Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs... talk czyli ćwiartka z Ostrogami

 

Drodzy GM-owie!

 

Siedzę, myślę i tak sobie patrzę na to smutne w realu San Antonio Spurs Anno Domini 2018  i widzę że oni mentalnie mnie ciągną w dół mimo, że poza srebrnym szyldem mam ten sam kierunkowy i 3 zawodników w składzie... dodam tych bardzo pozytywnych

 

Pop i jego przywiązanie do tradycji, koszmarna obecnie koncepcja budowy składu, braki kadrowe i kontuzje w dalszym ciągu 3 kluczowych graczy sprawia że ten smrodek gdzieś się unosi zupełnie niepotrzebnie.

 

W naszej grze wcześniej niż w realu zakończyłem przygodę z Manu i TP - pozbyłem się toksycznych ( według wszystkich fanów spurs) kontraktów Patta 50 baniek Millsa i Paul jesteśmy lojalni Gasola i nie dałem się nabrać na najsłabszych w całej lidze starterów w osobie Bryn 42% Forbesa i Dante 45% Cunninghama. Dodatkowo nie muszę się martwić o brak rozgrywającego bo mam ich 3 na poziomie a i nie zerkam na zdrowie Rudego Gaya

nie mam DDR oczywiście ale zestaw graczy w zamian ( mimo kontuzji i 8 meczowej absencji Dragica) pokaźny.

 

Co lepsze rozpędza się moja przyszłość Jamaal Murray i gra na poziomie z lata nabytek Paul bronię i rzucam za 3 Millsap.

Obudowałem lidera LMA strzelcami i może sobie te jumperki rzucać

 

Zostawiłem w składzie Dannego Greena obecnie najlepszego rolsa w NBA ze statystykami zaawansowanymi na poziomie Jimmiegi i Dipo, bijącego rekordy kariery w skuteczności 

 

w zapomnienie odchodzi pierwsze 12 meczów Gorana Dragica gdzie jednak dawał mi te 16,3/4,3/4,7 trafiając rekordowe w karierze 1,7 trójki na mecz (kariera 1,1)

 

No i ja jednak tego Bertansa zostawiłem sobie

 

z ławki drugą młodość przeżywa Derick Rose 18,3/3,0/4,3/

 

Panowie!

18 punktów z ławki!!!!!

 

rekordowa efektywność: 50% za dwa, 1,7/3,5 i 47,5% za trzy oraz 83,6%FT

 

La Marcus Aldridge:

 

w domyśle w real NBA zbiera LMA od Was razy ale czy jego gra jest aż tak zła?

na pewno nierówna... tabelkę widziałem ale jaka ma jak Pop co mecz zmieniał rotację bo co chwila ktoś wypadał

u mnie grubsza stabilizacja a 3 PG zamiast 0 robi robotę

 

czy aż tak tragicznie gra?

LMA gra rozsądne 33,8 minuty i mimo słabości realnego składu robi 18,3/10,1/2,4/1,2bl na słabym 45,3% ( kariera 48,8) dając jednak 4,8 wizyty na linię i 83,5% FT ( kariera 80,7)

 

w tak dysfunkcyjnym środowisku ma więcej strat (2,1) ale dużo mniej fauli 1,9 vs 2,5 kariery

 

u Popa gra jako jedyny obecnie podkoszowy i przy kontuzji Gasola drugim wysokim jest Metu i niesprawdzający się Poeltl.

Ja w międzyczasie mam jeszcze Carrolla i przede wszystkim Millsapa

dodatkowo Henson owszem wypadł ale też dał mi 14 gier ( oddałem go i wymiana liczyć się będzie od stycznia) na 5,7/5,1/1,0/0,8bl które to cyfry są lepsze niż Poeltla.

 

Carroll po cichaczu robi już 15 spotkań i linijkę ma 8,8/5,0 dodając i trójkę i pewną linię (33%+86%FT)

 

no i drugi mecz z rzędu Lee jest wprowadzany do składu

 

 

proszę Was nie krzywdźcie mnie za błędy Popa

u mnie jest obrona znacznie lepsza, każdy poza LMA wali tróję i robi się miejsce dla La Marcusa nie tak złego jak myslicie Aldridge'a

 

a na pomoc przybywa Stanley Johnson

 

Musa Milton czas trochę rozruszać

 

a jest jeszcze pewien gracz na dorobku: Jerian Grant który w Orlando Realics gra tuz za DJ Augustinem

też w garbydz robi robotę i daje te: 4,2/2/3,4 i 0,7/2,0 i 36% za trzy

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tabelkę ściągnąłem z osobnego linku gdy po straceniu dysku zgrałem ponownie. Nie wiem skąd by tam się wczytał Stanley.

