Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, fluber napisał:

@LeweBiodroSmoka

Jakie były powody, że jeszcze edytowałeś głosy i ostatecznie dałeś mi gorszy bilans od tego, który dostałem w 1 trymestrze? Przecież forma mojego najlepszego gracza jest nieporównywalnie lepsza niż w T1 i ogólnie, jak spojrzysz na mój opis, to moi gracze poszli z formą w górę, a przecież dokładnie tę argumentację stosowałeś przy swoim zespole. Nie rozumiem, czemu mój team był Twoim zdaniem lepszy w T1 niż w T2:)

a ten bilans jest jakiś skrajny? pytam, bo Ty jakoś po opisie mi nie polepszyłeś, choć Twoim koronnym argumentem było granie Zbójem i Wilsonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a ten bilans jest jakiś skrajny? pytam, bo Ty jakoś po opisie mi nie polepszyłeś, choć Twoim koronnym argumentem było granie Zbójem i Wilsonem ;)

No ten bilans jest najsłabszy ze wszystkich, które dostałem i nikt nie dał mi nawet takiego samego jak Ty i inni GM-owie dają mi jakieś 20% więcej średnio wygranych:)

Poza tym Twój bilans nie ma nic wspólnego z moim przecież ( mam nadzieję), nie karałem nikogo za brak opisu, skoro takie terminy ustaliła Rada i dałem Ci większy win pct niż w 1T doceniając lepszą formę Twoich graczy.

Natomiast ponowię pytanie. Dlaczego uważałeś w 1T mój team za lepszy niż w 2T?:) Dlaczego uważasz, że mój 2T team jest gorszy niż team Hawks, czy Pacers z 1T?:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Doncic nie grał w siedmiu meczach, a jego forma nie była równie wysoka jak w pierwszym trymestrze.

Teoretycznie za pomysł uczynienia z Middletona ballhoga zespołu kosztem innych, lepiej do tego przystosowanych graczy powinienem odjąć Heat jeszcze jeden win.

Ale nie mam w zwyczaju karać nikogo, nawet za najgorsze pomysły w opisach czy dyskusjach.

Ja juz odnosze wrazenie, ze Luka byl po prostu zbyt zajebisty w 1 trymestrze i lepiej by bylo jakby gral na poziomie z 2giego, choc to i tak swietny poziom. To tak jak kiedys nie znosilem Lebrona, ale jednak bylem w stanie uznac, ze jest swietny i nie znizalem go do polki Carmelo. No ale jalk dla Ciebie Kyle Lowry > Doncic w tym trymestrze, to ciezko dyskutowac. Z Middletonem jako ballhoggiem to nie wiem o czym mowisz, ja traktuje prowadzenie ofensywy na czas bez Luki jako Sato/Brunson(podstawowy Playmaker) a Middleton jako secondary i glowny egzekutor. Gra nie polega na klepaniu Khrisa na srodki i high picku. Litości. I tak mi dales najgorszy bilans, pomimo tego, ze przez 2 dni w sposob wykazywalem ci w klarowny sposob, ze stosujesz arbitralne kryteria tylko i wylacznie w stosunku do mojego zespolu, na podstawie czystej niecheci i uprzedzen do poszczegolnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Patrząc na to głosowanie, to nie wiem, czy jest w stanie cokolwiek wyjaśnić, robione na odpierdol:)

No właśnie. Jak ktoś nie ma czasu się trochę przyłożyć (i być w stanie uzasadnić swoje głosy) to w ogóle nie powinien głosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

Ja za to myślę, że największy problem z głosowaniem jest taki, że każdy będzie mieć ale i nie ważne jak dokładnie to uzasadnie. To jest moja opinia na bazie różnych wniosków. 

