Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ehh a pamiętacie te zimę gdy Spencer Dinwiddie zastanawiał się z kim podpisze kontrakt? 

 

Teraz pewnie zarabiałby 15 mln na sezon po wejściu w ubiegłych PO do ecf jako startujący pg w blasku jupiterów MSG.

 

Ale dał się oszukać beszczelnemu gm'owi lakers. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 meczu? Za wcześnie :tongue:. Zobaczymy czy będzie dalej Gobertem, czy jakąś podróbą jak wcześniej.

A poza tym go pochwaliłem przecież w temacie Jazz?

 

nie wiem nie patrzyłem, ale co chwila wyskakuje mi powiadomienia z jakimis bredniami typu favors>gobert :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza część sezonu (i zapewne ruchy Wasze + ofk INJ) to rozstrzygną, bo bez urazy tu różnice między +- 12-16, 11-17 będą minimalne ;)

No właśnie moim zdaniem to kontuzje rozstrzygnęły sprawę, bo granie przez Bulls w 1 trymestrze bez żadnego PF-a nie będzie ich kosztować 1 wygranej różnicy pomiędzy moim zespołem, a ich, tylko dużo więcej. 

 

No i z całym szacunkiem, ale drużyny ze środka tabeli nie robią bilansów 11-17. Taki może byśmy mieli w RL NBA, ale nie tutaj przy tylu tak słabych zespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast atakować Bulls polecam skupić się na własnym zespole bo twoja podstawowa 5 ma problem z rzutem za 3.

 

Ale jasne dalej próbuj wmówić że drużyna bez kreatora, słabym rzutem za 3, słaba obrona zasługuje na play-offs.

 

To prawda, że moja pierwsza piątka nie rzuca na jakiejś kosmicznej skuteczności za 3 ( 35,8%), ale jakie to ma znaczenie, skoro Twoja rzuca jeszcze gorzej? 

 

Co do obrony mojej pierwszej piątki, to jednak gram w s5 Jordanem, Gibsonem, Bazemorem i Rozierem, wszyscy dobrze lub bardzo dobrze bronią. Zresztą tu znowu pytanie o porównanie, bo rywalizuję z Tobą, gdzie Ball broni w tym sezonie słabo, Forbes nie bronie, DeRozan nie broni i Wiggins nie broni ( wszyscy sa ujemni w defensive advanced stats, u mnie Bazemore i Jordan są w TOP 5 na swoich pozycjach), broni u Ciebie dobrze jedynie Hassan Whitside.

 

Co do kreatora, to prawda, nie mam takiego gracza, jest to problem w moim zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w ogóle jak będzie wyglądać piątka Bulls?

 

Augustin - DeRozan - Wiggins - ??? - Hassan?

 

Wiggins może rewelacji nie gra, ale widzę że w piątce i tak wygląda trochę lepiej niż Taj Gibson.

 

Moim zdaniem będzie wyrównanie w tym trymestrze, a Bulls potwierdzą siłę w następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzam lekką rozpiskę terminarza przez ekipy ślimaków ;-).

 

Fluber - mam gigantyczne zastrzeżenia do Bulls i wspomnę o nich przy głosowaniu (ofk INJ najważniejsze jako pechowe dla MMM2121), ale do Twojego teamu również mam bardzo duże zastrzeżenia ;>

To nie do końca tak z środkiem tabeli, bo owszem jest tankathon, ale top6 West i top7 East Was po prostu rozjeżdża wszystkich (mówię tu o CLE/CHI/IND/BKN) równo.

Ja akurat w 1 trymestrze mam najłatwiejszy terminarz, więc w sumie mogę mieć całkiem dużą przewagę z tego tytułu, mam też niesamowitego farta jeśli chodzi o zdrowie (9 ludzi z największymi minutami w moim składzie opuściło jak dotąd ŁĄCZNIE 4 mecze), a prawie wszyscy moi rolesi grają najlepsze sezony w życiu, obiektywnie patrząc argumentów mam naprawdę sporo.

Wiadomo w ogóle jak będzie wyglądać piątka Bulls?

 

Augustin - DeRozan - Wiggins - ??? - Hassan?

 

Wiggins może rewelacji nie gra, ale widzę że w piątce i tak wygląda trochę lepiej niż Taj Gibson.

 

Moim zdaniem będzie wyrównanie w tym trymestrze, a Bulls potwierdzą siłę w następnych.

 

MMM podawał następującą piątkę: Ball-Forbes-DeRozan-Wiggins-Hassan. Przynajmniej jakieś 2 tygodnie temu.

 

Gibson jest 52 w RPM w tym sezonie, Wiggins 346. Zachowajmy powagę, proszę.

 

Przed sezonem pisałeś, że Bulls i Cavs są na tym samym poziomie. W Bulls wypadł na cały okres oceny Love, na cały okres oceny Portis, nie mają żadnego PF-a w składzie, u mnie połowa składu gra życiowe sezony, nikt nie jest kontuzjowany i dalej Bulls są na poziomie Cavs. Nie wiem po co w ogóle czekam na wyniki z RL NBA skoro już sam sobie z góry wcześniej założyłeś, kto awansuje, bo przecież wiesz lepiej i żadna gra w rzeczywistości nie zmieni Twojej opinii. 