Ogólnie dużo pytam ale nie wpisuje niczego.

A o Stanleyu było jedno zdanie ze przybywa!

Argumentem lepszej gry jest totalnie inne uzupełnienie składu spurs a nie ze Metu gra.

 

Jeżeli nie widzisz różnicy w składzie to ciężko dyskutować.

 

LMA w spurs realix strasznie się meczy bo gra z aofensywnymi ogórkami bez rozgrywających i bez zagrożenia trójki.

 

Nie chce dyskutować jaki sezon ma tam tylko jak to powinno wyglądać tu.

Ten wpis właśnie miał temu służyć.

 

A nie kolejny raz. E tam. Słaby ten. E tam słaby tamten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

January, jaką będziesz wychodził piątką pod nieobecność Ingrama? Bo w sumie zawieszenie + kontuzja może dać 8-9 meczów nieobecności, więc pewnie będzie to dość istotne przy ocenie? 

 

I druga rzecz mnie ciekawi, jakich czterech graczy widzisz na parkiecie wtedy, kiedy LeBron gra bez Butlera, a jakich kiedy Butler gra bez LeBrona?  Skoro zawsze jeden musi być na parkiecie to te 13-15 minut w każdym meczu będziemy widzieć zarówno jedno, jak i drugie ustawienie. 

 

Jeżeli nie masz teraz określonej koncepcji to uwzględnij proszę te pytania potem przy tworzeniu opisu, bo jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już Panowie Szlachta musi się sama zreflektować czy pi****lenie o favorsie 10 dni pod rząd podnosi jakość dyskusji czy moze wrecz przeciwnie

 

Malik Beasley mial już kilka świetnych spotkań gdzie ratował nam dupe ale po c*** mam to pisac co chwile, bedzie to w opisie razem z cala reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz mi grę Malika, proszę


Na pewno napiszę rotację (nie tylko s5) bez Ingrama (ignazz -3W za LMA jak coś :tongue:) , bo przecież solidna porcja tu wyszła.

 

Po 12 minut na mecz LJ będzie grał w pewnych lineupach bez Butlera i po 12 Butler bez LJ. Ciężko mi będzie lineupy dokładnie rozpisać (to oczywiste w obecnej NBA...), ale specjalnie dla Ciebie uwzględnię z kim bardziej paruję LJ, a z kim Butlera jak nie grają z sobą jednocześnie.

 

 

a kto ma Zazę jak już tacy minusowi mamy być

 

i proszę głosujących o uwzględnienie że dwa razy do roku w AT&T nie ma klimatyzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu co z Pattersonem?

 

no jak to co? 23 listopada miał mecz 2/3 za 3 u mnie będzie bardziej doceniany, Donovan to amator

 

Fluber co z McCollumem?

 

- topowy sg, nawet jak mu nie siedzi i gra w kratkę, co prawda nie przekłada się to ostatnio na wyniki Blazers, ale ja gram na wschodzie, a Bullsi nie mają spejsingu

 

c_m - co z Sariciem?

 

- świetny gracz! co prawda jego minuty mogą świadczyć o tym jakby miał kamienie w nerkach, ale to bzdury, widzialem tajne video z treningów jak dawał pod nogo!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu co z Pattersonem?

 

no jak to co? 23 listopada miał mecz 2/3 za 3 u mnie będzie bardziej doceniany, Donovan to amator

 

Fluber co z McCollumem?

 

- topowy sg, nawet jak mu nie siedzi i gra w kratkę, co prawda nie przekłada się to ostatnio na wyniki Blazers, ale ja gram na wschodzie, a Bullsi nie mają spejsingu

 

c_m - co z Sariciem?

 

- świetny gracz! co prawda jego minuty mogą świadczyć o tym jakby miał kamienie w nerkach, ale to bzdury, widzialem tajne video z treningów jak dawał pod nogo!

