Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mocne słowa

Dlaczego?

Cała trójka może grać na pozycjach sg/sf. Przy czwórce Lowry/Mitchell/Gordon/KAT, rozpoczynający u mnie na sf Lamb lub Oubre ma sporo swobody, przy próbie każdego podwojenia jednego z 4 podstawowych graczy pierwszej piątki.  Cała trójka gra o kontrakt i rozgrywa swoje najlepsze sezony. W ofensywie są naprawdę świetni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Cała trójka może grać na pozycjach sg/sf. Przy czwórce Lowry/Mitchell/Gordon/KAT, rozpoczynający u mnie na sf Lamb lub Oubre ma sporo swobody, przy próbie każdego podwojenia jednego z 4 podstawowych graczy pierwszej piątki.  Cała trójka gra o kontrakt i rozgrywa swoje najlepsze sezony. W ofensywie są naprawdę świetni. 

 

Najwyraźniej mamy inną definicję słowa "fantastycznie" czy "świetni" :smile:

 

Oubre jak był, tak jest szkodnikiem (nie wiem ilu jest graczy w lidze o nizszym iq, ale z pewnością niewielu). Wolałbym grać Dariusem Millerem.

 

Lamb to pusty boxcore, choć z jazz miał dobre spotkanie przyznaje.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Lamb rzeczywiście jest spoko, ale Holiday i Oubre są w on/off po minus 10-15 w drużynach, które są w 6 najgorszych pod względem SRS.

 

W sumie jak patrzę na Twój skład to nie wiem, czy jest drużyna, która ma większy rozjazd między poziomem w ataku, a w obronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat jak w danym meczu rywal nie miał swojego top grajka i jeśli tylko ktoś to zauważy i zamieści w opisie, to jak najbardziej każdy głosujący powinien to brać pod uwagę, co też nie musi oznaczać pewnego W dla tej ekipy

 

a co jeśli w realu usiadł bo był b2b, a u nas tego b2b nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem w ofensywie :)

 

Faktycznie przymiotniki fantastyczny i świetny stosuję wymiennie mając na myśli ich poziom sportowy na skale ich możliwości i rolę w drużynie. :)

 

Cała trójka gra nieregularnie swoje minuty, w zależności od potrzeb, matchupu i dyspozycji dnia. Oubre i Holidayowi przez słabe wyniki ich drużyn mają niższe zaawansowane statsy, tylko pamiętajcie że to są gracze mający ciągnąć grę drużyny grając głównie przeciwko ławce przeciwników - tak traktuje Holidaya i Oubre, a Lamb raczej będzie w Magic startującym sfem w pierwszym trymestrze wymiennie z Oubre. Cała trójka rzuca regularnie po kilkanaście punktów, Lamba nie uważam za szkodnika, a plusowego gracza, który przy czwórce Lowry/Mitchell/Gordon/KAT z pewnością nie zaniża średniej drużyny. Jest drugim strzelcem Horntes za Kembą, notuje 15,4pkt. 5,4zb. 1,8as. 1,3prz. trafia 1,5 trójki na skuteczności 38%. Lamb i Holiday w RPM to plusowi gracze.

 

 

Dzięki za info Panowie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat jak w danym meczu rywal nie miał swojego top grajka i jeśli tylko ktoś to zauważy i zamieści w opisie, to jak najbardziej każdy głosujący powinien to brać pod uwagę, co też nie musi oznaczać pewnego W dla tej ekipy

A jak to brać pod uwagę, jeśli np. gracz A pauzowałby w 8 meczu 3.11, a u nas 3.11 byłby 9 mecz jego drużyny w sezonie? To jest nie do ogarnięcia tak, żeby było sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli w realu usiadł bo był b2b, a u nas tego b2b nie było?

jak nie było b2b? skoro usiadł to usiadł w tym meczu nie zagra

 

pod dyskusje można brać tylko akcje jak np. suns sadzali Bledsoe pod koniec sezonu lub np ten przypadek Butlera o którym pisał Janek

 

niestety musisz uszanować to, że Raps sadzają Leonarda w b2b choć sam wolałbyś nim grać fulltime po 38 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sumie jak patrzę na Twój skład to nie wiem, czy jest drużyna, która ma większy rozjazd między poziomem w ataku, a w obronie:)

 

 

Dlatego jednym z głównych atutów mojej drużyny jest w tym trymestrze atak :)

Początek sezonu w real NBA pokazał (chociażby Sacto), że młode drużyny dobrze wchodzą w sezon, wszystko sie normuje dopiero w dalszej części sezonu.

Natomiast obrona niewątpliwie jest tym czynnikiem, nad którym muszę popracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie było b2b? skoro usiadł to usiadł w tym meczu nie zagra

 

pod dyskusje można brać tylko akcje jak np. suns sadzali Bledsoe pod koniec sezonu lub np ten przypadek Butlera o którym pisał Janek

 

niestety musisz uszanować to, że Raps sadzają Leonarda w b2b choć sam wolałbyś nim grać fulltime po 38 minut

 

ale ja to szanuje, i też go będę sadzał w swoich b2b. w analogicznej liczbie do reala. tylko problem w tym, że moja b2b są w innych terminach niż b2b raptors. 