 

Mogę sobie czasem jechać fluberyzmami, ale tyle lat siedzę w NBA na poważnie, że w tym momencie żartem byłoby traktowanie mojego zespołu na poziomie Bulls, a z góry uprzedzam, że na grę z (...) czasu nie będę tracił i zostanę przy fantasy. Liczby przynajmniej nie mają humorów, ani sympatii.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibson jest 52 w RPM w tym sezonie, Wiggins 346. Zachowajmy powagę, proszę.

 

RPM to meh, zresztą tradycyjnie zawyża wysokich ze względu na zbiórki, bloki i lepszą skuteczność.

 

W NetRTG lepszy jest minimalnie Wiggins, a grają przecież w podobnych piątkach jako starterzy.

 

Póki nie rozbiorę lineupów na czynniki pierwsze to sobie rzucam powierzchowne tezy. Szkoda, że 82games wciąż bez aktualizacji. Boję się, że nie wyrobią się przed pierwszym trymestrem, a nawet z pomocą tej stronki przygotowanie do mojego głosowania zajmuje mi koło tygodnia.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPM to meh, zresztą tradycyjnie zawyża wysokich ze względu na zbiórki, bloki i lepszą skuteczność.

 

W NetRTG lepszy jest minimalnie Wiggins, a grają przecież w podobnych piątkach jako starterzy.

 

Jakby nie patrzeć to u nas Gibson i Wiggins grają na tej samej pozycji

 

Wiggins się nie mieści do TOP 60 w rankingu na swojej pozycji, a jest tylko 30 drużyn w NBA. 

 

No skoro grają prawie zawsze razem, to chyba NetRTG można o kant dupy rozbić porównując takich zawodników, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins ma ujemny WS, poziom Cediego Osmana, ciężko to będzie obronić. :]

Zgadza się, a tutaj jeszcze musi grać full time pf...

Ja tam mam swoje zdanie i swoje własne analizy, chociaż oczywiście nie zapomnę wspomnieć w opisie, że Davis, Griffin i Wall są w TOP50 w RPM, a MKG 51 w PIPM ;)

I powinieneś, Twoje big 3 wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, dlatego Bulls zaczną z jakimś 11-16 jak sobie patrzę, ale mają jakieś pole manewru: bardzo dobry Augustin, Ball grający w sumie jako SG w Lakers, Whiteside z dużymi minutami, nie ma sensu ich skreślać po 1/3 sezonu. Tutaj na pewno będą jakieś ruchy, różnica między 15-12, a 11-16 nie jest tak duża, choć to na pewno spory handicap. 

 

Gibson > Wiggins bez dwóch zdań. Żeby wykręcić ujemny WS naprawdę trzeba się postarać, a raczej nie jest tak, że Wiggins daje coś więcej poza boxscorem, chyba w drugą stronę to działa. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, dlatego Bulls zaczną z jakimś 11-16 jak sobie patrzę, ale mają jakieś pole manewru: bardzo dobry Augustin, Ball grający w sumie jako SG w Lakers, Whiteside z dużymi minutami, nie ma sensu ich skreślać po 1/3 sezonu. Tutaj na pewno będą jakieś ruchy, różnica między 15-12, a 11-16 nie jest tak duża, choć to na pewno spory handicap. 

 

Gibson > Wiggins bez dwóch zdań. Żeby wykręcić ujemny WS naprawdę trzeba się postarać, a raczej nie jest tak, że Wiggins daje coś więcej poza boxscorem, chyba w drugą stronę to działa. :]

 

A masz teorie czemu Hield tak słabo w tym powierzchownie zaawansowanych wygląda?

 

Przecież kręci ładną skuteczność w dobrze grającym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, dlatego Bulls zaczną z jakimś 11-16 jak sobie patrzę, ale mają jakieś pole manewru: bardzo dobry Augustin, Ball grający w sumie jako SG w Lakers, Whiteside z dużymi minutami, nie ma sensu ich skreślać po 1/3 sezonu. Tutaj na pewno będą jakieś ruchy, różnica między 15-12, a 11-16 nie jest tak duża, choć to na pewno spory handicap.

 

Gibson > Wiggins bez dwóch zdań.

Bulls potrzebują zmian bo maja sporo guardów których nie mają jak uzywać, z kolei na pf/c kompletnie nie maja w tym momencie kim grać ( a już wiadomo że love nie wróci w tym roku do gry). Jest sie z czego odbic. Ja bez uwzglednienia terminarza widze roznice na poziomie 3-4 wygranych miedzy tymi zespolami zwlaszcza ze u mnie wszyscy gracze sa absolutnie zdrowi. Moga odrobic ale ja tez planuje wzmocnienia na pozycji pg jak zreszta wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.