Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, teraz sie dowiedziałem, że Hornets z tak słabym składem nie mają swojego picku, aż przykre.

Nie wiem jeszcze jakie podejście przy głosowaniu zastosuje jeśli któryś GM będzie twierdził, że jego zespół celowo przegrywa, obawiam się że niektórzy będą chcieli tego nadużywać, w sposób który w real NBA zakończyłby się interwencją Adama Silvera.

Jakby co to Suns w każdym meczu pierwszej części sezonu walczą o zwycięstwo, ewentualne "tankowanie" może zacząć się w drugiej tercji sezonu regularnego, jeśli szanse na playoffs okażą się marginalne to po prostu nie będę szukać wzmocnień i moim backupem na jednej pozycji będzie gość, który do tej pory zagrał w NBA łącznie 29 minut. Ale koszykarze będą dalej grać w każdym meczu na 100% swoich możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Ignazz codziennie przedstawia raport swoich graczy z rekomendacją ( i nie ma w tym nic złego, fajnie że jest aktywny ), a ty czepiasz się mnie za jeden wpis.

 

Właśnie esencją gry jest prowokowanie dyskusji, zwłaszcza gdy subiektywne oceny wpływają na wyniki gry. Może w takim razie zamknąć temat z dyskusją, skoro Cię drażnią?

 

Bez pozdrowień.

 

Hurr durr. To nie ty pisałeś, że mam takie lepsze Pistons teraz?

 

Nie czepiam się, tylko wyrażam swoją opinię. To, co mi się nie podoba, chyba może się podobać innym ;)

 

ignazz wypisuje dane wszystkich graczy - spoko, nie ma z tym problemu. Jednak np. dla mnie, który codziennie rano śledzi to, co się zdarzyło - takie informacje niewiele wnoszą. Myślę, że więcej osób niż ja codziennie ogarnia, co dzieje się w lidze ;) Poza tym ustaliliśmy, że liczy się uśredniona ocena, więc co mnie obchodzi, że np. gracz X rzucił 50 punktów, jak średnia za trymestr wychodzi mu 12.

 

Oczywiście aktywność należy chwalić, ale też dbać o to, żeby ta aktywność była dobra, z pozytywnym przekazem. Wydaje mi się, że ostra krytyka każdego mankamentu rywali i wychwalanie pod niebiosa swojej ekipy (nie kieruję tego personalnie, ale zauważyłem, że kilka osób tak jedzie z propagandą) to przesada. W play-offach, gdy konkretny match-up decyduje to rozumiem, że można punktować rywali, ale w RS, w 1.trymestrze, jeszcze bez opisów? Come on, bądźmy trochę bardziej poważni.

 

Prowokowanie dyskusji? Brzmi raczej pejoratywnie :P wolałbym kulturalnie i merytorycznie rozmawiać o danej drużynie, której plan już znam, a nie krytykować wielu graczy i mówić, kto konkretnie jest kontuzjowany oraz powinni mieć słaby bilans. Takie rozmowy chętnie będę prowadził zamiast przepychać się z innym GM-em w tym, czemu mój zespół ma lepiej, a Twój gorzej - to w play-offach dopiero ;)

 

Ja mimo wszystko dalej serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale posiadając pick Hornets, z automatu jesteś nieobiektywny.

W porównaniu niestety zapomniałeś o tym, że Hornets nie tankują, bo nie mają picku. A to jest dosyć ważne i wg mnie w roku doda im to parę ładnych zwycięstw. W pojedynkach z innymi tankerami będą grać o zwycięstwo a tankerzy już niekoniecznie. Zawszę o jakąś niespodziankę także mogą się postarać.

To stawia ich o tier lub nawet dwa wyżej.

Brooklyn też nie tankował, a kończył w topie draftu. I oczywiście, że jestem nieobiektywny, ale to, że Hornets nie mają żadnego dobrego gracza, większość słabych, a wielu nie gra - to fakt. I kto tankuje w listopadzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn też nie tankował, a kończył w topie draftu. I oczywiście, że jestem nieobiektywny, ale to, że Hornets nie mają żadnego dobrego gracza, większość słabych, a wielu nie gra - to fakt. I kto tankuje w listopadzie?

Z wypowiedzi GM-ów różnych drużyn wynika, że jest trochę takich drużyn:) Przecież tu niektórzy wprost piszą, że tankują jak Dallas, czy Toronto, którzy aż takiej dramy w składzie nie mają:)

 

 

 

Oczywiście aktywność należy chwalić, ale też dbać o to, żeby ta aktywność była dobra, z pozytywnym przekazem. Wydaje mi się, że ostra krytyka każdego mankamentu rywali i wychwalanie pod niebiosa swojej ekipy (nie kieruję tego personalnie, ale zauważyłem, że kilka osób tak jedzie z propagandą) to przesada. 

