzę kontendera, który miałby grać zarówno Olynykiem, jak i Favorsem po 30+ minut na mecz.

 

Poza tym równowaga jest zachowana, bo dzięki kontuzji LeVerta, Russell gra career high minuty ( 29MPG), a dzięki kontuzjom Bullocka, Kennarda, Jacksona i Smitha, Bruce Brown w ogóle łapie się do rotacji Pistons, bo kiedy ta czwórka była zdrowa, to Brown w ogóle nie grał, zatem nie powinieneś czuć się pokrzywdzony akurat z tego tytułu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie notowania ma olynyk z dystansu? 

Ogólnie ten shooting Lakers wokół LeBrona i Butlera to jest taki sobie, bo w rotacji są:

 

Russell - 36%

Ingram - 32,4%

Favors - 30,8%

 

i z rezerwowej rotacji:

Brown - 17,6%

Huerter - 38,5%

McDermott - 42%

Olynyk - 35%

 

Ogólnie nie jest ani źle, ani dobrze pod tym względem.

 

Poza tym, jak tu wspomniał January, ci co nie trafiają, to nie rzucają:):):)

 

Czy to trochę nie jest argument dla mnie - więcej absencji, większe mpg graczy ;> ?

No chyba nie bardzo, skoro Russell po kontuzji najlepszego gracza w zespole, z którym konkurował o minuty dostał o 4 minuty więcej, to ja nie wiem, jak Ty chcesz ukręcić 20 minut więcej dla Favorsa i Olynyka z tej samej argumentacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barea już nie jest do wzięcia.

 

Został mi do oddania Wesley Johnson, te 20mpg szału nie robią, ale zawsze to 20mpg w sensownym teamie, więc jak ktoś ma jakiegoś scruba na podobnej umowie i chce oddać za Johnsona, to mogę to przy bardzo skromnym dodatku rozważyć.

 

Evan Turner okej gra w Blazers jak na siebie, jak ktoś ma scruba na podobnej umowie, to mogę Turnera przy bardzo skromnym dodatku oddać. 

 

Byłem przekonany, że będzie reklama Solo Hilla :( Nowego/starego startera Pels, świetnego obrońcy i ostatnio trójka na poziomie 50%...

 

W sumie idealny fit do mnie na obecną chwilę...

 

Evana Turnera tu kiedyś mocno broniłem na forum i swego czasu chciałem od Tangiersa pozyskać...tylko, że on się nie nadaje do pierwszego unitu, bo musi mieć piłkę w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.