Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

No właśnie ten trymestr to najlepszy trymestr w karierze Kellego Oubre pod kątem statystycznym. :) Na minus jego obrona, ale tez bez przesady

raz kolejny, Tobie brakuje obrony na spotach F i B i to jest realny problemy, którego nei rozwiązujesz w żaden sposób, tak samo spacing leży w wielu ustawieniach (brak space bigmana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

widzę po raz kolejny ciężko zaakceptować fakt, że tam za nim nic nie ma co może zapełnić 20mpg, poza tym brakuje obrony na spotach F/B (poza Gordonem i trochę Grantem), trochę taka mocna kalka pewnego zespołu z poprzedniego sezonu, której tej rim protection zabrakło a nie widzę powodu by Zellera grającego pod rozumnym Borreggo jak gracza z historii, zwłaszcza jeżeli na potrzeby wzmocnienia deski startował tam Biyombo..., zresztą jak Ciebie słyszę to wszytskie zespoły są słabo zorganizowane.....

Czyli Cody Zeller mi nic wg Ciebie nie daje pomimo, ze gra u mnie już półtora sezonu z graczami s5? 

Teraz, polishllama69 napisał:

raz kolejny, Tobie brakuje obrony na spotach F i B i to jest realny problemy, którego nei rozwiązujesz w żaden sposób, tak samo spacing leży w wielu ustawieniach (brak space bigmana)

KAT? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Czyli Cody Zeller mi nic wg Ciebie nie daje pomimo, ze gra u mnie już półtora sezonu z graczami s5? 

tego nie powiedziałem, ale widzę manipulacje i nadinterpretacje nie są Ci obce...., Cody w ataku to dobry/bardzo dobry gracz, ALE na max 20-25 minut, okazjonalnie 30, bo słabo zbiera w obronie oraz nie chroni obręczy a to jest istotne mając Oubre i niskich guardów obok siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

A co mnie interesuje bilans Minnesoty?

może powinien trochę zacząć

6 minut temu, Alonzo napisał:

Szkoda, że juz nie widzisz tego, że Lowry z 4 nonameami odrabia z Dallas -30 w pół kwarty i wygrywa mecz..

dobrze, że Ty wszystko widzisz i notujesz, jak będziesz miał taki mecz w wykonaniu KATa czy ostatnio Mitchella to poinformuj mnie o tym niezwłocznie

18-10 dla Nuggets patrząc na pierwszy T też mnie jakoś nie powala, ale wiem, że mam duża konkurencje, a Ty zaczynasz już tu momentami płakać, zbieraj siły na PO ziom albo zatrudnij sobie Jakubika, to Ci świetną formę Townsa w PO zwizualizuje ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

tego nie powiedziałem, ale widzę manipulacje i nadinterpretacje nie są Ci obce...., Cody w ataku to dobry/bardzo dobry gracz, ALE na max 20-25 minut, okazjonalnie 30, bo słabo zbiera w obronie oraz nie chroni obręczy a to jest istotne mając Oubre i niskich guardów obok siebie

Tylko widzisz to okazjonalnie było teraz właśnie w tym trymestrze :) 

W 12 meczach. g53 bez KATa i Lowrego oddałem wpuszczając głębię składu - chyba, że powalczyli. 

czyli 12 meczy - tyle od niego potrzebuje w tym czasie.. 12 meczy na przyzwoite 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

W 12 meczach. g53 bez KATa i Lowrego oddałem wpuszczając głębię składu - chyba, że powalczyli. 

czyli 12 meczy - tyle od niego potrzebuje w tym czasie.. 12 meczy na przyzwoite 50/50.

