Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, tangiers napisał:

Jaki zespol was pozytywnie zaskakuje w tym roku?

Dla mnie to na razie Nets @kolader

 

Nets świetnie zaczęli sezon - o czym pisałem z @kolader tu w temacie około 10 meczu. Później trochę im zaczęli wypadać gracze - najpierw Curry przez covid, później Herro, czy LeVert. Teraz możliwe, że Herro znów będzie miał trochę przerwy, bo miał kontakt z kimś kto miał covid (dlatego też Nunn ostatnio nie zagrał, bo czekali na jego wynik testu - ale ponoć jest ok).

Cavs jak na ten moment walczą o playoffs - bardzo pozytywnie zaskoczyli. 

Thunder też nieźle zaczęli (analizowałem to na podstawie tego 2-meczu, ale ludzie sobie podśmiech$%ki zaczęli z tego robić, zatem szkoda czasu na takie rzeczy na forum), ale później im Nurkic wypadł - a to trochę komplikuje rotację podkoszową Eldowi. 

Mimo problemów z centrem  Golden St. powinni być wyżej niż sądziłem z taką grą Currego i LaVinea (mimo wszystko); 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

OKC (kompletny brak C przez pół trymestru),

Kpisz i po raz kolejny dyskredytujesz mając mój pick. Tak jak by Randle nie mógł grać na C co sam wiele razy pisałeś lata temu w temacie Lakers.

Small ball all night long.

A reszta przy opisach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Czemu nie podpiszesz Quickleya(chyba ze teraz nie mozesz)? Rozumiem finanse, ale tyle miejsca chyba jestes w stanie wygospodarowac? W collegu nic szczegolnego w nim nie widzialem, ale ocenianie prospectow z Kentucky to troche wyzsza szkola jazdy dla mnie. W zasadzie z lawki bylby dla Ciebie teraz idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

@Alonzo

Czemu nie podpiszesz Quickleya(chyba ze teraz nie mozesz)? Rozumiem finanse, ale tyle miejsca chyba jestes w stanie wygospodarowac? W collegu nic szczegolnego w nim nie widzialem, ale ocenianie prospectow z Kentucky to troche wyzsza szkola jazdy dla mnie. W zasadzie z lawki bylby dla Ciebie teraz idealny. 

Podpisuję go teraz na 2way - bo może grać w pozostałych dwóch trymestrach. :) 

Oglądał właśnie Knicks ;) Dla niego widziałem prawie wszystkie mecze NY w tym sezonie. Oglądałem go sporo w Kentucky podczas plandemii wiosną zupełnie przypadkiem, gdyż scoutowałem Hagansa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Podpisuję go teraz na 2way - bo może grać w pozostałych dwóch trymestrach. :) 

Oglądał właśnie Knicks ;) Dla niego widziałem prawie wszystkie mecze NY w tym sezonie. Oglądałem go sporo w Kentucky podczas plandemii wiosną zupełnie przypadkiem, gdyż scoutowałem Hagansa :P 

Nie możesz stashed playera podpisać na two-way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Oglądał właśnie Knicks ;) Dla niego widziałem prawie wszystkie mecze NY w tym sezonie. Oglądałem go sporo w Kentucky podczas plandemii wiosną zupełnie przypadkiem, gdyż scoutowałem Hagansa :P 

Pamietam, ze o nim pisales. Gratuluje konsekwencji i wyboru. Ja za to ciesze sie, ze mam Tillmana na 4 lata. Nie myslalem, ze tak szybko bedzie mial taki impact. Przewidywalem role 4-5 wysokiego na poczatku kariery, a on dostaje spore minuty i u mnie jako 3-4 wysoki to ogromny komfort. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie możesz stashed playera podpisać na two-way

Przerabialiśmy to Marcus na początku sezonu - mogę po I trymestrze :) 

1 minutę temu, tangiers napisał:

Pamietam, ze o nim pisales. Gratuluje konsekwencji i wyboru. Ja za to ciesze sie, ze mam Tillmana na 4 lata. Nie myslalem, ze tak szybko bedzie mial taki impact. Przewidywalem role 4-5 wysokiego na poczatku kariery, a on dostaje spore minuty i u mnie jako 3-4 wysoki to ogromny komfort. 

Tillman jest super :) 

Mój steal od lutego tamtego roku.. :( 

Gratulacje ;) Wolałbym jego niz Achiuwe w rl Miami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No jeśli chcesz dostawać takie bilanse jak LAL z Randlem sprzed kilku lat (z Lakers) grającym na C to akurat mój pick by się bardzo ucieszył :P 

Rozumiem, że go tam wystawisz, decyzja oczywista przy takich absencjach Nurkicia, ale nie wiem przeciw czemu teraz walczysz? Wystawiasz z konieczności ofensywnego PFa jako fulltime C, to przecież wiadomo, iż uderzy w bilans, stąd pisałem, że trudni będą Thunder do oceny.

