Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, january napisał:

Ale formuły w arkuszu, by się wyświetlał już teraz bilans po 2T mógłby ktoś dać :P 

Zrobione.

Lakers top 41-12. Tuż za nimi Bucks. Na ten moment Lakers mają HCA we wszystkich rundach do finału włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Trymestr jest długi, a biorąc pod uwagę jego start i kilka meczów, i to jak fatalny jest póki co Brogdon i Aldridge, a na przeciwległym biegunie są Trae i Zion, to te 2 mecze już mogę mieć do Spurs odrobione. W sumie Kings też bym nie uznawał jeszcze za pewniaka do PO, bo Gobert jest w jakimś dziwnym kryzysie, a rl Jazz zbierają póki co oklep od każdego. To jest wciąż walka 4 drużyn o 3 miejsca.

W sumie masz rację, bo popatrzyłem na to kto koło 8 seedu jest a nie spostrzegłem że Spurs i Kings przewagi wielkiej nie mają.

Gdzie ten @MarcusCamby. Już mu wszystko w arkuszu przygotowałem. Wystarczy ładnie przepisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zobaczymy jakie ruchy transferowe porobicie jeszcze, wcześniej ciężko spekulować, bo jak przykładowo Ignaś ruszy 1st roundery to może totalnie zmienić siłę jego teamu.

Ano może, ale potrzeba jeszcze wtedy co najmniej kilka gier, żeby drużyna zaklikała. Może mu nie starczyć czasu.

Trae + Zion to jest aktualnie brutalna siła nie do powstrzymania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Trymestr jest długi, a biorąc pod uwagę jego start i kilka meczów, i to jak fatalny jest póki co Brogdon i Aldridge, a na przeciwległym biegunie są Trae i Zion, to te 2 mecze już mogę mieć do Spurs odrobione. W sumie Kings też bym nie uznawał jeszcze za pewniaka do PO, bo Gobert jest w jakimś dziwnym kryzysie, a rl Jazz zbierają póki co oklep od każdego. To jest wciąż walka 4 drużyn o 3 miejsca.

no w tych meczach co się odbyły to teoretycznie są 2 mecze z OKC i po 1 z Jazz i Dallas XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC 21 miejsce w lidze ( 20,8 ), a wiadomo w co celuję. Najbliżej do doskoczenia Celtics ( 23,07W ) i Bulls ( 23,45 ). Ironią losu było by gdyby po zaoranku Bulls przez Kucia, przeskoczę ich, wyląduję na 20 miejscu w lidze bonusowo zgarniając 10 baniek i tym samym wyprowadzając OKC finansowo w jeden sezon na czysto po jego rządach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Nie przesadzałbym, Bron Zionka dość lekko zatrzymał:) Chu*owo ich obudowałeś xDD (nie no wiadomo z INJ Isaaca) Trochę bez Isaaca ta defensywa woła o pomstę do nieba^ 

Przecież Bron go nie w ogóle nie bronił i vice versa ;) Zion z kolei ładnie bronił na post up tego leszcza Davisa, poza tym najlepszy występ LeBrona w sezonie akurat w meczu przeciw Pels świadczy dobitnie o tym, że Bron się dodatkowo zmotywował i chciał pokazać Zionowi kto rządzi tą ligą. Jak dotąd zresztą Zion tylko 2 razy miał <50%FG w meczu i nie jest to przypadkiem, że było to vs Bucks i Lakers, gdzie jest 2 świetnych shotblokerów naraz na parkiecie.

Defensywnie mam problemy, ale atak oparty na Trae i Zionie otoczonymi dobrymi rolesami będzie w T3 walcem nie do zatrzymania (pod warunkiem, że znowu mi ktoś nie wypadnie, bo wtedy to chyba sam wejdę na parkiet).

E: I zatrzymanie Ziona, o którym mówisz skończyło się na 29 pkt na 55% TS ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

OKC 21 miejsce w lidze ( 20,8 ), a wiadomo w co celuję. Najbliżej do doskoczenia Celtics ( 23,07W ) i Bulls ( 23,45 ). Ironią losu było by gdyby po zaoranku Bulls przez Kucia, przeskoczę ich, wyląduję na 20 miejscu w lidze bonusowo zgarniając 10 baniek i tym samym wyprowadzając OKC finansowo w jeden sezon na czysto po jego rządach. 

za rok chamski tank ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

OKC 21 miejsce w lidze ( 20,8 ), a wiadomo w co celuję. Najbliżej do doskoczenia Celtics ( 23,07W ) i Bulls ( 23,45 ). Ironią losu było by gdyby po zaoranku Bulls przez Kucia, przeskoczę ich, wyląduję na 20 miejscu w lidze bonusowo zgarniając 10 baniek i tym samym wyprowadzając OKC finansowo w jeden sezon na czysto po jego rządach. 