 

A Ty pisałeś o nieobecności zawodnika w terminie w którym nie grał w realu z powodu b2b (mimo, że u nas akurat nie przypadałby termin b2b). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisałem sobie basic statsy tankathonu (i PIPM) i spośród graczy którzy grają co najmniej 75% meczów i 10mpg:

- Hornets mają 8 aktywnych graczy w rosterze: jednego lekko gracza na + w PIPM (Fournier), jednego lekko na minus (Schroder) i resztę grubo na minusie; trzech typków w ogóle nie gra, Kennard dopiero wraca;

- Raptors mają dwóch graczy w (szerokiej) czołówce (Fox, Siakam - +1.66 PIPM i +4.47 PIPM odpowiednio) i 10 graczy z pewnymi minutami

- Pistons mają dwóch rolesów grubo na plusie (Vonleh, Kleber), jednego na plusie (Williams), dwóch w okolicach zera (Mudiay, Hood) i dwóch mocno na minusie (Knox, Jackson)

- Mavericks mają mocno na plusie Allena, potem Thompsona, Lina, potem Di Vincenzo w okolicach zera i 11 graczy grających pewne minuty

- Memphis mają jednego allstara (Conley) a poza tym trzech graczy grających jakiekolwiek minuty, z których Snell jest na plusie, a Shumpert ma -0.50

- Wolves mają Tatuma mocno na plusie (+2.01 PIPM), Noela na plusie (+0.38 PIPM), Leonarda blisko zera, Clarksona mocno na minusie i resztę grającą śladowe mecze

- Clippers mają na dużym plusie Bareę, Dieng w okolicach zera, reszta na minusie, siedmiu graczy gra regularne minuty

- Kings mają czterech graczy na plusie (Temple, Bridges, Bridges, Mills) i 11 graczy ze składu grających regularne minuty

 

Clippers, Pistons, Hornets

Memphis, Wolves

Kings, Dallas, Raptors

 

Wrzucam na bazie statsów i tego, kto ma ilu grających pewne minuty, żeby nie było, że jestem nieobiektywny. 

 

ps

 

w sumie Wolves powinni być tier niżej, bo Tatum coś tam powygrywa. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM proszę o rozpoznanie w spurs realnej siły gry.

 

Sami spurs w realu strasznie dołują i ta narracja mnie może skrzywdzić a mam w swoim składzie tylko niewielu zawodników.

 

LMA. Strasznie nierówny w bardzo niedobrym dla niego środowisku naturalnym gdzie w realu nie ma rzucających za trzy i zero rozgrywajacego.

 

Bertansa. Ten gra na miarę możliwości ale często zamiast grać obok LMA i dawać space gra z rezerwami.

 

Metu. Per36 dobry. Jak to u Popa minut mało.

 

Zasadnicza różnica to fakt ze „mam „ bo wypadł teraz Dragica Rosa Carolla Greena Murraya ( typ z Denver a nie ten z kontuzja ) Millsapa którzy wszyscy rzucają trójkę a zaraz dojdzie kolejna zmiana bo przyjdzie Stanley za Hensona.

 

Tu w przeciwieństwie spurs każdy dobrze lub rewelacyjnie broni i rzuca za 3.

 

Będzie trudno docenić ten zespół przy tym jak strasznie meczy się LMA z Rozanem.

 

Niespodzianka jest gra Rose z ławki gdzie teraz praktycznie mi rowniwazy uraz Dragica

 

Niestety młodzież Milton Musa nie dostają minut a jeszcze czekam na Lee

 

Prawda jest taka ze marzy mi się taka sytuacja w realnych spurs gdzie nue mam koszmarnych kontraktów Millsa i Gasola kontuzjowanego Murraya bez obrony Poeltla Belli czy Forbesa.

A także aofensywnych Dante Pondexter

 

Proszę o uwzględnienie tego w obliczu następnych złych info z realnych spurs bo „liczę” ze zaraz będzie 1:4 w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój szybki eyetest  z tankathonem wyszedł niemal identycznie (2x tiery po 4 teamy) ;> bez adv stats.

Zastanawiałem się z Grizz, bo Conley.

Ale oni PF/C mają taki szrot, że tu Mike nie pomoże.

Yep, różnica między Wolves a Grizzlies jest taka, że ci pierwsi mają w miarę okej rotację pod koszem. 

 

To nie jest odkrywcze, ale jak wyżej, bez tego byłoby, że nie jestem obiektywny, na razie Hornets to jest poziom bliski Clippers w statsach, więc nie ma opcji postawić ich ponad tankerów, to na razie case Brooklynu 15-17. Może Robin i Amir zaczną coś grać.

 

No i Dallas to faktycznie miejsca 5-6, myślałem, że będą lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.