Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem flubera.

U siebie dał na plus kontuzjowanego Osmana a w Nets na minus Levert kontuzjowany.

Co takiego zrobił przed kontuzją Osman?

 

WCS nie zasługuje na plusika? :) Zwłaszcza jak ktoś domaga się plusika dla Juanho czy Plumlee :)

a co w tym dziwnego? nie moja wina, że fluber zrobił listę, która ma pełno braków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem flubera.

U siebie dał na plus kontuzjowanego Osmana a w Nets na minus Levert kontuzjowany.

Co takiego zrobił przed kontuzją Osman?

 

WCS nie zasługuje na plusika? :smile: Zwłaszcza jak ktoś domaga się plusika dla Juanho czy Plumlee :smile:

 

No cóż, Osman rok temu rzucał 3 punkty na mecz, więc przyznasz, że niewiele musiał robić w tym sezonie, żeby pozytywnie zaskoczyć, prawda?:)

 

Jest też różnica pomiędzy opuszczeniem 2 meczów z powodu bólu pleców, a zwisającą pod dziwnym kątem stopą. Oczywiście LeVert byłby w plusach, gdyby opuścił 2 mecze i już wrócił, jak Osman lub gdyby nic sobie nie zrobił, ale kontuzja przez którą LeVert opuści jakieś 50 meczów, to jest zdecydowanie zaskoczenie na minus.

 

A niech Ci będzie, jego on/off przesądza sprawę, nawet wcześniej nie spojrzałem ( ale spodziewałem się, że będzie lepszy w tym sezonie)

w Waszyngtonie brakuje Śliwki, a w Knicks Juancho

Kurde, przypomnij mi, gdzie oni grają w RL NBA, bo wyleciało mi z głowy i dlaczego o nich wspominasz:)

 

Każdy zawodnik jest lepszy lub gorszy wzgledem poprzedniego sezonu, ale nie o każdym będę przecież wspominał. Piszę o graczach, którzy mnie zaskoczyli. Nie będę wrzucał tu Juancho za to, że 2 najgorszym drużynom ligi w meczach wygranych łącznie + 64 rzucił 48 punktów, bo to nie była prawdziwa NBA tylko 3/4 tych minut to był przedłużony garbage time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawanie on/off Aytona przy takim bilansie Suns to jakiś grubszy trolling chyba, dla przykładu Juancho jest pod tym względem drugi w Nuggets

 

Trae przede wszystkim rzuca trójki jak pet co przy tym całym boomie i wzięciu go przed Donciciem jest mega rozczarowaniem

Bo miał przedwczoraj z Hawks +45...

 

Jaki trolling? W czerwcu pisałem, że spodziewam się iż Ayton będzie minusowy ( a przecież spodziewałem się, że trafi do Suns, a jeśli nawet nie, to na pewno do słabej drużyny) i że Young będzie drugim DJ Augustinem i w obu przypadkach się pomyliłem, do czego się nie wstydzę przyznać tym rankingiem. Po co miałbym trollować? To nie są przecież moi gracze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Osman rok temu rzucał 3 punkty na mecz, więc przyznasz, że niewiele musiał robić w tym sezonie, żeby pozytywnie zaskoczyć, prawda?:)

 

Jest też różnica pomiędzy opuszczeniem 2 meczów z powodu bólu pleców, a zwisającą pod dziwnym kątem stopą. Oczywiście LeVert byłby w plusach, gdyby opuścił 2 mecze i już wrócił, jak Osman lub gdyby nic sobie nie zrobił, ale kontuzja przez którą LeVert opuści jakieś 50 meczów, to jest zdecydowanie zaskoczenie na minus.

 

A niech Ci będzie, jego on/off przesądza sprawę, nawet wcześniej nie spojrzałem ( ale spodziewałem się, że będzie lepszy w tym sezonie)

 

Kurde, przypomnij mi, gdzie oni grają w RL NBA, bo wyleciało mi z głowy i dlaczego o nich wspominasz:)

 

Każdy zawodnik jest lepszy lub gorszy wzgledem poprzedniego sezonu, ale nie o każdym będę przecież wspominał. Piszę o graczach, którzy mnie zaskoczyli. Nie będę wrzucał tu Juancho za to, że 2 najgorszym drużynom ligi w meczach wygranych łącznie + 64 rzucił 48 punktów, bo to nie była prawdziwa NBA tylko 3/4 tych minut to był przedłużony garbage time.