 

Żadna przesada, bez tego, to by była najnudniejsza gra świata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi GM-ów różnych drużyn wynika, że jest trochę takich drużyn:) Przecież tu niektórzy wprost piszą, że tankują jak Dallas, czy Toronto, którzy aż takiej dramy w składzie nie mają:)

 

 

 

Żadna przesada, bez tego, to by była najnudniejsza gra świata:)

Tankowanie, a przynajmniej to co miałem na myśli, to nie jest tylko po prostu bycie słabym, ale celowe przegrywanie meczów przez benchowanie najlepszych graczy etc. W normalnej lidze nikt tego nie robi w listopadzie, u nas Raptors musieliby sadzać swoich najlepszych prospektów, Wolves Tatuma, i tak dalej. Już nie wspominając, że Hornets nie mają nawet nikogo w CY poza Burkem.

W czym Hornets różnią się od Nets sprzed kilku sezonów? Oni nawet mieli Lopeza. Tak chyba będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, teraz sie dowiedziałem, że Hornets z tak słabym składem nie mają swojego picku, aż przykre.

 

Nie wiem jeszcze jakie podejście przy głosowaniu zastosuje jeśli któryś GM będzie twierdził, że jego zespół celowo przegrywa, obawiam się że niektórzy będą chcieli tego nadużywać, w sposób który w real NBA zakończyłby się interwencją Adama Silvera.

 

Jakby co to Suns w każdym meczu pierwszej części sezonu walczą o zwycięstwo, ewentualne "tankowanie" może zacząć się w drugiej tercji sezonu regularnego, jeśli szanse na playoffs okażą się marginalne to po prostu nie będę szukać wzmocnień i moim backupem na jednej pozycji będzie gość, który do tej pory zagrał w NBA łącznie 29 minut. Ale koszykarze będą dalej grać w każdym meczu na 100% swoich możliwości

+1

 

Tez nie mam zamiaru płakać tu o przegrane i moje Wilczki będą walczyć o PO póki będą na to matematyczne szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię sobie sprawdzić i wypisać co i jak nawet jak Carroll zrobi 10/5.

 

Jeżeli większości to przeszkadza to mogę tez przestać.

 

Tylko zobaczcie ze ja pisze o tym ze się cieszę a nie ze dany zespół jest od mojegoslabsxy.

 

To czego się boje czyli kalki wole napisać o jeden raz więcej niż za mało.

 

Jeżeli takie ciekawostki bardziej drażnią. To mogę zrezygnować.

 

Statystycznie taki Millsap już jest w top 30 z pipm a cicho o nim strasznie bo złe zaczął sezon.

 

Jest nas tu 30 a ja po cichu mam w efektywności 3 graczy w topie. A LMA wróci jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Charlotte, to mamy: 

pg Schroeder/Burke

sg Fournier/Crabbe

sf O'Neale

pf RHJ

c Rollo Lopez/Amir Johnson

Reszta kontuzjowana, albo poza NBA. 

Rozumiem, że Hornets nie tankują, ale tutaj szału raczej nie będzie, będą łiny z tankerami i może coś na własnym podwórku po 2-3 dniach przerwy. W b2b i podczas wyjazdów nawet z tankerami będzie ciężko wygrać. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kulturalne merytoryczne dyskusje, gdy wszyscy przedstawią swoje opisy, plany, jak drużyna miałaby grać. Wtedy będę mógł porozmawiać o innych ekipach i przede wszystkim rzetelnie ocenić każdą drużynę.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

To jest głębszy problem, na ile te opisy w sezonie regularnym ( bo w play-offs są raczej kluczowe) powinny mieć znaczenie. Przecież nawet w RL NBA często jest tak, że trenerzy celowo wystawiają lineupy, które nie działają, w ten sposób tankując. U nas mogłoby to wyglądać podobnie, więc raczej powinniśmy oceniać siłę zespołów, a niekoniecznie konkretne plany GM-ów na taktykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i chyba Schroder nie chciał grać w słabym teamie i zaczął wymuszać trade w Atlancie mówiąc otwarcie o wymianie, a to najlepszy gracz w Hornets. :D

 

Longer, ja pisałem o tym jak wygląda to sportowo, nie patrzyłem na terminarze. 

 

Pistons mieli najłatwiejszy terminarz w prawdziwej lidze - co do ich wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Raptors w pierwszym trymestrze grają 2x z 76ERS, Bucks, Cavs i Wizards ale o tym będę pisał podczas opisu bo wydaję mi się że część osób terminarz kompletnie pomija w swoich głosach

Spokojnie, chyba wszyscy wiedzą, że są to rywale z najwyższej półki:)

 

Miło z Twojej strony, że w takim gronie wspominasz Cavs, chociaż 2 razy grasz też np. z Celtics:)

 

Pistons mieli najłatwiejszy terminarz w prawdziwej lidze - co do ich wyników.

Pistons przekładając terminarz z RL NBA na nasze mają w 1 trymestrze:

 

0 meczów z Clippers

0 meczów z Kings

0 meczów z Grizzlies

0 meczów z Mavericks

1 mecz z Raptors ( wyjazd)

 

Masz tutaj godnego konkurenta w walce o ostatnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja przez 8 pierwszych spotkań byłem praktycznie bez rozgrywającego. Dunn zagrał jeden mecz(30 min) Mudiay też(2 min), więc nie wyobrażam sobie żebym coś wygrał bez kreatora


Red Redemption 2 online nie bierze jeńców :]

 

Ja zagram w święta jak będą jakieś promocje na RDR2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.