Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie dlatego ze są nieefektywnymi nabijaczami statow co sugerowales bo rpm potwierdza ich kluczowa role w ataku. Warren ssie w obronie ale w ataku to nie jest statfiller z ostatniego sezonu.

Warren to przeciętniak z dobrym boxscorem, który z nawiązką wszystko oddaje w obronie, więc jak najbardziej łapie się pod definicję nabijacza statów. McGruder faktycznie nie pasuje, bo wraca do swojego poziomu za 3, więc nawet ten jego boxscore jest taki sobie, teraz sobie sprawdziłem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o nie branie tego rankingu na gorąco :) Każdy ma wady i zalety, a najwięcej zależy od szczęścia. Nie mam żadnego wpływu na grę w rl NBA, wiec jesteśmy za bardzo zależni od roli jaka zostanie naszym perełkom przedstawiona w rl NBA.

 

RANKING JEST SUBIEKTYWNY I JEST NA DZIEŃ DZISIEJSZY, gdyby nie start sezonu pewnie miałbym znacznie wyżej choćby MJ1, który - o czym byłem przekonany- wykonał świetne ruchy by wrócić do PO w dobrym stylu. A tu klips. Hayward wylądował na ławce w Celtics, Paul gra jak na siebie słabo, kilku graczy się polamalo i Bang . Nie jest różowo.

 

Ogólnie myślałem o PO działach na kilka elementów i pozycjonowanie względem ich co byłoby znacznie bardziej miarodajne ale też wymagałoby wuchte czasu którego nie mam.

 

Każdy z nas dostawal tez zespoły o różnych potencjał ach na starcie, inaczej należy oceniać GSW a inaczej Hornets, bo to co tam GMOW IE mieli na start to niebo a ziemia.

 

Ja kierowałem się swoimi własnymi osadami i uważam że spokojnie jestem w stanie wybronic każda pozycję.

 

BTW. na ten ostatni tier spokojnie tez nie zasługuje choćby Ronnie, który fakt spieszył kilka wymian ale gdyby nie pech mógłby być w znacznie innym miejscu.

 

Mam nadzieje ze nikt nie poczuł się pokrzywdzony, z chęcią poczytam rankingi innycg osób. Jak znam życie Fluber już coś pisze wiec to jest fajna sprawa do dyskusji. Tak jak samo wypisywanie top i bottom uważam za słabe, tak pełny ranking z uzasadnieniami zawsze miło poczytać, bez względu na to czy jest się chwalonym czy ganionym. Imo każdy z nas się sporo dzięki tej grze nauczył i jeszcze sporo może się nauczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptak nie opisał pewnego bardzo utalentowanego GM w zestawieniu.

 

Dla niego programiści musza wymyślić zmiany w budowie tabel excel bo nie mieszczą się picki wpisane.

 

Dodatkowo ten GM ma bardzo mocny dar do przekonywania choć największa próba zamiany 3 wyborów na jeden lepszy. I tak 16 razy aż dojdzie do samego szczytu i zgarnie wszystkich z Duke już w to lato.

 

Kulom się nie kłania.

Żałuje ze liga ograniczyła Draft do drugiej rundy bo sybor 69 patrząc po Niku byłby jego do 2025 tego ( rym?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptak nie opisał pewnego bardzo utalentowanego GM w zestawieniu.

 

Dla niego programiści musza wymyślić zmiany w budowie tabel excel bo nie mieszczą się picki wpisane.

 

Dodatkowo ten GM ma bardzo mocny dar do przekonywania choć największa próba zamiany 3 wyborów na jeden lepszy. I tak 16 razy aż dojdzie do samego szczytu i zgarnie wszystkich z Duke już w to lato.

 

Kulom się nie kłania.

Żałuje ze liga ograniczyła Draft do drugiej rundy bo sybor 69 patrząc po Niku byłby jego do 2025 tego ( rym?)

 

owy GM nie chce być sędzią w swojej sprawie i zdaje sobie sprawę, że może być dla części GMów gdzieś w top 10, a dla części w bottom 5 :) Jest cierpliwy i spokojny ale jak będzie trzeba wyciągnąć assety to je wyciągnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się nie zgadzam z tym rankingiem, gdzie cenione jest przeciętniactwo.

 

Pewnie jakbym wymienił Davisa i Jrue na assety to byłbym wielkim wizjonerem.

 

Ale moim zdaniem rozmontować zespół to każdy głupiec potrafi.

