Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie wiem do czego mają prowadzić twoje wypowiedzi.

Jakieś problemy z ławką rezerwowych w Wolves, że zaczynasz deprecjonować impact graczy, którzy nie wychodzą w pierwszej piątce?

2 dni temu marudziles ze nie ma dyskusji tylko lizanie dupy i kolektywa

 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

był, ale tylko dlatego, ze reszta była tak fatalna

Nie był i tak, Boucher jest fajny, ale ten jego start to był fluke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza ostatnio pytał mnie co u Hassana, więc...

Hassan ❤️

Oglądałem go dziś przeciwko Celtics (oglądałem konkretnie moich Josepha i Williamsa); Dawno Hassana nie widziałem w akcji ;) Grał ok  - w pamięci mi została akcja gdzie bronił go Grant Williams zastawiając mu drogę do kosza swoim olbrzymim torsem i wyciągając łapska do góry - ogólnie Grant w takich akcjach jest nie do przestawienia. Hassan ma jednak przewagę wzrostu nad nim, wybił się i trafił pięknym półhakiem. :) 

Na pochwałę zasługują tu jednak przede wszystkim Fox i Haliburton. @cvbe ma jednego z najlepszych rookie w tym drafcie i mojego wczesnego kandydata do ROTY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Na pochwałę zasługują tu jednak przede wszystkim Fox i Haliburton. @cvbe ma jednego z najlepszych rookie w tym drafcie i mojego wczesnego kandydata do ROTY. 

Dziękuję, ale Ball dostanie ROTY, impact na grę drużyny ma dużo mniejszy ale jest bardziej medialny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jest jest, a to nie można zawodnika pochwalić?

Zwłaszcza, że twoi Hornets to pewnie TOP3 największych rozczarowań sezonu :P

No początek był tragiczny, teraz chyba jest trochę lepiej. Zobaczymy, jak zostaną potraktowani Redick i Bjelica w głosowaniu, bo w sumie to są dwie duże niewiadome. Obaj na wylocie z klubu od początku sezonu. No i okaże się, jaki był impakt Warrena na ten team.

Dobrze, że poszedłem w 12 sensownych graczy rotacji, bo jakbym sobie poodpuszczał szerokość rotacji, to bym się teraz pewnie z play-offs żegnał.

A i tak teraz to jestem w sumie o jedną poważną kontuzję Sabonisa od tego, żeby nie zrobić play-offs.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.