no tak, bo z GSW i Lakers na wyjazdach to grała Atlanta z WNBA, ale oczywiście nie ma sensu mówić o takich meczach jak się już zajebało kasztana pod tezę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, bo z GSW i Lakers na wyjazdach to grała Atlanta z WNBA, ale oczywiście nie ma sensu mówić o takich meczach jak się już zajebało kasztana pod tezę ;]

Kasztana pod tezę?:) 

 

Z całym szacunkiem, ale właśnie kłócimy się o to kto MNIE zaskoczył na plus :) I twierdzisz, że wiesz to lepiej niż ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten LMA to nie ma dobrej prasy.

Brakuje mu nóg w spurs w realu tylko ze zamiast kontuzjowanego Gasola on ma obok siebie Millsapa i gra ma trochę inne oblicze.

 

W spurs brak jest rozgrywających i rzucających za trzy.

 

U mnie zza łuku nawala każdy i obecność Greena już zmienia spaceing.

Za bardzo się rozjechalem z Real spurs

 

 

A i tak mimo procentów to co gra LMA jest niedoceniane.

Bardzo dobrze broni i rewelacyjnie zbiera.

Na parkiecie mam conajmniej 2 lepszych 3kowiczow niż w realnym NBA ma pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztana pod tezę?:)

 

Z całym szacunkiem, ale właśnie kłócimy się o to kto MNIE zaskoczył na plus :) I twierdzisz, że wiesz to lepiej niż ja:)

może rzeczywiście przesadzam, ale trochę mnie smutno, że typ, który opuścił cały zeszły sezon i teraz wygląda jak inny gość nie zdobył Twojego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten LMA to nie ma dobrej prasy.

Brakuje mu nóg w spurs w realu tylko ze zamiast kontuzjowanego Gasola on ma obok siebie Millsapa i gra ma trochę inne oblicze.

 

W spurs brak jest rozgrywających i rzucających za trzy.

 

U mnie zza łuku nawala każdy i obecność Greena już zmienia spaceing.

Za bardzo się rozjechalem z Real spurs

 

 

A i tak mimo procentów to co gra LMA jest niedoceniane.

Bardzo dobrze broni i rewelacyjnie zbiera.

Na parkiecie mam conajmniej 2 lepszych 3kowiczow niż w realnym NBA ma pop.

jak dla mnie masz bardzo fajny skład i dobry bilans póki co, nie musisz się tak umartwiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten LMA to nie ma dobrej prasy.

Brakuje mu nóg w spurs w realu tylko ze zamiast kontuzjowanego Gasola on ma obok siebie Millsapa i gra ma trochę inne oblicze.

 

W spurs brak jest rozgrywających i rzucających za trzy.

 

U mnie zza łuku nawala każdy i obecność Greena już zmienia spaceing.

Za bardzo się rozjechalem z Real spurs

 

 

A i tak mimo procentów to co gra LMA jest niedoceniane.

Bardzo dobrze broni i rewelacyjnie zbiera.

Na parkiecie mam conajmniej 2 lepszych 3kowiczow niż w realnym NBA ma pop.

 

U mnie też jesteś na fajny +

 

Ten skład ma ręce i nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak dobrze nie ma, ale na paręnaście minut z ławki znośny kołek w mojej taktyce :tongue:

 

Ps. : Odblokowałem Cię i że pojadę klasykiem "nie spie**** tego" :smile:

Akurat tutaj Favors, Olynyk i James mogą i chyba nawet powinni Ci załatwić rotację na pozycjach 4-5 i ten Patterson i tak Ci nie jest za bardzo potrzebny.

