Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Grał z chorobą, tuż po narodzinach dziecka. Wystarczy sprawdzić.

To nie tłumaczy wszystkie średnich które przytoczyłem z całej ćwiartki.

No i miał chyba przerwę aby to ogarnąć.

To są milionerzy wiec chyba nie musiał do biedronki lecieć po zarwanej nocy bo mały John zrobił kupkę.

Tam był taki moment w meczu ze kolega z drużyny tak na pocieszenie klepnął go w głowę.

Tak raczej pozytywnie wiec nie wiem czy koledzy akurat jakiś klincz maja bo to sugeruje ze nie i ze się starają.

Tu jest wiele sprzecznych sygnałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Wall jest to każdy wie, ale podobnie było z Melo przed OKC, a i przed Rockets znajdował entuzjastów także różnie bywa. Przy czym zaznaczam, że aktualnie różnica sportowa między nimi jest kolosalna, ale rozstrzał ego a realnej wartości dodatniej na parkiecie równie duży.  Kilka tygodni temu czytałem jakiś randomowy artykuł, który w gruncie rzeczy można by podsumować tak, że nadchodzącym zarobkom Walla jest w stanie sprostać tylko jego ego. Ma parcie na pieniądze, ma parcie na bycie liderem, ale nim nie jest i wydaje się, że być nie potrafi już. Lub tak skupił się na tym co wokół i tak zawziął, że nawet mu nie przychodzi to do głowy.  Był krótki okres 2-3 lata temu gdzie wydawało się, że będzie for real, tzn. dopasować ego, chimery w szatni i zarobki do parkietu, ale od tamtej pory chyba nic na to nie wskazuje. Być może za 5 lat John Wall będzie tym samym kim dziś jest Carmelo Anthony, o ile jego priorytety i podejście do zawodu się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki moment w 2014 chyba gdzie John grał tribute dla zmarłego na raka dzieciaka którego odwiedzał często ( jako obowiązek obywatela nba ) wcześniej.

Były łzy wzruszenia ale i dobra gra.

Potem już coraz gorzej.

Ultraszybki PG plus kontuzje to jedno.

Ale te narzekania nadwaga na kadrze i wygląd menela walka z trenerem ( poprzedni tez był ciśnięty) i chęć zmiany klubu to nie jest jasny obraz.

Masz dodatkowo poniżej kariery staty w tym najgorsze procenty oraz ogólna sytuacje w wizz.

Trzeba czekać ale taki mecz jak w nocy mimo tłumaczeń osobistych i jakiejś choroby nie pomaga.

 

Za dużo tego na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydziłbyś się Camby.

Po prostu gra jak gra Wall i masz dość mocny problem.

 

A Ty teraz "pasywno-agresywnym atakiem" na mnie próbujesz to porównać do dramy Butlera - Wolves, która wiadomo jaka była od sierpnia.

 

Nieładnie.

 

Raczej pokazuje sposób twoich manipulacji, które są nie do zweryfikowania, a zawsze próbujesz je obrócić na swoją korzyść.

Rumorsy, że absolutnie nikt nie chce wziąć Walla, nie wzięły się znikąd.

 

Ja słyszę, że jakieś tam zainteresowanie jest. Chociażby ze strony Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ocena gry Walla trzeba poczekać aż się sprawa w Wizz wyjaśni.

 

Tam winnych jest więcej:

 

Howard zrobił wyrwę na centrze pokazując pryszcza i hemoroida

 

Otto Porter. Sprawdzał ktoś statystyki za tego luksusowego cenowo rosła?

 

Morris? Ten gorszy to jest przecież.

 

Trener?

 

Ja nie mam pomysłu jak tam posprzątać

Każdy chce Beala ale dając kogoś innego co to zmienia?

 

Tam chyba tylko dwa wysokie picki i zostawienie Walla aby młodzi zapieprzyli i się uczyli byłoby ok.

 

Ale w zamian trzeba brać szrot a nie ciut tańsze zamienniki.

 

Czytałem coś takiego

 

LMA Ptb

Colum wizz plus 1st

Spurs beal

 

Tylko co to zmienia?

 

Czy Otto vs Gasol 1st ma sens lub co gorsza Mills?