 

Ściągnąć ciężkie kontrakty także. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki Qcin za wyróżnienie. Jak sam słusznie zauważyłeś najwięcej zależy od szczęścia. Ja tego szczęścia miałem masę, kontuzja Hayawrda, żądanie transferów Leonarda i Irvinga. W odpowiednim momencie nacisnąłem przycisk :smile: Drugi raz nie udałoby się tego powtórzyć. Tym bardziej, że liga pod względem gm'ów zyskała znacznie na jakości, a Ci którzy na początku mieli jakieś problemy, zyskali na doświadczeniu, skutkiem czego jest bardziej trzeźwa ocena sytuacji. 

 

Kogo ja bym wyróżnił za efekt pracy i sposób dojścia do tegoż efektu? 

 

Plusy idą dla SlaKB, LBS, bo popełnili najmniej błędów, ich ruchy były logiczne, drużyny systematycznie szły w górę pod względem jakości, brak póki co problemów z finansami (choć LBS powinien się strzec i nie wiem czy jest tego świadomy i będzie potrafił temu zaradzić). Ma to wszystko ręce i nogi. Ewolucja, nie rewolucja, to w ich teamach było potrzebne i temu zadaniu sprostali.

 

A gdybym był właścicielem i miał zatrudnić kogoś jako gm'a? Umowę zaproponowałbym Januaremu. W naszych realiach jest do tego moim zdaniem najbardziej kompetentną osobą - ma swoją wizję, wiedzę na temat nba i prospectow, zna cba i finanse. Widać, że jego ruchy są zawsze poprzedzone głęboką analizą. Wielkie zastrzeżenie mam do całej akcji z Gasolemi tego, że rotacja w składzie była zbyt duża, czego skutkiem powinien być LBJ w Cavs. Zbytnio przywiązuje się do pewnych nazwisk i brakuje mu trzeźwej oceny. Natomiast wierzę, że przy potencjalnej rozmowie o pracę wspólnie udałoby nam się wyprowadzić odpowiednie wnioski z przeszłości, które stanowiłyby nauczkę na przyszłość, dzięki czemu mógłbym ze spokojem obserwować jak buduje mi team. W razie czego jako właściciel tamowałbym jego zapędy. 

 

Ps. Łatwiej byłoby mi napisać, kogo pracę oceniam bardzo krytycznie a mam tu paru użytkowników zapisanych. 

Edit: No i mój taki wczesny typ. Qcin nie zdoła zbudować drużyny na finał. Przerośnie go wyzwanie, nie wytrzyma presji. Nie jest cierpliwy. Choć niewątpliwie jest utalentowanym gm'em, jednak tego talentu nie zdoła wykorzystać.  

Lubię team Tangiersa. Nie lubię sposobu w jaki to zrobił. 

 

Mimo, że Toronto leży na przeciwległym bieguniu względem reala, to Longer w odpowiednim momencie nacisnął przycisk resetu i wyciągnął z assetów tyle ile się dało. Pytanie jak poradzi sobie z dalszą budową. Niełatwie zadanie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A gdybym był właścicielem i miał zatrudnić kogoś jako gm'a? Umowę zaproponowałbym Januaremu. W naszych realiach jest do tego moim zdaniem najbardziej kompetentną osobą - ma swoją wizję, wiedzę na temat nba i prospectow, zna cba i finanse. Widać, że jego ruchy są zawsze poprzedzone głęboką analizą. Wielkie zastrzeżenie mam do całej akcji z Gasolemi tego, że rotacja w składzie była zbyt duża, czego skutkiem powinien być LBJ w Cavs. Zbytnio przywiązuje się do pewnych nazwisk i brakuje mu trzeźwej oceny. Natomiast wierzę, że przy potencjalnej rozmowie o pracę wspólnie udałoby nam się wyprowadzić odpowiednie wnioski z przeszłości, które stanowiłyby nauczkę na przyszłość, dzięki czemu mógłbym ze spokojem obserwować jak buduje mi team. W razie czego jako właściciel tamowałbym jego zapędy. 

 

Ty byłbyś dobrym gliną, a January złym, idealna taktyka na tworzenie wymian:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie beka, ale takie kwestie mam wrażenie, czy nawet sam nastrój człowieka miały niemały wpływ na niektóre z deali (wiem w sumie po sobie także), najczęściej negatywny. Tam gdzie byłem bardziej cierpliwy i dłużej analizowałem, wychodziłem z rozmów bardziej zadowolony. 