12 meczów to połowa meczów, gdzie tracisz tyle value robiąc pace ~połowę zwycięstw i jeszcze pokrywa się to ze słabszą formą Donovana, pierwsze 13 meczów to też przecież nie jest seria zwycięstw, bo jakieś porażki mogą się trafić, overall 15-10, może 16-9 jest jak najbardziej uczciwe, zwłaszcza, że w T1 wielu graczy tak odpaliło a teraz są w słabszej formie niż byli wtedy

to jest tempo na k**** 50 zwycięstw, czyli w większości wypadków HCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

może powinien trochę zacząć

dobrze, że Ty wszystko widzisz i notujesz, jak będziesz miał taki mecz w wykonaniu KATa czy ostatnio Mitchella to poinformuj mnie o tym niezwłocznie

18-10 dla Nuggets patrząc na pierwszy T też mnie jakoś nie powala, ale wiem, że mam duża konkurencje, a Ty zaczynasz już tu momentami płakać, zbieraj siły na PO ziom albo zatrudnij sobie Jakubika, to Ci świetną formę Townsa w PO zwizualizuje ;] 

Przecież rl Minnesota ma zupełnie inna sytuację niż ja.. 

Ty się oburzasz, że nie liczę Tobie 11-4 na wyjeździe Twoich Nuggets, a mi liczysz porażki nawet u siebie (że o wyjazdowych meczach nie wspomnę) z drużynami, które wcale nie są ode mnie lepsze.. przecież to jest niepoważne.. I wcale nie płaczę, tylko zadaje logiczne i zupełnie normalne pytania.. ale spoko, jak Ty nie dostrzegasz tu problemu, to dyskusja o tym mija się z celem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Przecież rl Minnesota ma zupełnie inna sytuację niż ja.. 

Ty się oburzasz, że nie liczę Tobie 11-4 na wyjeździe Twoich Nuggets, a mi liczysz porażki nawet u siebie (że o wyjazdowych meczach nie wspomnę) z drużynami, które wcale nie są ode mnie lepsze.. przecież to jest niepoważne.. I wcale nie płaczę, tylko zadaje logiczne i zupełnie normalne pytania.. ale spoko, jak Ty nie dostrzegasz tu problemu, to dyskusja o tym mija się z celem. :) 

pisałem Tobie na początku miesiąca, że niezbyt podoba mi się sytuacja z KATem, a do tego doszła słabsza forma Mitchella

ja nie dostrzegam problemu, bo wiem, że nawet jeśli dam komuś jeden skrajny na tle innych głos, to wiele on nie zmieni, a logika jest jak dupa, każdy ma inną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

12 meczów to połowa meczów, gdzie tracisz tyle value robiąc pace ~połowę zwycięstw i jeszcze pokrywa się to ze słabszą formą Donovana, pierwsze 13 meczów to też przecież nie jest seria zwycięstw, bo jakieś porażki mogą się trafić, overall 15-10, może 16-9 jest jak najbardziej uczciwe, zwłaszcza, że w T1 wielu graczy tak odpaliło a teraz są w słabszej formie niż byli wtedy

to jest tempo na k**** 50 zwycięstw, czyli w większości wypadków HCA

To 16-9 już mi nie przeszkadza, jak widzę 14-11 :) ja już jestem na etapie, że się z tego śmieję :D Spoko, czymś tam się ludzie kierują. 

Aktualnie już nawet nie myślę o bilansie, tylko o czymś innym :) 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pisałem Tobie na początku miesiąca, że niezbyt podoba mi się sytuacja z KATem, a do tego doszła słabsza forma Mitchella

ja nie dostrzegam problemu, bo wiem, że nawet jeśli dam komuś jeden skrajny na tle innych głos, to wiele on nie zmieni, a logika jest jak dupa, każdy ma inną

Spoko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

To 16-9 już mi nie przeszkadza, jak widzę 14-11 :) ja już jestem na etapie, że się z tego śmieję :D Spoko, czymś tam się ludzie kierują. 

też rozważałem, ale stwierdziłem, że za duża inba by z tego wyszła :D 

Teraz, Alonzo napisał:

Aktualnie już nawet nie myślę o bilansie, tylko o czymś innym :) 

