Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko poczciwy Bogdan Bogdanovic!

 

Uwielbiam jego IQ

 

Przecież on albo nie grał albo z ławki wchodził :P

 

Te adv stats są często zdradliwe. O ile dyskusje Lowry czy Leonard to real MVP w Raptors, o tyle Leonard jest też za Siakamem, Danny Greenem czy też Ibaką.

 

Dlatego trzeba umieć odpowiedni flirt ustawić czytając je ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on albo nie grał albo z ławki wchodził :tongue:

 

Te adv stats są często zdradliwe. O ile dyskusje Lowry czy Leonard to real MVP w Raptors, o tyle Leonard jest też za Siakamem, Danny Greenem czy też Ibaką.

 

Dlatego trzeba umieć odpowiedni flirt ustawić czytając je ;)

 

No Raptors zaliczyli świetne spotkania bez Leo, więc stąd te wyniki.

 

Tylko no chyba nikt nie pokusi się o tezę, że bez niego są lepszą drużyną :P

 

Natomiast nie podoba mi się jak jest wykorzystywany przez Raptors. Za dużo izolacji, dużo więcej tego niż w spurs. Gra trochę obok drużyny, choć jak domniemywam, taki zamysł ma Nurse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest tylko niezły w ataku i najwidoczniej słabo broni. Co nie znaczy, że nie jest wartościowym starterem.

 

W drugiej połówce sezonu cmokałem nad jego court vision i w obronie też był dodatni, ale widać w tej bardziej miarodajnej połówce sezonu nie wygląda już tak dobrze. A chciałbym by jednak był kimś więcej niż lepszym Redickiem.

 

 

No Raptors zaliczyli świetne spotkania bez Leo, więc stąd te wyniki.

 

Tylko no chyba nikt nie pokusi się o tezę, że bez niego są lepszą drużyną :tongue:

 

Natomiast nie podoba mi się jak jest wykorzystywany przez Raptors. Za dużo izolacji, dużo więcej tego niż w spurs. Gra trochę obok drużyny, choć jak domniemywam, taki zamysł ma Nurse. 

 

A ja zauważam, że jak w Raptors są przestoje, to akcje idą na Leonarda. Durantem to on może nie jest, ale widać, że zespół ma do Niego duże zaufanie i daje radę. Pewnie też temu jest niżej w statystykach, że dostaje więcej trudnych rzutów czyli właśnie po izolacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważam, że jak w Raptors są przestoje, to akcje idą na Leonarda. Durantem to on może nie jest, ale widać, że zespół ma do Niego duże zaufanie i daje radę. Pewnie też temu jest niżej w statystykach, że dostaje więcej trudnych rzutów czyli właśnie po izolacjach.

 

Jest dokładnie tak jak piszesz, stąd napisałem, że "taki zamysł ma nurse'. Trudnych rzutów nie unikniesz i ktoś je musi przejąć. 

 

Choć u mnie w Knicks wolałbym zdecydowanie wersje ze Spurs (pod względem stylu gry), lepiej fituje. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym tylko zaznaczyc, ze moze sie nie udzielam zbyt czesto, bo i czas nie pozwala, ale opis pierdzielne i mimo, ze mialem slow start sezonu przez kontuzje, to duo Carter - Collins na frontcourcie bedzie tylko lepsze z uplywem czasu, a THJ i Teague  tez moze spokojnie konkurowac (przynajmniej ofensywnie) z zespolami, ktorym juz przydzielono miano tych walczacych o 8 seed. Plus Valanciunas z lawki, mnostwo graczy z dobra obrona Harkless/Craig/White, ktorzy potrafia ukryc s5 backcourt w obronie. Prosze nie zapominac o Atlancie, bo mam bardzo zbalansowany i szeroki sklad, ktory jak tylko wroci po kontuzjach do optymalnej formy to niektore te wschodnie wydmuszki zje na sniadanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym tylko zaznaczyc, ze moze sie nie udzielam zbyt czesto, bo i czas nie pozwala, ale opis pierdzielne i mimo, ze mialem slow start sezonu przez kontuzje, to duo Carter - Collins na frontcourcie bedzie tylko lepsze z uplywem czasu, a THJ i Teague  tez moze spokojnie konkurowac (przynajmniej ofensywnie) z zespolami, ktorym juz przydzielono miano tych walczacych o 8 seed. Plus Valanciunas z lawki, mnostwo graczy z dobra obrona Harkless/Craig/White, ktorzy potrafia ukryc s5 backcourt w obronie. Prosze nie zapominac o Atlancie, bo mam bardzo zbalansowany i szeroki sklad, ktory jak tylko wroci po kontuzjach do optymalnej formy to niektore te wschodnie wydmuszki zje na sniadanie :smile:

 

Czekamy, czekamy.

 

Idzie dobrze sprzedać ten team, jak użyjesz odpowiednich statystyk ;)

 

Ale swoją drogą Valanciunas z ławki? Grzeszysz, grzeszysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym tylko zaznaczyc, ze moze sie nie udzielam zbyt czesto, bo i czas nie pozwala, ale opis pierdzielne i mimo, ze mialem slow start sezonu przez kontuzje, to duo Carter - Collins na frontcourcie bedzie tylko lepsze z uplywem czasu, a THJ i Teague  tez moze spokojnie konkurowac (przynajmniej ofensywnie) z zespolami, ktorym juz przydzielono miano tych walczacych o 8 seed. Plus Valanciunas z lawki, mnostwo graczy z dobra obrona Harkless/Craig/White, ktorzy potrafia ukryc s5 backcourt w obronie. Prosze nie zapominac o Atlancie, bo mam bardzo zbalansowany i szeroki sklad, ktory jak tylko wroci po kontuzjach do optymalnej formy to niektore te wschodnie wydmuszki zje na sniadanie :smile:

 

Pasjonujący może być ten wyścig o 8my seed. A może będzie jakaś niespodzianka i z 7mki pewniaków ktoś wypadnie i wskoczy w to miejsce ktoś z grupy pościgowej liczącej wg mnie 5 drużyn. Są mocniejsze i słabsze drużyny w tej grupie pościgowej, ale nie będzie tak wielkiej różnicy by nie mogły się zdarzyć niespodzianki.

 

Będzie ciekawie, trochę jak na zachodzie w tym roku w real NBA. Bo w sumie takie tankujące Toronto też ma ciekawy skład a Charlotte bez picku nie ma nic do stracenia i wygrywać mecze też będą a to z tankerami a to zdarzą się jakieś niespodzianki i jakiś win wpadnie.

 

Odwróciły nam się proporcje tankerów odnośnie konferencji w stosunku do NBA. Fajnie, że sporo zespołów chce walczyć. Graty.

 

P.S. Milutkie jest słowo kasztan, ale chyba trochę u nas nadużywane :) 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM Ty se sprawdź staty McDermotta i japa na kłódkę.

 

Bo nie wiem co on ma według Ciebie robić. Rzucać nie na 67ts% tylko na 110? Nie na 43% za 3 tylko na 70? Mieć nie blisko 3 a/to, ale 7?Zamiast mieć w on/off mocnych Pacers +5.6/100 to 25/100?

Myśle że jak zacznie grać coś więcej niż 12 min na mecz to będzie już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.