Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

Po pierwsze - nie, nie patrzyłem tylko na on/offy. Po drugie Twój pomysł akurat obalony jest z marszu, bo Horford ma jeszcze lepsze on/offy kiedy zaznaczy się tylko i wyłącznie mecze, w których grał.

A jak się zaznaczy te w których grał bez sga na parkiecie to wychodzi net rating minus 27 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Btw @fluber @Eld skoro tu jesteście to zapraszam do dyskusji kto jest 2, a kto 3 najlepszym graczem Pacers, których zapewnie oglądacie i czemu oni tak średnio wyglądają razem - Sabonis oraz Brogdon, lecicie.

pacers to ciagnie  tj mcconnell.

zjebalem z jego odejsciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Btw @fluber @Eld skoro tu jesteście to zapraszam do dyskusji kto jest 2, a kto 3 najlepszym graczem Pacers, których zapewnie oglądacie i czemu oni tak średnio wyglądają razem - Sabonis oraz Brogdon, lecicie.

W meczach które widziałem to Sabonis > Turner > Brogdon, ale nie mam zamiaru umierac za ten podział, bo 

A) jak wiadomo lubię graczy z Europy i wysokich robiących wiele rzeczy 

B) Turner też jest świetny i na razie DPOTY level, ale Sabonisa mam w top10 MVP Race

C) mogę nie mieć wystarczającej próbki + nie sprawdzałem statow zaawansowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Dziś jestem syty tytułem i spokojny, bo jest lepiej niż myślałem w tym RS, co pokażę w opisach :) 

Jeden to może obejrzałeś. Theis król.

Zapytałem grzecznie - jak tam ostatni mecz Theisa? Bądź Kolegą i podziel się wrażeniami.

A opisu już się doczkeać nie mogę.

2 minuty temu, january napisał:

Btw @fluber @Eld skoro tu jesteście to zapraszam do dyskusji kto jest 2, a kto 3 najlepszym graczem Pacers, których zapewnie oglądacie i czemu oni tak średnio wyglądają razem - Sabonis oraz Brogdon, lecicie.

Sabonis, Turner, Brogdon - wszyscy po równo.

Brogdon potrzebuje innego typu PF, Sabonis innego typu PG. Brogdon to bardziej combo guard, niz pure PG, bardzo dobrze rzucający za trzy, szukający takich pozycji na czym cierpi Sabonis nie mogąc grać takiej ilości signature moves jakie by chciał, a do tego Brogdon dość łatwo mija pierwszą linię, co Sabonisa automatycznie wypycha na 3pt line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

terminarz pewnie ma zajebisty, a ingram i dangelo trafiaja wide open xd

Właśnie spojrzałem na roster Lakers:

Mychal Mulder

Juwan Morgan

Nick Richards

Ben McLemore

Meters Leonard

Nic Claxton

Glen Robinson 3

do tego :

Niegrajacy połowy trymestru Butler

lepiej żeby niegrający Russell

PJ Dozier 

Aaron Holiday 

O k****, ale to jest bieda roster. Lebron,Ingram i sam szrot, czy nie przypomina Ci to trochę sytuacji Lakers z 1 sezonu Lebrona w L.A? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Właśnie co z nim? Bo ledwie się posypał i już te Denver zaczęło dostawać w pizdę :D Wiadomo coś już :( ?

Jego minuty może akurat całkiem ok zapełnić Hampton, wczoraj się fajnie pokazał bardzo. No ale ciężko wygrać mecz, gdy w rotacji biegają Howardy i Cancary ;)

"Dozier doesn't have a timetable to return and he's still being ruled out a day in advance, so more DNPs could be coming. We'll stop updating his status every day and until there's some sign of progress he should be considered 'out indefinitely'."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Właśnie spojrzałem na roster Lakers:

Mychal Mulder

Juwan Morgan

Nick Richards

Ben McLemore

Meters Leonard

Nic Claxton

Glen Robinson 3

do tego :

Niegrajacy połowy trymestru Butler

lepiej żeby niegrający Russell

PJ Dozier 

Aaron Holiday 

O k****, ale to jest bieda roster. Lebron,Ingram i sam szrot, czy nie przypomina Ci to trochę sytuacji Lakers z 1 sezonu Lebrona w L.A? 

 

 

57 minut temu, Eld napisał:

Poza tym Ty się lepiej martw o swoje Lakers, bo T1 nie wygląda obiecująco. Denver, Wolves i Houston to sobie mocną przewagę wbiją nad Tobą, a jak Warriors ogarną jakiegoś dobrego centra to możesz mieć spory problem z HCA. W nawiasach masz średnie z RL w mpg:

  • LBJ - 0 meczów opuszczonych
  • Butler - 12 meczów opuszczonych
  • Ingram - 0 meczów opuszczonych
  • DLO - 4, ale będzie 5 meczy opuszczonych ( nie licząc rookie contract ma najniższe ppg i mpg )
  • Batum - 1 mecz opuszczony
  • Meyers - 19 meczów opuszczonych ( 9,7 mpg )
  • Theis - 0 meczów opuszczonych ( 22,9 mpg )
  • Robinson - 5 meczów opuszczonych ( 15,7 mpg )
  • Claxton - 24 mecze opuszczone
  • McLemore - 8 meczów opuszczonych ( 16,5 mpg )
  • A. Holiday - 0 meczów opuszczonych ( 20,3 mpg )
  • Dozier - 5 meczów, ale będzie 7 meczów opuszczonych ( 19,4 mpg )
  • Richards - 17 meczów opuszczonych ( 2,2 mpg )
  • Morgan - 13 meczów opuszczonych ( 6,3 mpg )
  • Mulder - 1 mecz opuszczony - ( 10,1 mpg )

112 meczów opuszczonych przez cały rooster łącznie, gdzie ta cyfra może jeszcze wzrosnąć bo nie wszyscy zagrali po 24 spotkania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Śmichy, chichy a tu nagle LeBron sam rzucając na 41% za 3 ma jeszcze obok siebie w rosterze (stan na dzień dzisiejsz) aż jedenastu graczy z 39%+ za 3 ;) 

Aż zaraz znów usiądę, poświęcę 15 minut i podliczę 3PA.

7-8? Ile stawiacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Śmichy, chichy a tu nagle LeBron sam rzucając na 41% za 3 ma jeszcze obok siebie w rosterze (stan na dzień dzisiejsz) aż jedenastu graczy z 39%+ za 3 ;) 

Jest w Knicks przykładowych chociaż 2 tak rzucających graczy :D ?

oj byczqu tak to daleko nie zajedziesz xd

lepiej powiedz co tam za transfery przygotowales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Nie wiem, nie oglądałem BOS-LAC, z tego co czytałem to miał jakieś podejrzenie urazu i Stevens go zdjął na wszelki wypadek z boiska.

Oj to słabiutko na tym C w Lakers

Meyers season ending injury. Claxton parkietu nie powąchał. Theis wiemy jak jest.

Przypominają mi się finały 2015 kiedy Olynyk wyrwał rękę Love wcześniej, Kyrie się połamał, no ale przynajmniej biedny LeBron miał wtedy pod koszem młodego TT i Mozgova.

Dawaj już ten opis. W końcu Lakers skończyli już T1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.