Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę fluber prawdziwa desperacja, jak już drugi raz jedyny argument to znalezienie czegoś w trade-machine ;]

 

ps : to jest tak głupie jak się to widzi chwilę, że szkoda gadać :tongue:

To juz z hollingerem dyskutuj o tym jaki impact dają Twoj 3 i 4 najlepszy gracz:)

 

Na pewno specjalnie to zrobil zeby pograzyc Twoj team:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo Dipo po wymianie do SAS za DDR ich (Spurs) pogarsza o 9W, a LMA pogarsza Heat, gdy Hassan polepsza SAS.

Takie kwiatki w 2 min znalazłem.

 

Więc nie wiem po co takie głupoty wrzucasz.

Tzn wiem po co, bo argumentów brak przecież z tym kasztanem Baze ;-)

Jak ma nie pogarszac skoro nie gra i prawdopodobnie jest out of season?:)

 

Skoro baze jest kasztanem to kim sa Twoi startujacy guardzi?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przecież te +/- w trade machine to można od razu kapciem zakrywać :smile:

 

Yep, mocny kandydat na najgorszy argument w historii beGM. 

 

Tylko dlaczego w tak poważnym biznesie jakim jest NBA ktoś tej maszyny nie może zrobić porządnie ,???

Z każdym kolejnym dniem tutaj mam coraz większe przekonanie, graniczące z pewnością, że jestem za mało poważny na to, żeby grać z Wami w tę grę:) I szczerze nie wiem, czy mam ochotę wsadzać sobie kij w dupę, żeby się jakoś dostosować:) 

 

Ja też nie biorę tego trade machine na poważnie, ale miałem nadzieję, że trochę was ubawi tłumaczący się z tego January:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego w tak poważnym biznesie jakim jest NBA ktoś tej maszyny nie może zrobić porządnie ,???

w erze sędziów clownów to serio Cię tak zastanawia? :)

Z każdym kolejnym dniem tutaj mam coraz większe przekonanie, graniczące z pewnością, że jestem za mało poważny na to, żeby grać z Wami w tę grę:) I szczerze nie wiem, czy mam ochotę wsadzać sobie kij w dupę, żeby się jakoś dostosować:)

 

Ja też nie biorę tego trade machine na poważnie, ale miałem nadzieję, że trochę was ubawi tłumaczący się z tego January:)

nie no fluber bez spiny, ale takie rzeczy wypada wiedzieć, co Ty pierwszy raz w tej pralce bigos mieszałeś? Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym kolejnym dniem tutaj mam coraz większe przekonanie, graniczące z pewnością, że jestem za mało poważny na to, żeby grać z Wami w tę grę:) I szczerze nie wiem, czy mam ochotę wsadzać sobie kij w dupę, żeby się jakoś dostosować:)

 

Ja też nie biorę tego trade machine na poważnie, ale miałem nadzieję, że trochę was ubawi tłumaczący się z tego January:)

Jest weekend. Możesz z tym kijem spróbować.

Mnie tam fluber bardziej śmieszy jak mój 8 gracz rotacji wciąga Twojego startera, zwłaszcza w kontekście tego jak to wiele razy pisałeś o mojej słabej ławce ;-)

Mnie nudzi już ta pochwała rudego.

Z takiego Dragica się śmiejesz a rudy może się nigdy nawet nie zbliżyć do jego poziomu. Takich gości są setki. Pojawiają się i znikają. Z jakiegoś trudnego do zrozumienia powodu pokochałes to kruche ciałko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ogólnie to pisałem X razy co widzę w Huerterze - wg mnie jego podłoga to jest starter w contenderze, bo ma idealny do tego skillset jak na dzisiejszą NBA (piszę teraz o tym jak się wg mnie rozwinie) : brak słabych punktów + powyżej przeciętnej : defensywa, zbiórka, gra z piłką jako secondary ballhandler, bbIQ + jeden elitarny skill - rzut.

Doceniam wczesne projekcje draftu. Pamietam twoje wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, spodziewałem się, że Green trafi do Bucks. 

 

Ja zrezygnowałem, Ignazz chciał dużo i ja nie byłem gotów tego dać. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się nagle, iż cena poszybowała w dół.

 

Zapowiada się fajna rywalizacja i wiele będzie zależało od prawdziwych PO, co tylko dodaje smaczku. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jeżeli zszedłeś przy okazji z jakiś umów podpisanych w lato, które wyszły kiepsko tj. hezonja, belinelli, casspi, to nie jest źle :tongue:

 

uczciwa cena to byłoby według mnie moore + 1 runda + 2 runda (zwazywszy, ze twoje 1 rundy sa odlegle i prawdopodobnie slabe) i moze jakas kaska, bo chyba jesteś na + a ignazzowi by sie przydala.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.