Jak z perspektywy czasu oceniasz deal po Irvinga?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z perspektywy czasu oceniasz deal po Irvinga? :smile:

 

Usunąłem wpis, bo "beka" to złe określenie. Raczej stara prawda w handlu. Napisałem oczywistą oczywistość. Clue było takie, że odcisnęło to spore piętno na wyglądzie naszej ligi, gdy tak naprawdę każdy z naszych ruchów owa głębsza analiza powinna poprzedzać.

 

A ruch oceniam korzystnie, dla obu stron. Wiesz, dla mnie to już był ruch z cyklu "krok po kroku". Wiedziałem, że Thompsona jakoś w końcu spuszczę, a graczy w tierze Irvinga nie często jest okazja zdobyć (to samo przyświecało mi przy Leonardzie). Ewentualnie dałbym rade zatrzymać Ginobliego u siebie (na to byłem zły)?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolader- Przyglądałem się jego pracy już w Blazers, gdzie stworzył mocny core, dość swoboni poodchodząc jednak do spraw finansowych. Nets których przejął również pokazują się z dobrej strony, można pomyśleć, żee prime zawodników w rl NBA przypada na moment w którym trafiają do beGM Nets. Jestem ciekawy dalszych ruchów Koladera, bo potencjał jest!

 

 

Na moją pozycję mam wyjebane ale nie zgodzę się z tym, że swobodnie podchodziłem do spraw finansowych. Przez wiele czasu próbowałem zutylizować pewne kontrakty, by je ograniczyć, a jak z nikim nie wyszło to zaryzykowałem z Horfordem i się opłaciło. PTB miało zawalone salary i nawet przy ulylizacji jakiegoś kontraktu byłbym ok 20mln w plecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest LMA?

Millsap lepszy niż Leonard?

Rudy Gay najlepszy spur?

Za Metu?

Za Bertansem

Za Belli?

To jest bez sensu.

 

bo to jest tylko ciekawostka póki nie dowiemy sie jak to jest liczone

 

Harris ma ujemny wpływ na D, Beasley jest jednym z najgorszych w lidze, nigdy nie będzie to się zgadzać z eyetestem, zwłaszcza jeśli chodzi o kibiców danych drużyn, fajnie, że Jok jest drugi, ale ja wiem, że to jest przeginka, nikt też w kontekście LMA nie będzie patrzył na ten rpm, przynajmniej nie powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uznamy ze mam Metu i Bertansa i oni są lepsi od LMA to biorę te wasze zaniżone oceny LMA w ciemno bo mam nowych liderów.

 

Tym bardziej ze Dragic tez złe nie wypada

A Green co akurat jest prawda rewelacyjnie.

 

Wiem ze to taka ciekawostka. Tam widziałem literki e. S. P. N.

I Millsap tez dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego chwalenia za wciskanie resetu w odpowiednim momencie. Reset można nacisnąć zawsze, to po prostu pogodzenie się, że nie ma się planu na zespół.

 

Ja od początku gry słyszę od doradców, że z taką ilością złych kontraktów powinienem nacisnąć reset. A jednak pokazałem, że można mieć mocny team.

 

takiego MJ1 chwalicie za sam powrót do tego co już miał. Nie rozumiem, no ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego chwalenia za wciskanie resetu w odpowiednim momencie. Reset można nacisnąć zawsze, to po prostu pogodzenie się, że nie ma się planu na zespół.

 

Ja od początku gry słyszę od doradców, że z taką ilością złych kontraktów powinienem nacisnąć reset. A jednak pokazałem, że można mieć mocny team.

 

takiego MJ1 chwalicie za sam powrót do tego co już miał. Nie rozumiem, no ale trudno.

rozumiem ze to trochę zarzut do mnie ale na ten temat więcej się wypowiem pewnie jutro bo juz Pan Adrianowski zaprosił mnie na wywiad wiec jeśli poruszy ten temat to nie ma się co powtarzać :)

 

Camby imo fajnie ze wzmacniasz sklad i sam zespół masz spoko, ale dziwie się ze się obruszasz za wytknie cie kiepskich deali. Imo (i wiesz to doskonałe bo o tym pisalismy) za bardzo się podpaliles w kwestii Walla i ten deal na dziś wygląda dla Ciebie bardzo słabo. W przyszłym roku będziesz płacił 70 mln duetowi Griffin Wall.

