Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

No ten bilans jest najsłabszy ze wszystkich, które dostałem i nikt nie dał mi nawet takiego samego jak Ty i inni GM-owie dają mi jakieś 20% więcej średnio wygranych:)

Poza tym Twój bilans nie ma nic wspólnego z moim przecież ( mam nadzieję), nie karałem nikogo za brak opisu, skoro takie terminy ustaliła Rada i dałem Ci większy win pct niż w 1T doceniając lepszą formę Twoich graczy.

Natomiast ponowię pytanie. Dlaczego uważałeś w 1T mój team za lepszy niż w 2T?:) Dlaczego uważasz, że mój 2T team jest gorszy niż team Hawks, czy Pacers z 1T?:) 

przyjrzę się sprawie, ja nie pamiętam moich poprzednich głosowań, do 23 powinienem zmienić

lub nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę szanuję Was za te głosy na 7 i więcej winów Cavs ❤️ Szczerze to przy 6-osobowej rotacji w gruncie rzeczy w tym trymestrze to sam sobie jednak dałem 6 ale widziałem i 9 winów od niektórych, dziękuję - liczę że po ZNACZNYM wzmocnieniu Cavs na 3 trymestr przełoży się to proporcjonalnie na bilanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Panowie, naprawdę szanuję Was za te głosy na 7 i więcej winów Cavs ❤️ Szczerze to przy 6-osobowej rotacji w gruncie rzeczy w tym trymestrze to sam sobie jednak dałem 6 ale widziałem i 9 winów od niektórych, dziękuję - liczę że po ZNACZNYM wzmocnieniu Cavs na 3 trymestr przełoży się to proporcjonalnie na bilanse :)

Do tego twój najlepszy zawodnik został zesłany na ławkę Kings i gra wygląda bez Niego lepiej.

Od mnie 5 winów jak dobrze pamiętam wpadło i byłem tym trochę zdziwiony, bo pierwszy trymestr miałeś solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Panowie, naprawdę szanuję Was za te głosy na 7 i więcej winów Cavs ❤️ Szczerze to przy 6-osobowej rotacji w gruncie rzeczy w tym trymestrze to sam sobie jednak dałem 6 ale widziałem i 9 winów od niektórych, dziękuję - liczę że po ZNACZNYM wzmocnieniu Cavs na 3 trymestr przełoży się to proporcjonalnie na bilanse :)

kurczę, a chciałem się pytać czy mogę Ci odjąć :)

nie mam pomysłu komu teraz zabrać @fluber, nie wiem co to będzie

ktoś z tankerów chce bardzo -1W? ;)

3 godziny temu, Lucas napisał:

 Dlatego nie jestem za ciąganiem kogoś na siłę do głosowania czy opisu. Potem mamy głosowanie 'a żeby było" czy opis zrobiony w dwie minuty na kiblu. 

taaaa, ja swój robiłem ponad 3 godziny i jakoś za wiele to nie dało, tylko jedna osoba zmieniła bilans z tych co oddali wcześniej

dlatego prosiłbym abyś nie wymyślał podobnych teorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

taaaa, ja swój robiłem ponad 3 godziny i jakoś za wiele to nie dało, tylko jedna osoba zmieniła bilans z tych co oddali wcześniej

dlatego prosiłbym abyś nie wymyślał podobnych teorii

No ale czytalo sie go z przyjemnoscia i nie byl robiony na sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kurczę, a chciałem się pytać czy mogę Ci odjąć :)

nie mam pomysłu komu teraz zabrać @fluber, nie wiem co to będzie

ktoś z tankerów chce bardzo -1W? ;)

taaaa, ja swój robiłem ponad 3 godziny i jakoś za wiele to nie dało, tylko jedna osoba zmieniła bilans z tych co oddali wcześniej

dlatego prosiłbym abyś nie wymyślał podobnych teorii

Ja bym z chęcią gdyby nie to że użyłeś słowa tanker a my nie tankujemy. Po prostu przechodzimy długi proces metamorfozy z brzydkiego kaczątka (które jest zajebiste) w pięknego łabędzia 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ale czytalo sie go z przyjemnoscia i nie byl robiony na sile.

nie robiąc go miałbym prawdopodobnie i tak 19W, cieszę się, ze się podobał, ale nie po to go robiłem :)

Teraz, kolader napisał:

Ja bym z chęcią gdyby nie to że użyłeś słowa tanker a my nie tankujemy. Po prostu przechodzimy długi proces metamorfozy z brzydkiego kaczątka (które jest zajebiste) w pięknego łabędzia 😜

no i gitarrka, Flubi tylko mi nie pisze że za mało i tak :)

ok poszło +1 dla Hornets i -1 dla Netsów

taki jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Do tego twój najlepszy zawodnik został zesłany na ławkę Kings i gra wygląda bez Niego lepiej.

Od mnie 5 winów jak dobrze pamiętam wpadło i byłem tym trochę zdziwiony, bo pierwszy trymestr miałeś solidny.

Nie do końca się z tym zgadzam, Buddy zagrał drugi trymestr bardzo podobny do pierwszego a na lepszych skutecznościach. W lineupach bez Foxa wygląda dużo lepiej i tak samo było kiedy Fox był kontuzjowany - dlatego ich rozdzielono.

Co do tego trymestru to niestety osłabienie było konieczne przez finanse ale już się odbudowujemy, finanse ogarnięte i jedziemy z tym koksem :)

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kurczę, a chciałem się pytać czy mogę Ci odjąć :)

Nie krępuj się, ja za sprawiedliwe bilanse się nie obrażam,raczej jestem obiektywny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

oj mocno myślałem nad Tobą, ale imo będzie lepiej jak narazie się przyczaisz, te bilanse, które dostałeś i tak są chyba dla Cb ok?

Powiedziałbym, że są bez znaczenia. Ciężko powiedzieć, bym z kimś walczył o wynik. Będę ósmy lub dziewiąty od końca.

Ale jednak zawsze przykro jak twoje argumenty i twój team nie spotyka się z entuzjazmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.