 

No i to mówi koleś, który ma grającego kaszanę Ingrama , który ma offballowca ( sic! ) DLO, który na ten moment nie wiem czy by się złapał do top 200 ligi i w opinii 99/100 userów jest tragiczny, który ma niegrającego Butlera i Meyersa, który ma minusowego Theisa któremu udał się jeden mecz, a poza Batumem i LBJ tam nie ma jasnych punktów. A no i jeszcze jest ten Claxton. Niby kontuzja, ale dwutygodniowa, ale jak nie grał tak nie gra. No i jakieś Muldery. Scully tylko brakuje. Ty sobie lepiej rób miejsce pod Taj Gibsona.

U mnie narzeka na centrów, a sam ich nie ma. Ale specjalnie dla Ciebie szykuję piękną rozpiskę. Zdradzę Ci sekret, że OG ostatnimi czasy "dzięki" Baynesowi i Lenowi bywa widywany na piątce. I co najlepsze - zwrócił mi na to uwagę uznany user, co z eyetest nawet się potwierdza. Tylko dla Ciebie będzie ta rozpiska, bo na szczęście inni dostrzegają też inne pozycje jak PG Brogdona, SG SGA czy SF/PF Anunobiego. A na T2 będziesz miał jeszcze milsze zaskoczenie bo przychodzi dwóch centrów i bardzo dobre wzmocnienie na ławkę tak na wszelki wypadek, gdyby Norman Powell znów zamierzał grać to co grał na początku sezonu, ale na szczęście ostatnio się rozkręcił.

Głębia - coś dzięki LeBronowi zabierającego Ci jakiej 45% SC nie doświadczysz :)

Raz, że Ty nic nie napiszesz przychylnego o OKC bo dziwne żeby tak było mając mój pick, a dwa nie przyznasz tego, ale po T1 wiesz, że mocno będziesz czuł oddech Warriors i Thunder na swoich plecach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eld napisał:

Kpisz i po raz kolejny dyskredytujesz mając mój pick. Tak jak by Randle nie mógł grać na C co sam wiele razy pisałeś lata temu w temacie Lakers.

Small ball all night long.

A reszta przy opisach. 

Randle w czasach Lakers jako center w small ball to poziom obrony jako ma Bagley. Zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Oglada ktos Knicks - Clipps?

Mam pytanie, czy Patrick Patterson zrobil 5/5 z gry na Mitchellu Robinsonie?  Czy to byl jednak Ibaka(5/6 z gry)?

ktos wie czy dillon brooks juz zbudowal dom z tego morza cegiel?

abstrahując od tego, ze robinson jest najlepszym defensorem jednej z najlepszych druzynowo defensyw w lidze 

no ale kolega Tangiers niestety poziomem dysputy leci mocno w dol, bo "wynik" najwanizjeszy. po trupach do. celu. szkoda

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Randle w czasach Lakers jako center w small ball to poziom obrony jako ma Bagley. Zły pomysł

Na szczęście to było w czasach Lakers kiedy za plecami miał takich tuzów jak Kuzmę, Frye'a, Denga czy niejakiego Thomasa Robinsona. Sam Randle przez te lata się mocno  D rozwiniął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ktos wie czy dillon brooks juz zbudowal dom z tego morza cegiel?

abstrahując od tego, ze robinson jest najlepszym defensorem jednej z najlepszych druzynowo defensyw w lidze 

PRzecież dobra obrona Knicks to największy mit tego sezonu. PRzecież ich dobry rating wynika z tego ,że rywale z czystych pozycji rzucają 7% niżej niż ich średnia wynosi. Jakby rzucali normalnie to by mieli obronę na poziomie 16-17 w lidze. Np JAzz z wide open rzucali 30 % za 3 gdzie normalnie mają ponad 40%... Pod koszem obrona Knicks nie powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

PRzecież dobra obrona Knicks to największy mit tego sezonu. PRzecież ich dobry rating wynika z tego ,że rywale z czystych pozycji rzucają 7% niżej niż ich średnia wynosi. Jakby rzucali normalnie to by mieli obronę na poziomie 16-17 w lidze. Np JAzz z wide open rzucali 30 % za 3 gdzie normalnie mają ponad 40%... Pod koszem obrona Knicks nie powala

nie jest tak dobra, jak cyfry mówią, ale jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MMM2121 napisał:

Dzięki za docenienie. Obydwoje spisują się wyśmienicie, chociaż to nie jest jakieś zaskoczenie 😛 

Curry - wiadomo, a LaVine gra za dobrze, żeby tego nie docenić - nawet pomimo, ze jest nowy w teamie :P Do tego z Dort i pomimo słabszej ofensywy Dray nadal robi swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

PRzecież dobra obrona Knicks to największy mit tego sezonu. PRzecież ich dobry rating wynika z tego ,że rywale z czystych pozycji rzucają 7% niżej niż ich średnia wynosi. Jakby rzucali normalnie to by mieli obronę na poziomie 16-17 w lidze. Np JAzz z wide open rzucali 30 % za 3 gdzie normalnie mają ponad 40%... Pod koszem obrona Knicks nie powala

Prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.