Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Olynyk grał normalnie w NBA, więc znamy jego aktualny poziom gry? Oczywiście że może grać u mnie, co to za pomysły?

Jak Ci pół ekipy w RL do PO nie wejdzie to nie zagrają u Ciebie w PO?

No przecież napisałem że może:)

 

Chyba jest roznica miedzy niegraniem w po bo druzyna nie zalapala sie do po a niegraniem w regularze bo przestales sie lapac do rotacji, czy nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie że nie mam kim grać^

 

Źle się wyraziłem. Miałem na myśli fakt, że granie kimś, kto wypadł z rotacji w NBA jest po prostu postrzegane negatywnie pod kątem bilansu.

 

 

To pisz, że problemem jest poziom Olynyka (no w sumie liczyłem na więcej, choć aż takiej tragedii nie ma)

 

January, proszę... Dałeś gościowi 48/4, a on w listopadzie po miesiącu sezonu wyleciał z rotacji drużyny z bilansem 6-11. Jak to nie jest tragedia, to ja już nie wiem co nią jest. No nie obraź się znowu na mnie, ale to przecież jest fatalna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Olynyka, to jako że był proponowany razem z Richardsonem za Butlera do Soty, możliwe, że siadła atmosfera w Heat z tego powodu, co przekłada się m.in. na jego aktualną grę.

 

I druga kwestia - podstawowym podkoszowym Heat jest w tym sezonie Hassan i to się też odbija na Bamie i Olynyku. 

 

Nie wiem, czy wynika to z tego, że Spo w tym sezonie chce stawiać na Hassana, czy z tego, że windują jego wartość przed lutowym trade deadline. Tu możemy sobie tylko gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliby idiotami mając zdrowego i w c*** tańszego Zellera

 

ale to Hornets, więc who knows

Nie żeby Hassan był okazem zdrowia ale Cody dość spora historie urazów ma :P

 

Hassan mogby poprawić Hornets zbiórkę i obronę.

 

Z takim pg jak Kemba, Hassan też w ofensywie pewnie wyglądałby lepiej.

 

No i ten kontrakt Hassana jest krótszy bo to tylko 2 lata.

 

Odnośnie Heat to mam wrażenie że ich dużym problemem jest brak Dragica w formie. Może już powoli wiek daje się w znaki.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby Hassan był okazem zdrowia ale Cody dość spora historie urazów ma :tongue:

 

Hassan mogby poprawić Hornets zbiórkę i obronę.

 

Z takim pg jak Kemba, Hassan też w ofensywie pewnie wyglądałby lepiej.

 

No i ten kontrakt Hassana jest krótszy bo to tylko 2 lata.

 

Odnośnie Heat to mam wrażenie że ich dużym problemem jest brak Dragica w formie. Może już powoli wiek daje się w znaki.

Skrupulatne kontrolowanie zdrowia Codiego jest bardzo istotne dla organizacji Orlando Magic. Chciałem tylko zauważyć, że na szczęście od pojawienia się na Florydzie, Cody wrócił do swojej formy stając się bardzo istotnym graczem rotacji Orlando, wnosząc dużo energii z ławki. Zwłaszcza, że zbiegło się to z lekkim kryzysem, Karla Anthonego Townsa.

 

 

A tak z zupełnie innej beczki:

Zgadzam się z Tobą odnośnie Gorana Dragicia. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, bo nie wygląda to za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Camby : ogólnie myślałem czy dać, bo jak wiadomo jest ten Wall :tongue: (czemu nie Conley z zachowaniem Holidaya? Byłby monster). Ale oskubał jako jedyny BMFa i akurat ten skład w głowie na parkiecie pod względem fitu widzę, co jest ważne. Aczkolwiek będę się przyglądał jak to Marcus finansowo rozwiąże w przyszłych latach... bo to może blokować sufit tej ekipy. No i chyba najbardziej narażeni na zdrowotne problemy. 

 

Przeca Conley to przeciętny rozgrywający, tam przez lata wszystko szło przez Marc Gasola jako point centra. Conley to taki bliźniak Jrue, tyle że lepiej za trzy rzuca. Wall nie był wyborem pierwszym, drugim czy nawet trzecim wyborem z listy, ale po pozyskaniu Griffina za darmo jakoś nie widziałem sensu dalszej soft przebudowy, za którą też mnie krytykowaliście :P Jeśli Davis odejdzie to nie chciałem mieć poczucia, że nie wykorzystałem okienka na mistrzostwo, zwłaszcza że sporo krytykuje za to konkurencję, chociażby Tecu który pozyskał Klaya i Richardsona niemal za darmo. Ma Embiida, kupę assetów i nie zrobił nic, by sięgnąć po mistrzostwo.

