Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Serio będziesz teraz próbował adv staty przy całej sytuacji Soty, której u nas nie ma podawać? Pooglądaj sobie Butlerka w Sixers jak im już kilka W wyciągnął, mimo ledwie 10 spotkań. 44% za 3 - KOZAK.

 

Griffin przy Butlerze? Bez żartów. Davis spoko, ale opuszcza gry (4). Co do Walla... coś tam MJ1 wkleił z Wallem i 60%+ złymi grami tak :tongue: ? Zresztą chętnie poczytam czy z Griffina czy z Walla robisz roleplayera;>

 

No tak, Butler jest zawsze zdrowy i zawsze gra dobrze. Mam impact 10 spotkań przełożyć na 20? Moim zdaniem trzeba to wypośrodkować.

 

role player? Patrząc na rolę na boisku to najpewniej najbardziej ograniczę Davisa, po prostu mam dla Niego inne zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin przy Butlerze? Bez żartów. Davis spoko, ale opuszcza gry (4). Co do Walla... coś tam MJ1 wkleił z Wallem i 60%+ złymi grami tak :tongue: ? Zresztą chętnie poczytam czy z Griffina czy z Walla robisz roleplayera;>

 

6 games to całkiem sporo?

 

No i znów manipulacja :P chyba, że po prostu danych na wykresie nie umiesz odczytywać :P chodziło głównie o wskaźnik nierówności, ale tam przy Wallu jest 52% złych gier, a nie 60% + ;P chyba, że neutral liczysz do złych... Wall poza tym jest 19 w tej kategorii, a przed nim jest Twój DAR  (6.miejsce) :P no i co ciekawe lider beGM-owych Cavs na 5.miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej błąd, pomyliłem go z Rubio :tongue:

Ale i tak wiyncyj złych gier niż DLO (oooopaaa!).

 

To pisałem w dalszej części ;P "albo nie umiesz odczytać danych z wykresów" ;P

 

Ingram jest drugim najlepszym graczem czego? :grin:

 

rl Lakers według januarego ;) przypomnę tylko, że rok temu 2. najlepszym graczem Cavs był Korver :D szykuję 2nd roundery na Ingrama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram jest 2 najlepszym graczem (choć gra słabiej, dużo słabiej - ale wiele powodów opisałem w temacie LAL - niż oczekiwałem) w 14-9 teamie.

Wall jest 2 najlepszym graczem w 9-14 teamie

 

No tylko, że jeden to Bradley Beal, a drugi to LeBron James. Lekka różnica jest. Nie mówiąc o tym, że problemy Wizards są szerokie i dobrze Ci znane. Oczywiście Wall nie jest bez winy, nie w takiego JW inwestowałem. Ale o jego wyższości nad BI to nawet nie ma sensu rozmawiać, to są dwa światy w tym momencie.

 

I z tym Ingramem jako drugą najbardziej wartościową opcją? Statystyki trochę temu przeczą, to co piszą fani LAL też ( niektórzy twoi koledzy sugerowali posadzenie go na ławce, by grał w drugim unicie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, ale Bledsoe jest osom!

 

Bardzo niedoceniany gracz się zrobił. Moim zdaniem lepszy niż Middleton.

 

Gra dobrze, ale piszemy o nazwiskach takich jak lbj, butler, davis, irving, giannis, leonard, kemba

 

gdzie rzym gdzie krym

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.