 

Druga sprawa xo do MJ1, cóż MJ1 ma mocnego pecha bo kontuzje go nie opuszczają. Sam też uważam ze wymiany w zeszlym roku przeprowadził słabe (Gobert oddany niemal za friko, Ingles jeszcze taniej) a wymiany w tym roku zrobił ok, choc cena za CP3 była o wiele za wysoka i nie wierzę że znalazlby się ktoś kto przejął by taki kontrakt oddając pick z top5 w druga stronę.

 

No i co do resetu jako braku pomysłu na zespół nie mogę się zgodzić. Czasami właśnie reset jest jedynym wyjściem z marazmu i popatrz na Wizards z rl NBA, oni on rok go przespali, teraz będą oddawać dobrych graczy za frajer, u nas byłoby tak samo, gdyby Longer, BMF czy nawet ja, za długo czekali to dzisiaj nie byloby szans na uzyskanie tylu assetow jakie udało się nam uzbierać.

 

Także to tez jest umiejętność. Gra nas 30stu każdy z nas ma inne kryteria oceny pracy innych graczy, serio, z chęcią bym przeczytał inne rankingi. Wiem ze Rybak ma swój ale nie chce pokazać by nie palić mostów, ale imo nie o to tu powinno chodzić.

 

Powtórzę się raz jeszcze, szczęście jest kluczowym elementem w tej grze, a jest bardzo losowe u nas. Także nie ma się co dasac bo za rok ponownie podejmę się takiego rankingu i wcale się nie zdziwię jak tabela będzie odwrócona do góry nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oceny będą kompletnie inne jak GMowie z górą kasy na FA zostaną z c***em w ręku, a wejdą grube umowy na Kembę Walkera czy innego Middletona.

 

O ile BMF był na musiku, o tyle Longer nie był. Nie wiem ile zajmie mu czasu wrócić do stanu z przed wyprzedaży, a do tego co zrobił w tym Ujiri może nigdy nie dojść. Raptors mieli kupę wartościowych assetów, by wejść w win mode, a stchórzyli. Ja już pisałem, że kibice takiego GMa to by na taczkach wywieźli.

 

Chwalisz Ashigaru, który ma zespół maks na drugą rundę, właściwie bez upside, spore minusy i wszedł w drugi rok podatku od luksusu. Akurat jak będą płacili spore karencje, to nie mają swojego picku. Oczywiście jeszcze mają czas, ale za co oklaski? Piszesz o oszczędnościach. Weszli w podatek, ściągając Kyle Korvera mając już Ellingtona.

 

Tomek poodawał picki, ma gorszy zespół, a mimo to również płaci kolejny stopień podatku. Jak Curry się w końcu się zestarzeje, kontuzje go zniszczą, a Durant odejdzie to będzie marazm na kilka lat.

 

A już największą hipokryzją jest to, że krytykują mnie Ci sami GMowie, którzy jeszcze rok temu mówili, że Davis nie podpisze extension z Pels, bo gwiazdy chcą grać z gwiazdami i przywoływali Cousinsa.

 

Like nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dostał top10 za b2b mistrzostwo:) Imo ma lepszy skład niż w rl NBA ale to już kwestia interpretacji :)

 

No i co do kontuzji, cóż, u nas GSW ma tak szeroka rotacje ze i bez niego skończyliby z HCa, czy w rl NBA mieliby na to szansę? Wątpię. Oddanie pickow działa na niekorzyść o czym tez wspomniałem w notce...

 

Ashigaruzrobił dobra robotę, mocno zszedl z salary i bez problemu może zejsc poniżej luxury, także spokojnie, tu perspektywy są całkiem dobre choć pozycja trochę na zachętę o czym napisałem przecież. ..

 

Ja Cię nigdy nie graniem ani nie pisałem o Cousinsie , imo dobrze ze zaryzykowac es tylko postawiłem na złego konia. Zdarza się :)

 

Raptors w tamtym składzie nie mieli szans u nas na forum. Lowry i DDR na zawsze będą tutaj PO chokerami wiec się nie dziwię ze Longer chciał zmian, jak za rok tanku wydaje mi się ze perspektywy ma super.

 

Zgadzam się co do FA i tego jak to zweryfikuje obecny ranking, popatrz na którym miejscu jest Regis i jaka dodałem :)

Także odnoszę wrażenie ze się trochę zgotowales bo rzeczy które wymienisz ja umieściłem w podsumowaniu... i brałem je pod uwagę przy końcowym rankingu. Ranking jest subiektywny, zachęcam do przedstawienia własnego Marcusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.