 

A z tym Griffinem to tak sobie myślę, że BMF mógłby odsłonić pełne kulisy negocjacji, bo ostatnio coś napisał, ale nie wszystko było całkowitą prawdą. W każdym razie pamiętam jak dziś jak byłem skonany, dochodziła piąta nad ranem i chciałem dograć ten deal, bo czułem, że dogrywam życiową transakcję. Zresztą wielu mnie krytykowało za ten deal, a w ogłoszeniu BMFa wtedy wisiało, że on do Griffina to nawet 1st picka dorzuci i ja mam na to dowody ;)

 

A Karpik jest overrated, od czasu jak to określił Zdzisław Ptak "Dzikiego Zachodu" nie przeprowadził żadnego dobrego dealu, a wręcz uważam, że kilka razy dał się ograć. Zobaczymy co zrobi z assetami, które z każdym dniem raczej tracą niż zyskują na wartości.

 

Człowiek morza jest właściwie po za konkurencją. Patrząc z czym zaczynał i co ma, to jest wręcz niebywałe. Reszta popełniała większe lub mniejsze błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja autentycznie przynoszę pecha graczom Januarego. Postanowilem dzis popatrzec na russella ( i przy okazji mojego gibsona) a on odstawił taki mecz ze hej.

 

Edit:  Zaczyna mnie to przerażać. Patterson 0 punktów, McDermott 0 punktów, Olynyk wrócił do rotacji i zdobył 3 punkty. Łącznie 1/8 FG, Russell 5 punktów (2/10), Butler dzisiaj w boxscore fajnie, ale najgorszy plus minus na parkiecie ( -20) w meczu przeciwko Cavaliers...

 

Przynajmniej Ingram dzisiaj dobrze zaczął:)

 

U mnie piękna noc, Warren 19 punktów i kluczowy blok w końcówce, wygrana Suns z Milwaukee Bucks, Osman 20 punktów, i drugi najlepszy plus minus w Cavs, choć trzeba przyznać, że gdyby nie Jordan Clarkson...

 

Allonzo Trier 25-8-4 i drugiej najlepsze w zespole +13, wygrana przeciwko Pelicans.

 

Martwi jedynie uraz Bazemore'a dzisiaj.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam cieszą małe rzeczy czyli gracze z ławki.

 

Cerroll już więcej gra i ciuła 13/7/2 i 2 trojaczki ale Rose z ławki jest lepszy niż Teague 25/2/3 2/2 za 3. On się nauczył rzucać te trojaczki.

Dobra nic LMA 33/14/3 a Danny Green dalej te swoje 43 procent za trzy rzuca będąc plusowym zawodnikiem po obu stronach.

Gdzie ten Lee? Fani knicks powiedzcie. Czekam na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tankathonie nie powinieneś :P

 

Który to się śmiał z Olynyka? Moja wina, że Spo jak na ten moment kasztani okropnie z rotacją i Heat jadą na Hassanie po top10 draftu?

 

I Butler w Sixers z problemami mocnymi z kostką gra 36 minut, gral b2backi.

Oficjalnie zgłaszam, iż jego absencje w Socie to były przepychanki z TT, a nie żadne INJ, a shutdownów, również od graczy ni uwzględniamy :P.

Heat kaszatania bo Dragic jest kontuzjowany moim zdaniem. To tylko pokazuje jak ważny dla drużyny jest kreator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tankathonie nie powinieneś :P

 

Który to się śmiał z Olynyka? Moja wina, że Spo jak na ten moment kasztani okropnie z rotacją i Heat jadą na Hassanie po top10 draftu?

 

I Butler w Sixers z problemami mocnymi z kostką gra 36 minut, gral b2backi.

Oficjalnie zgłaszam, iż jego absencje w Socie to były przepychanki z TT, a nie żadne INJ, a shutdownów, również od graczy ni uwzględniamy :P.

