Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

mój opis Ci się nie podobał?

Jonas nie jest mobilny wg Ciebie?

nie jest

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy ja ogólnie Bertansa nie cenię. Chyba nie było bardziej irracjonalnego trade value podczas negocjacji niż te z udziałem Bertansa. Pamiętam jak wycofałeś nasz deal, to zbierałem szczękę z podłogi. Co i raz przewijało się to nazwisko i wiedziałem, że kto kupi, ten dla mnie przegra, bo cena była kosmiczna.

bardzo dobry gracz to i cena kosmiczna, co nie zmienia faktu, że cena spora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

znam grafik Nuggets, przerobiłem go w większości na żywo, nie rób sobie jaj i zacznij czytać to co pisze lepiej

Przeczytałem jeszcze raz :) 

LBS, ja nie kwestionuje siły i zgrania Twoich Nuggets - zresztą dałem Tobie lepszy bilans, niż rl Nuggets osiągnęli (17-8 w rl, a ode mnie 18-7). U nas jednak też należy te bilanse nieco inaczej przełożyć - bo jest inna siła zespołów niż w rl. Zwróć uwagę na swój grafik z 3T - pomimo że dłuższy, to u nas masz zdecydowanie łatwiejszy i u mnie cały czas masz pace na 60W - w sumie po dwóch trymestrach masz u mnie bilans 37-16. 

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

and again L :D 

Coby był +15 :) Warto jednak docenić te jego 35pkt. To przecież rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Alojz ;)

jednak wypowiadałem się głównie o argumentach nt. terminarza i b2b's

rfl Nuggets b2b przegrali tylko raz (!) na początku @Bos

potem już @NYK @PHX(po przylocie z LA gdzie jebnęli Lakers) @LAC; @MIN; @Bucks (tylko bez Hilla, po pyknięciu Jazz); @UTA (po PTB)

no i skoro mówimy o trudnym terminarzu, to Nuggets z dobrymi zespołami również radzą sobie wybitnie

wiec wiesz ja wiem jaki mam pace, ale tak dobrego trymestru już raczej nie powtórzę

ps. i przepraszam jeśli za ostro pojechałem w ostatnim poście, popołudniówki mi nie służą :P

edit: @january

 

Śliwka był dziś kozacki, wiadomo, że to tylko Pistons ale fizycznie wygląda wybornie

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Biorąc pod uwagę, że połamanym Rockets dajecie wyższe bilanse to dobrze, że w podatek na Playoffs nie wszedłem, bo i tak nie dałoby to nic. 

ja zrobię korektę, zapomniałem o problemach, Rox, imo mają podobny problem co nasi Magic

zrobiłem kilka korekt, więc proszę sobie zerknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem trochę wyjechany, masa była stron do nadrobienia, nie wszystko uważnie przeczytałem. 

Główny wątek to bilans Heat chyba. 

@tangiers pytanie.

Jaki bilans widzisz podczas nieobecności Doncica? 

Akurat ja patrzę na terminarz, ale możesz ogólnie. 

7 meczów w tym 6 meczów z rzędu. 

Nie grał w tym czasie Holmes, Morris grał w 3 meczach. Czyli Oprócz Vuca masz na pozycję PF 48 minut i z 10-15 na C do obstawienia Muscalą, Dudleyem, Diallo, Spelmanem. 

Do tego w tym czasie Ross rzucał na poziomie 33%, Oladipo 28% a musisz nimi grać, bo to ważne postacie i zwyczajnie nie za bardzo masz wybór. 

Middleton to b. fajny sidekick, ale czy wraz z Vucevicem, bandą chuckerów, bez obrony, z Muscalą i Dudleyem na grubych minutach, bez gtg i bez gracza pod którego wszystko było ułożone, da się zrobić w tym okresie dodatni bilans grając na wschodzie? 