Musiałbyś wyprzedzić Celtics, a to będzie bardzo trudne do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Przecież Bron go nie w ogóle nie bronił i vice versa ;) Zion z kolei ładnie bronił na post up tego leszcza Davisa, poza tym najlepszy występ LeBrona w sezonie akurat w meczu przeciw Pels świadczy dobitnie o tym, że Bron się dodatkowo zmotywował i chciał pokazać Zionowi kto rządzi tą ligą. Jak dotąd zresztą Zion tylko 2 razy miał <50%FG w meczu i nie jest to przypadkiem, że było to vs Bucks i Lakers, gdzie jest 2 świetnych shotblokerów naraz na parkiecie.

czekam na te 2 mecze z Suns jakie go czekają i że Monty nie spęka wypuszczając Sarićia na Ziona :( na Siakama też za późno krycie było zmienione, bo Ayton 1v1 na forwardach zajebiście wygląda

edit 1 mecz został i to na samym końcu #79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

za rok chamski tank ?

Kto, ja? Nie. Wręcz przeciwnie. Plany są ambitne.

7 minut temu, january napisał:

Kucio to Ci akurat w tych OKC pięknie wszystko przygotował z 1st rounderami Bostonu SGA, Jaylenem Brownem i Sabonisem na czele...

Także bym go nie atakował, tylko mu dziękował^

I przede wszystkim lepiej liczył do 30, bo jesteś na 22 miejscu w lidze :D Więc jak nawet Bulls wyprzedzisz to niet, kasy nie będzie :P 

Zostawiając -17 baniek i 130M w salary. 

22 Miejsce. Masz rację. I Pelicana tuż za plecami ale te nożyce raczej będą się rozwierać po tym jak oddał dwóch grających graczy za jednego który ma sezon z głowy.

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Musiałbyś wyprzedzić Celtics, a to będzie bardzo trudne do zrealizowania.

Na razie Celtics też mi pomagają. Oddali Bojana, PG13 gra strasznie póki co. 

Trudne ale nie niemożliwe. Potrzebuję zrobić 2,65W więcej w T3 niż oni a się wzmocniłem na słabym zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron wybronił jedną akcję przeciwko Zionowi, w ogóle ten mecz z Lakers to dobry przykład jak wiele jeszcze poprawi Zion nawet pod względem samego kończenia pod obręczą - ze trzy razy Lakers (w tym raz LeBron) wybili mu piłkę przy drive'ach, do tego brak prawej ręki. Overall dobry występ. A z tym zmotywowanym LeBronem bym nie przesadzał, siedziała mu trójka + Jrue na nim to lekkie samobójstwo, ale w sumie Ingram nie za bardzo radził sobie z Greenem, więc Pelicans nie mieli jakiejś alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Chyba muszę więcej emotek używać.

Taka narracja była ogólnie w amerykańskich mediach u tych wszystkich Wrightów i Kellermanów, ,,emotkę'' zauważyłem (tzn. pisałem tak ogólnie, mecz jak mecz).

Jak ktoś Wam napisze, że Ingram bardzo dobrze broni, to jakby co, nie wierzcie w to, przy dobrych wiatrach poziom młodego Duranta. 

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i wszystkie mecze na minusie z fatalną defensywa (124drg) 

Dajcie spokój z tym powoływaniem się na DRTG w taki sposób.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wczoraj elwarioto mi pisał, że Gobert ma już tak dość gwiazdki Mitchella, że nie zdziwi się jak Francuz będzie chciał odejść

pytanie czy kiedykolwiek go akceptował :D bo w rookie year też były różne doniesienia

3 minuty temu, BMF napisał:

Taka narracja była ogólnie w amerykańskich mediach u tych wszystkich Wrightów i Kellermanów,

ktoś z poważnych userów to ogląda ? czy tylko dla beki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Ta Oklahoma, którą prowadziłem miała mnóstwo assetów i talentu, który można właśnie było spieniężyć pod oszczędności i picki, jeśli nie udałoby się zrobić PO. 
 

Wyciągnąć Bulls z tego co zastałem to było wyzwanie. 

A to akurat prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

ktoś z poważnych userów to ogląda ? czy tylko dla beki ?

Ja oglądam, bo to co mówią ci ludzie, ma wpływ na to, jak postrzegana jest koszykówka i poszczególni zawodnicy przez masy. Jak ktoś się zastanawia, czemu Giannis nawet w Stanach wciąż nie ma reputacji wymiatacza (poza brakiem sukcesów w playoffach), to właśnie dlatego, że te gadające głowy mają z grubsza wywalone na Bucks. Nie wiem czy Zion nie dostaje więcej uwagi w programach Skipów i SASów niż GA.

Dlatego dobrze, że Zion jest normalnym typkiem, w przeciwieństwie np. do młodego LeBrona, więc ten LeBron-esque hype nie powinien mieć większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.