 

te pytania nie zasłonią nam prawdy o wadze Jokicia

 

forum jest do dyskusji ale coś wszyscy ostatnio drażliwi się zrobiliśmy i już paru chciało/rzuciło papierami.....

lubię naszą zabawę coraz bardziej...

 

ubolewam tylko, że nie każdy z 30 jest aktywny

Kucisław na forum jest codziennie ale PM nie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to liczę, że minuty Huertera z ławki jako rolesa akurat Ty będziesz u mnie propsował, skoro u Ciebie starterem jest gorszy od niego Bazemore :tongue:

Ale w zespole nie gra wartość transferowa tylko zawodnik, a Huerter od Bazemore'a nie jest lepszy i pewnie przez najbliższe dwa sezony ciągle nie będzie:)

rozwiniesz?

Z czego wynikają jego problemy z rzutem w tym sezonie (43,9% FG), 1,7 trójki na 32% i czy Twoim zdaniem to się utrzyma, czy wróci do procentów z zeszłych sezonów?

 

Oglądasz każdy mecz Nuggets, więc pomyślałem, że jesteś dobrą osobą, żeby zapytać:) A Harrisa mam w ligach na yahoo i nie wiem, czy handlować nim za obecną wartość ( border TOP 100), czy liczyć, że wróci do normalnego poziomu ( border TOP 50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest lepszy :smile:

Lepszy shooter (i offball), lepszy podający, lepszy teamD.

 

Lepszy shooter, wcale nie lepszy podający ( Bazemore ma w tym sezonie inną rolę, w zeszłym sezonie kiedy miał więcej piłki w rękach robił prawie 5 asyst PER 36 i fakt, że teraz wygląda gorzej, nie oznacza, że nie umie podawać), a uwielbiam to Twoje pisanie o team D w przypadku graczy, którzy nie potrafią bronić, ale w on/off w defensywie wypadają na plus. Wtedy zawsze można wyskoczyć z team D.

 

Bazemore jest lepszy od Huertera, zresztą ja mam ogromną nadzieję, że zgarną go Rockets, bo tam wyglądałby nie gorzej niż Ariza w zeszłym sezonie.

 

Rozumiem, że absencje Butlera i Ingrama sprawiają, że będziesz musiał rypać minuty Huerterem, ale szanujmy się, eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze fluber, ze nawet żartować nie potrafisz

 

Harris jest day2day, a value i tak bym teraz nie dostał odpowiednie

Moze dlatego ze ja nie zartuje. Po prostu niepotrzebnie zadalem pytanie niezwiazane z begm...

Nie ma tak łatwo ;-)

 

 

Butler nic nie opuścił, proszę o nie sianie w nerwach potwarzy, gdy mój rezerwowy (i to nie 6man) jest lepszy od Twego startera! :D

Huerter robi 6-3-2 na 40% fg w dwadziescia kilka minut gry w druzynie ktora robi wszystko by dac mu nabijac statsy.

 

Samym rozpoczeciem dyskusji na temat huertera i kenta tylko niepotrzebnie nobilitowalem tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym, że obaj są minusowi, więc śmieszna dyskusja, ale obaj napiszecie, że nie są, więc nie napiszę, ale tak naprawdę są. :] 

Bazemore jest niestety minusowy w tym sezonie, przez to że jego trójka nie siedzi tak jak w zeszłym roku:/ Tutaj nie zamierzam się kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze ja nie zartuje. Po prostu niepotrzebnie zadalem pytanie niezwiazane z begm...

 

 

ehh, czekałem, czekałem nie było odpowiedzi (lub już jej nie zobaczyłem, bo mam wyłączone pow. o zacytowaniach) wkurwiłem się i poszedłem w kimę ;]

 

skąd się wzięła jego indolencja nie wiem, cały zaspół miał mega problem z trafianiem trójek, wolniejszy pace, większy nacisk na obronę sporoooo mozolnego hca, no było jak było, teraz jest już niby znacznie lepiej, ale Harrisek nie gra

 

może też to być niestety spotęgowana presja po dostaniu niemałego siana

 

ja bym go nie wymieniał, bo gorszy już nie będzie, tylko żeby się już nie łamał

 

sorry jeszcze raz za ten wrzut

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.