 

Postaram się, choć podejrzewam, że typowany przeze mnie bilans dla Ciebie i tak Cię zdenerwuje ( choć spokojnie, z ósemki nie wylecisz nawet u mnie, a sezon zaczyna się dopiero w play-offs) :)

 

 

może rzeczywiście przesadzam, ale trochę mnie smutno, że typ, który opuścił cały zeszły sezon i teraz wygląda jak inny gość nie zdobył Twojego uznania :smile:

Ale nie uważasz, że wygląda podobnie do tego, co prezentował w swoim pierwszym sezonie? Wtedy mi się nawet całkiem podobał. Juancho brakuje regularności, to rzuci 25 punktów, to się nie załapie w ogóle na minuty w meczu, to rzuci 23, to odpali mecz na 0 punktów, to zrobi game winning block, to znowu zrobi jakieś 2 punkty w 10 minut i tak na zmianę:)

 

Natomiast oczekiwałem, że powinno być nieźle po odejściu Chandlera i starzeniu się Millsapa ( to drugie jednak się niespecjalnie wydarzyło akurat w tym sezonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj Favors, Olynyk i James mogą i chyba nawet powinni Ci załatwić rotację na pozycjach 4-5 i ten Patterson i tak Ci nie jest za bardzo potrzebny.

 

Ale nie uważasz, że wygląda podobnie do tego, co prezentował w swoim pierwszym sezonie? Wtedy mi się nawet całkiem podobał. Juancho brakuje regularności, to rzuci 25 punktów, to się nie załapie w ogóle na minuty w meczu, to rzuci 23, to odpali mecz na 0 punktów, to zrobi game winning block, to znowu zrobi jakieś 2 punkty w 10 minut i tak na zmianę:)

 

Natomiast oczekiwałem, że powinno być nieźle po odejściu Chandlera i starzeniu się Millsapa ( to drugie jednak się niespecjalnie wydarzyło akurat w tym sezonie)

tyle się napisałeś by tylko potwierdzić, że nie wiesz jakim jest teraz grajkiem :)

 

Juancho przez ten rok dodał sporo kilogramów jest silniejszy, skoczniejszy ma bardzo szybką i pewną trójkę, przede wszystkim jednak daje mnóstwo energii zwłaszcza na ofensywnej tablicy, mecz który opuścił wynikał z tego, że Malone szykował go... na Giannisa, średnio to wtedy wyszło, ale generalnie nie ma żadnego przypadku w tych on/off, Hawks jak Hawks ale w tej lidze +46 byle bolek nie robi, trzeba coś w sobie mieć

 

oczywiście jak to bywa wszystko to może okazać się mniejszym lub większym flukiem, ale na teraz Juancho to top5 grajek trzeciej drużyny zachodu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle się napisałeś by tylko potwierdzić, że nie wiesz jakim jest teraz grajkiem :)

 

Juancho przez ten rok dodał sporo kilogramów jest silniejszy, skoczniejszy ma bardzo szybką i pewną trójkę, przede wszystkim jednak daje mnóstwo energii zwłaszcza na ofensywnej tablicy, mecz który opuścił wynikał z tego, że Malone szykował go... na Giannisa, średnio to wtedy wyszło

Ale ja nie twierdzę że teraz gra w takim samym stylu jak 2 lata temu. Chociaz przeciez zarowno jego trojka jak i obrona wygladaly dobrze juz wtedy.

 

Fizycznie duzo dolozyl. Zwlaszcza jak to sie porowna jeszcze z jego sylwetka z estudiantes:)

 

A mecz opuscil przed spotkaniem z cavs wiec to może na osmana go oszczędzani?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdzę że teraz gra w takim samym stylu jak 2 lata temu. Chociaz przeciez zarowno jego trojka jak i obrona wygladaly dobrze juz wtedy.

 

Fizycznie duzo dolozyl. Zwlaszcza jak to sie porowna jeszcze z jego sylwetka z estudiantes:)

 

A mecz opuscil przed spotkaniem z cavs wiec to może na osmana go oszczędzani?:)

źle napisałem, nie opuścił tylko dostał ograniczone minuty, zresztą od tamtego czasu gra już grubo +25mpg kosztem Craiga, który też przecież fajnie się pokazywał

 

Juancho wcześniej nie za bardzo nie bronił bo nie miał odpowiednich warunków do tego, generalnie wyglądał jak taka zwykła pizda, teraz widać, że dojrzał, zobaczymy jak to będzie dalej hulać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak January wzmocni rotacje przy takich zalozeniach jak ma.

 

Lebron i russell rzeczywiscie sa nie do ruszenia biorac pod uwage co sie dzialo w fa ale favors i olynyk nie powinni sie obrazic za wymiany bo tam o nich chyba jakiejs wojny nie bylo. Zwlaszcza olynyk za te pieniadze ktore January mu dal, powinien mu wszystko wybaczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.