No to powiedz co takiego popsulem w hornets ze dostalem duzo gorszy bilans niz w 1t?:) zebym wiedzial jak to naprawic przed Twoim kolejnym glosowaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tangiers napisał:

@Tecu

Ja nie sprawdzam każdego meczu osobno tylko podaje ogólby bilans. Wiele rzeczy działało na plus w tym trymestr: dobra forma Luki, dobra forma Vucevica, najlepszy basket w życiu Middletona czy zdrowie rolsow jak Brunson, Ross czy Satoransky. Opis byl wyczerpujacy, podalem dokladnie kto ile meczow opuscil - co jest rzadkoscia z tego co widze, opisalem rotacje na newarlgiczna pozycje PF, opisalem najwieksze wady swojego zespoli choc pewnie trzeba bylo uproscic, nie pisac o absencjach i by wyszlo lepiej. Przez caly weekend rowniez staralem sie to argumentowac. U Ciebie Embiid opuscil 10 meczow, Siakam 10 (Gallo 7 i McCollum4), Westbrook 6, Kemba 7(Giannis 4), KAT 13, Irving 16, Leonard 5, Davis 5. Na tym tle 7 meczow opuszczonych przez Doncica przy pelnym zdrowiu Vuca i mega formie Middleton powinno przelozyc sie na swietny wynik. Jak nie gra Doncic to wiecej gra Brunson(pelnil identyczna role w Mavsach, z powodzeniem) i Satoransky, ktorego klase kazdy zna. Pewnie w tym strechu jakies porazki sie pojawia, ale licze na ogolny wynik w postaci 19:6. Zdecydowanie wole martwic sie problemami typu czy Dudley zagra w 5 meczach 20 min niz tym czy gwiazda wypada mi na +10 meczów. 

Chodziło mi o bilans w tych 7miu meczach gdy jednocześnie nie gra Holmes, nie gra w 4 meczach Morris, duże minuty muszą grać słabi podkoszowi, przy jednoczesnej b. słabej dyspozycji rzutowej Rossa i Oladipo gdzie ten drugi mimo słabej gry musi grać co pokazuje przykład Indiany. 

Mi wychodzi za te 7 meczów z takimi kłopotami bilans 3-4.

Wiem, że Doncic jest świetny, ale bilans 16-2 z nim w składzie (19-6 minus 3-4) przy brakach wśród podkoszowych, przy średniej obronie, wydaje mi się mocno dziwny przy całej mojej sympatii do zwłaszcza Middletona. 

Tak wiem, że innym też wypadali gracze, ale po prostu te 16-2 mnie dziwi a 3-4 jest bardzo realne w okresie bez Doncica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem z ciekawości, dotychczas mam 3 bilanse, gdzie zawarta jest liczba 13 i tylko raz jest to liczba zwycięstw, przypadkiem od Ignazza z którym walczę o PO XD

cóż, czas wracać do obowiązków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Chodziło mi o bilans w tych 7miu meczach gdy jednocześnie nie gra Holmes, nie gra w 4 meczach Morris, duże minuty muszą grać słabi podkoszowi, przy jednoczesnej b. słabej dyspozycji rzutowej Rossa i Oladipo gdzie ten drugi mimo słabej gry musi grać co pokazuje przykład Indiany. 

Mi wychodzi za te 7 meczów z takimi kłopotami bilans 3-4.

Wiem, że Doncic jest świetny, ale bilans 16-2 z nim w składzie (19-6 minus 3-4) przy brakach wśród podkoszowych, przy średniej obronie, wydaje mi się mocno dziwny przy całej mojej sympatii do zwłaszcza Middletona. 

Tak wiem, że innym też wypadali gracze, ale po prostu te 16-2 mnie dziwi a 3-4 jest bardzo realne w okresie bez Doncica. 

Dość szybko zapomniano ogólnie, że ten bilans Mavs w dużej mierze nabiła też ławka klubu, a tangiers spłyca temat do Porzignisa i Hardawaya, niejako sugerując, że cała zasługa tego bilansu to zasługa Słoweńca.

No te 16-2 wygląda na totalny absurd, biorąc pod uwagę, że klub Doncica kręci się w drugim trymestrze na poziomie 0,500, niezależnie czy Luka gra czy nie.

Swoją drogą @fluber chyba doszło do przekłamania. Doncic jak widzę nie zagrał w ośmiu meczach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

@kungfubestia : Pistons 19-16, rozumiem, że 9-16 :P, brakuje Ci 4W, to może dodaj sobie, bo to 0-25 jednak trochę faux pas...

 

Ps. Nie bierz Drummonda bez 2x1st rounderów:)

Właśnie jak liczyłem na szybko na telefonie prowadząc, to mi wyszło 5 w za dużo, więc odjąłem je Mem dla ułatwienia sprawy, zaraz poprawię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.