"ale ten Oubre dobrze by wyglądał w takich Clippers" :D 

dzisiaj nawet nie zagra XD Suns to mają pecha do urazów a zastanawiałem się, czy postawić na nich hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Jakie były powody, że jeszcze edytowałeś głosy i ostatecznie dałeś mi gorszy bilans od tego, który dostałem w 1 trymestrze? Przecież forma mojego najlepszego gracza jest nieporównywalnie lepsza niż w T1 i ogólnie, jak spojrzysz na mój opis, to moi gracze poszli z formą w górę, a przecież dokładnie tę argumentację stosowałeś przy swoim zespole. Nie rozumiem, czemu mój team był Twoim zdaniem lepszy w T1 niż w T2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

@LeweBiodroSmoka

Jakie były powody, że jeszcze edytowałeś głosy i ostatecznie dałeś mi gorszy bilans od tego, który dostałem w 1 trymestrze? Przecież forma mojego najlepszego gracza jest nieporównywalnie lepsza niż w T1 i ogólnie, jak spojrzysz na mój opis, to moi gracze poszli z formą w górę, a przecież dokładnie tę argumentację stosowałeś przy swoim zespole. Nie rozumiem, czemu mój team był Twoim zdaniem lepszy w T1 niż w T2:)

To akurat da się obronić wypadnięciem Kennarda, co mocno skróciło twoją rotacje na obwodzie i zmusiło do grania mniej efektownym bigballem, zwłaszcza przy Westbrooku pod którego tworzyłeś system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

To akurat da się obronić wypadnięciem Kennarda, co mocno skróciło twoją rotacje na obwodzie i zmusiło do grania mniej efektownym bigballem, zwłaszcza przy Westbrooku pod którego tworzyłeś system.

No ale u Ciebie ten wpływ Kennarda na bilans w 1T było widać w pierwszym głosowaniu:) 

A u LBS w 1T miałem wynik na poziomie Hawks i Pacers, a teraz mam gorszy niż wtedy:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

Ja nie sprawdzam każdego meczu osobno tylko podaje ogólby bilans. Wiele rzeczy działało na plus w tym trymestr: dobra forma Luki, dobra forma Vucevica, najlepszy basket w życiu Middletona czy zdrowie rolsow jak Brunson, Ross czy Satoransky. Opis byl wyczerpujacy, podalem dokladnie kto ile meczow opuscil - co jest rzadkoscia z tego co widze, opisalem rotacje na newarlgiczna pozycje PF, opisalem najwieksze wady swojego zespoli choc pewnie trzeba bylo uproscic, nie pisac o absencjach i by wyszlo lepiej. Przez caly weekend rowniez staralem sie to argumentowac. U Ciebie Embiid opuscil 10 meczow, Siakam 10 (Gallo 7 i McCollum4), Westbrook 6, Kemba 7(Giannis 4), KAT 13, Irving 16, Leonard 5, Davis 5. Na tym tle 7 meczow opuszczonych przez Doncica przy pelnym zdrowiu Vuca i mega formie Middleton powinno przelozyc sie na swietny wynik. Jak nie gra Doncic to wiecej gra Brunson(pelnil identyczna role w Mavsach, z powodzeniem) i Satoransky, ktorego klase kazdy zna. Pewnie w tym strechu jakies porazki sie pojawia, ale licze na ogolny wynik w postaci 19:6. Zdecydowanie wole martwic sie problemami typu czy Dudley zagra w 5 meczach 20 min niz tym czy gwiazda wypada mi na +10 meczów. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic nie grał w siedmiu meczach, a jego forma nie była równie wysoka jak w pierwszym trymestrze.

Teoretycznie za pomysł uczynienia z Middletona ballhoga zespołu kosztem innych, lepiej do tego przystosowanych graczy powinienem odjąć Heat jeszcze jeden win.

Ale nie mam w zwyczaju karać nikogo, nawet za najgorsze pomysły w opisach czy dyskusjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.