Heat kaszatania bo Dragic jest kontuzjowany moim zdaniem. To tylko pokazuje jak ważny dla drużyny jest kreator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króciutkie podsumowanie gry mojej drużyny, by nie było, że się nie odzywam :) Bez słodzenia i mam nadzieję, że w miarę obiektywne, choć każdy z nas ma różowe okulary jak patrzy na swoją drużynę.

 

Kontuzje: 

Dirk jeszcze nie wrócił, więc pierwszy trymestr ma chyba z głowy.

Johnson wrócił, na razie zardzewiały, musi mieć czas by wrócić do formy, ale s5 w Miami jest - wierzą w niego.

Reszta głównego składu gra odpukać bez kontuzji - RoCo opuścił bodajże 2 mecze, ale u nas tradu nie było a tylko z tym było to związane. Wood, Thomas i Evans nie grają lub grają bardzo mało. U mnie tak samo, może ja bym w ewentualnych rozstrzygniętych meczach bardziej ich ogrywał, ale mają czas.

 

Forma.

W skali 1-5 odnośnie formy i oczekiwań do gracza podzieliłbym swoich graczy:

5 - Embiid, JRich, WCS

Embiid - lider po obydwu stronach parkietu, nie muszę słodzić.

JRich - ostoja Miami, świetny po obydwu stronach parkietu, dużo mi daje i gra spore minuty. Staje się kimś więcej niż tylko świetnym rolesem.

WCS - świetna forma, mogę testować minuty jego wraz z Embiidem na twin towers, bo szkoda jego świetnej formy. Myślę, że obydwaj są na tyle mobilni a Embiid grozi za 3, że minuty w niektórych meczach mogą się na takie rozwiązanie znaleźć. 

4 - RoCo, MRob

RoCo - więcej trójek, oprócz jednego meczu dosyć stabilny rzutowo :) Wciąż świetna obrona, mega roles, robi to co potrzeba.

MRob - ryzyko w drafcie się opłaciło, staram się mu dawać jak największe minuty, choć przy Embiidzie i WCS będzie to trudne. Ma się od koo uczyć :)

3- Simmons, Klay, Bev

Simmons coraz lepiej, choć niestety spodziewałem się wejścia na wyższy poziom i jednak prób rzutu z dustansu. Obrona wciąż fantastyczna.

Klay - początek słaby jak na niego, u mnie jest kim go zastąpić, ale teraz już coraz lepiej, więc takie 3+ lub może nawet 4-

Bev - bulterier, solidnie, ale spodziewałem się lepszego trymestru

2- Frank

Obrona fantastyczna, ale rzutu wciąż nie ma. Jestem cierpliwy, więc u mnie dostaje minuty i odciąża drużynę w obronie. Ma się od kogo uczyć i obrony i rzutu. Zamykam na treningu i ćwiczy, ćwiczy.

1 - J. Jackson

Mimo, że ostatnio gra lepiej w ograniczonych minutach, czyli podobnych do tych co dostaje u mnie, ale niestety spory zawód i nie będę cukrzył. Mój wyrzut sumienia ćwiczy rzut razem z Frankiem. Minuty krótkie, choć stabilne.

 

Wood, Thomas, Evans - brak oceny, bo grają mało.

 

Ogólnie mogło być lepiej, ale forma rośnie. Większość graczy ma stabilne minuty w swoich klubach, 8mka podstawowa u mnie, ma ważne role w swoich klubach, w większości s5.

W moim przypadku może procentować stabilny skład, ograny ze sobą. Z poprzedniego składu z ważnych graczy odszedł tylko Ibaka a reszta gra ze sobą już ponad rok (Bev kontuzja), także znają się, są zgrani.

 

Myślę, że piątka Simmons/Klay/JRich/RoCo/Embiid miażdży wszystkie drużyny w defensywie, zero problemów ze switchowaniem a w ofensywie nie mam sobie wiele do zarzucenia. Defensywa zawsze była moją wizytówką, jej nigdy za dużo, zwłaszcza, że na ławce kolejni świetni, dobrzy gracze w defensywie WCS/Bev/MRob/Frank. W ataku jest spacing, jest dzielenie się piłką, jest post up, są wjazdy. Chyba nie zaryzykuje dużo w stwierdzeniu, że taka drużyna byłaby nr 1 w defensywie, bez dziur, z ławką odpowiednią. Mam odpowiedź na chyba każdego zawodnika a nawet kilka :)

 

Pozdrawiam. Czytam, mniej piszę z różnych względów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.