To jest dla mnie kluczowe, bo te 19-6 to dla mnie w tej sytuacji bardzo mocno naciągane. Oczywiscie dla uczciwości zaznaczam, że jesteśmy konkurentami, więc mogę nie być obiektywny 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty Alonzo nie ściemniaj, że jakieś zgranie doceniasz :)

 

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zajebisty, postaram się odpowiednio odwdzięczyć.

rl Nuggets leją kazdego w b2b, Twoje szczęście, ze nie wymagam od Ciebie dokładnego czytania opisu

No i odwdzięczyłeś się.. :( 

A sądziłem, że jesteś jednym z tych GMów, którzy doceniają zgranie.. 

1 mecz różnicy pomiędzy  moimi moimi Magic, a Wizards , czy lepszy bilans Knicks to jest zwyczajny skandal, podobnie jak traktowanie mojego Codiego Zellera jak zwykłeś ściery w miejskiej toalecie.. 

GM Orlando wyraża swoje oburzenie, ale o lepszy bilans nie będę żebrał. 14-11 przy 12 meczach z KATem i zdrowym zgranym rosterze bez żadnych innych poważniejszych urazów. .Spotka Was ignoranci za taka niekompetencje odpowiednia karma.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

A sądziłem, że jesteś jednym z tych GMów, którzy doceniają zgranie.. 

nie zaczynaj :)

1 minutę temu, Alonzo napisał:

1 mecz różnicy pomiędzy  moimi moimi Magic, a Wizards , czy lepszy bilans Knicks to jest zwyczajny skandal

a dwa tygodnie temu mówiłeś, że jesteś świadomy prawdopodobieństwa utraty HCA, co się zmieniło od tamtego czasu poza tym, że KAT się znowu połamał, a Mitchell zagrał chyba najgorsze kilka tygodni w karierze?

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Spotka Was ignoranci za taka niekompetencje odpowiednia karma..

wyjdź w końcu pełnym składem, tak żebyś nie musiał znowu 2 miesiące o Oubre pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Btw mimo czepiania sie czesto Oubre i czestych tu dyskusji to jeszcze wyjdzie, ze dam Magic jeden z topowych bilansow :P 

słyszałem o mega trymestrze Lowry'go, ale Alonzo nie ma nikogo pokroju Siakama na tamten moment, to raz, a dwa, że Oubre akurat też obniżył loty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu generalnie wychodzi to jak kazdy z nas moze inaczej danego gracza cenic i to na pewno jest jakas tam wartosc w tej grze. Ja Lowry'ego bardzo lubie, cenie i przy tak dobrym T ciezko bylo dac mi Magic gorszy bilans. No i nie jestem tez fanem KATa w sumie, wiec moze dlatego u mnie ta absencja nie byla tak odczuwalna jak u niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a dwa tygodnie temu mówiłeś, że jesteś świadomy prawdopodobieństwa utraty HCA

nic takiego nigdy i nigdzie nie napisałem.. Chyba, że chodzi Tobie o jakiś fragment, gdzie ironizowałem, że wg co poniektórych mam najwyraźniej skład z G League.. 

Pisałem za to, że walczę z Bucks o 1 seed na Wschodzie. 

W 12 meczach z KATem grałem praktycznie w pełnym składzie, w pozostałych był Cody Zeller, który grałwe wszystkich meczach w tym trymestrze. Gdzieś tam na początku nie było tylko Gordona w 3, a poza tym Oubre w 2 (jak wrócił KAT) i Mitchell, Lowry i McGruder mi po meczu opuścili. Miałem bardzo zdrowy skład w porównaniu z innymi 76ers grało bez Embiida, Raptors bez Siakama i inni gracze też ciągle się zmieniali w rotacji, Wizards bez jedynego poważnego podkoszowego Capelii.. 

Lowry pokazał, co potrafi zrobic grając bez Gasola i Siakama.. 