 

Nie sadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall spadł z impactem z pierwszej pozycji na trzecią w Wizards, widać to po RPM, VORP czy WS. Jego regres jest widoczny, zresztą ostatnio na PW napisałem człowiekowi morza coś w stylu, że jest pasywny i nie rozumie obecnej koszykówki, więc ja widzę jego słabą grę. Chociaż oczywiście statystyki miałby o wiele lepsze mając Davisa i Griffina pod koszem. Na razie to Wall gra mi na 19mln kontrakcie, więc nie panikuje. Czekam co przyniesie TD. Zmiana otoczenia przez Johna byłaby mi bardzo na rękę.

 

A do Ciebie Jasiek pije, bo ciągle masz setki argumentów, a to wymuszanie transferu, a to out of position etc. Twoja trzecia opcja gra słabo, kiepsko fituje z LBJ i jeszcze mówisz, że to ja mam problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ta łajza Patterson jest poza rotacją :tongue:

 

kto za niego?

 

Zastanawiam się ogólnie jak do tego podejść. 

 

Co, będziesz grał nim wtedy kiedy Ci wygodnie? 

 

Sytuacja OKC jest podobna do twojej. Nie mają go kim zastąpić, dlatego gra. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie wyobrażam sobie rezygnacji z Saricia, mimo że w składzie mam paru skrzydłowych lepiej prezentujących się od niego i de facto pod względem poziomu gry powinien być poza rotacją. 


Taki urok ustawiania po całym trymestrze, normalnie to dopóty rzucał 38-39% za 3 to by grał trochę minut, a potem zostałby wypieprzony na ławkę.

 

Ja staram się jednak podchodzić do gry bardziej realistycznie. 

 

Podałem przykład OKC który jest mocno analogiczny do twojej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po trzecie Favors nie rzuca za 3 (tzn rzuca  ale nie dla mnie jak dotąd 31% mi nie pasuje), ale rzuca w przeciwieństwie do LAL (mało, bo gra na PF niestety przy Gobercie) z midrange, więc tu też jest plus dla spacingu mimo wszystko.

 

 

Favors nie rzuca z midrange w Jazz, bo ktoś zauważył, że jak w sezonie 16/17 Favors miał zielone światło na rzuty z midrange ( ponad 20% jego rzutów to było midrange) , to trafiał stamtąd ze skutecznością 33,7% FG. I to była jego skuteczność na próbie blisko 100 rzutów w sezonie. 

 

W tym sezonie Favors w 25 meczach oddał 11 (JEDENAŚCIE) rzutów z midrange i trafił 6 ( SZEŚĆ), co daje rzeczywiście skuteczności 54,5%, ale chyba nie liczysz na to, że będziemy Favorsa uważać za mistrza midrange, po trafieniu tych 6 rzutów skoro wcześniej przez 8 sezonów nigdy nie miał z midrange nawet 40% FG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors nie rzuca z midrange w Jazz, bo ktoś zauważył, że jak w sezonie 16/17 Favors miał zielone światło na rzuty z midrange ( ponad 20% jego rzutów to było midrange) , to trafiał stamtąd ze skutecznością 33,7% FG. I to była jego skuteczność na próbie blisko 100 rzutów w sezonie. 

 

W tym sezonie Favors w 25 meczach oddał 11 (JEDENAŚCIE) rzutów z midrange i trafił 6 ( SZEŚĆ), co daje rzeczywiście skuteczności 54,5%, ale chyba nie liczysz na to, że będziemy Favorsa uważać za mistrza midrange, po trafieniu tych 6 rzutów skoro wcześniej przez 8 sezonów nigdy nie miał z midrange nawet 40% FG?

 

Możemy uznawać.

 

I wtedy MKG robi mi spacing, bo ma 40% na łuku z elite defensywą

 

Deal with it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Twoja sprawa z Sariciem, nie moja, choć gdzie Sarić, a gdzie podpisany za min Patterson.

Taki mamy urok "zablokowanego" trymestru i opisu po 2 miesiącach uśrednionej formy graczy, normalnie to szłyby błyskawiczne korekty po którymś tam występie.

 

No ja tam sobie wezmę na to poprawkę, jeśli logicznego uzasadnienia nie przeczytam, poza prostym patterson nie trafia to jest bleee.

 

Nie mam kim go zastąpić, ale nie ma to znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.