Sam bilans moich Magic to jedno, ale bardziej boli mnie porównanie do innych teamów ze Wschodu, jak moi są traktowani.. Cody Zeller to bardzo dobry gracz systemowy i grałby w takim teamie jak mój przyzwoicie, a tu on, Mitchell, Lowry i inni sa tratowani jak zwykłe Ziutki..Mitchell miał słabszy okres, jak grał KAT.. halołłł!!!! :( 

Znów plują nam prosto w twarz, ale przyjmujemy to z honorem i podniesioną głową. 😞 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Sam bilans moich Magic to jedno, ale bardziej boli mnie porównanie do innych teamów ze Wschodu, jak moi są traktowani..

napisz list otwarty do Prezydenta :D

16 minut temu, Alonzo napisał:

Mitchell miał słabszy okres, jak grał KAT.. halołłł!!!!

a  KAT był 1-11 z Sotą w każdym przegranym spotkaniu na minusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Btw mimo czepiania sie czesto Oubre i czestych tu dyskusji to jeszcze wyjdzie, ze dam Magic jeden z topowych bilansow :P 

Na razie tylko Fluber, Camby i sam Alonzo dali Orlando wiecej niz ja :P

To nie Ty mi dałeś wysoki, tylko inni zaniżają. Drżą przed Wielkimi Magic w playoffs - popatrz na bilanse od moich wschodnich konkurentów. Tylko Fluber poznał sie na ich talencie :) 

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

słyszałem o mega trymestrze Lowry'go, ale Alonzo nie ma nikogo pokroju Siakama na tamten moment, to raz, a dwa, że Oubre akurat też obniżył loty

No właśnie ten trymestr to najlepszy trymestr w karierze Kellego Oubre pod kątem statystycznym. :) Na minus jego obrona, ale tez bez przesady - daję mu postatpadderować w garbage time i z ławką. Nie chce mi się rozpisywac tych meczy, bo to u nas i tak nic nie daje, ale ten bilans dla Magic to jest kpina. Jeszcze, żeby mi ktoś poza KATem wypadł na dłużej, albo żebym wymienił z 1/3 rotacji, ale nic.. większe minuty dostałtylko Cody Zeller oraz 2 młodych defensywnych podkoszowych mi grał co mi nic tu widzę nie dało.. :) 

Lepsze bilanse dla Raptors bez Siakama, czy 76ers bez Embiida w porównywalnej ilości meczy + ich inne urazy - bo mieli w odróżnieniu ode mnie pokazują wyraźnie, że KAT tu jest ceniony dużo bardziej niż Siakam, czy Embiid. Cieszy mnie to bardzo, ale bądźcie z tym konsekwentni. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Cody Zeller to bardzo dobry gracz systemowy i grałby w takim teamie jak mój przyzwoicie, a tu on, Mitchell, Lowry i inni sa tratowani jak zwykłe Ziutki..

widzę po raz kolejny ciężko zaakceptować fakt, że tam za nim nic nie ma co może zapełnić 20mpg, poza tym brakuje obrony na spotach F/B (poza Gordonem i trochę Grantem), trochę taka mocna kalka pewnego zespołu z poprzedniego sezonu, której tej rim protection zabrakło a nie widzę powodu by Zellera grającego pod rozumnym Borreggo jak gracza z historii, zwłaszcza jeżeli na potrzeby wzmocnienia deski startował tam Biyombo..., zresztą jak Ciebie słyszę to wszytskie zespoły są słabo zorganizowane.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

napisz list otwarty do Prezydenta :D

a  KAT był 1-11 z Sotą w każdym przegranym spotkaniu na minusie

I do premiera Gabonu :)

A co mnie interesuje bilans Minnesoty? Czy Ty w ogóle widziałeś z kim on tam grał??? 

Szkoda, że juz nie widzisz tego, że Lowry z 4 nonameami odrabia z Dallas -30 w pół kwarty i wygrywa mecz.. :( 

Jak uważasz, że 14-11 dla Magic przy innych Twoich bilansach jest ok, to najważniejsze. :) 

eot  z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.