Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Lucas napisał:

Alonzo któryś już raz przekładasz oceny swoich graczy na to jak mają być oceniani gracze innych zespołów i przez to w jaki sposób prowadzisz narrację można mieć obawy o Twoje obiektywne głosowanie, zresztą w jednym temacie już wyraźnie napisałeś, że głosowałeś na FA z zemsty za głosowania Oubre. 

Nadinterpretujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jest jedynym tego typu zawodnikiem w Wolves to sobie pyka, ja wiem, ze to może kogoś boleć, ale prawda jest taka, ze cm pozyskał bardzo fajnego rolsa za dobrą cenę, ja też muszę sprzedawać Jrue w innym otoczeniu, nie wiem co w tym dziwnego i dlaczego akurat mamy zakładać, że w Knicks grałby gorzej? zresztą cm wrzucał twitta jak rosła efektywność Malika wraz z boostem minut, potrzebujesz jeszcze iść z tym do wróżki?

Oubre to ten sam case, a jakoś tutaj już nie ma piłowania statów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Oubre jest niedoceniany moim zdaniem, to jego pierwszy taki sezon, a wszyscy go traktują jakby był na tym poziomie od zawsze, a nie był nigdy

boost minut i usage, w ataku jest spoko (poza playmakingiem 🤢) za to w obronie ten jego statpadding za zbiórki i steal gambling jest ohydny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nom, dlatego wszyscy powinni przepraszać Bartona :)

mi tam kontrakt bartona aż nie wadził, pod warunkiem, że się przykładał i był zdrowy, bo ze spełnieniem obu warunków było ciężko, ile razy oglądam to jebane Suns i widzę, że ten typ odpuszcza passing lane do open Aytona/strzelca kosztem swojego maniakalnego wjazdu to zawsze mam mdłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

mi tam kontrakt bartona aż nie wadził, pod warunkiem, że się przykładał i był zdrowy, bo ze spełnieniem obu warunków było ciężko, ile razy oglądam to jebane Suns i widzę, że ten typ odpuszcza passing lane do open Aytona/strzelca kosztem swojego maniakalnego wjazdu to zawsze mam mdłości

Suns to dalej rakowa organizacja, ile już lat każdy tam gra głównie pod siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Suns to dalej rakowa organizacja, ile już lat każdy tam gra głównie pod siebie?

w tym roku jest lepiej, ale imho to taki przykład, że jak masz zesraną reputację to c***a ściągniesz i musisz przepłacać, w drafcie wzięli drogo pod fit Cama i musieli przepłacić Rubio, brakuje tam ogranego back-up point guarda na poziomie (im więcej ma jej Carter tym gorzej...) i zdrowia, bo tak byliby przed Memphis, ale mają ciekawy kalendarz, zwłaszcza w tym tygodniu, więc mogą się tam dość zbliżyć

ogólnie z chęcią bym pisał w temacie Suns na głównym, ale z racji posiadania dwóch graczy (oraz wczesniejszych jakże eksperckim komentarzy prosto z kałuży pewnego użytkownika) podarowałem, bo nie chcę słuchać, że faworyzuję kogoś z beclown

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

Suns chyba mają obok Memphis najgorszy terminarz w lidze do końca sezonu, większość meczów z ekipami z dodatnim bilansem.

już nie wygląda to tak źle, bo mają 9 najgorszy, ponieważ w lutym przed ASB grali z Denver Lakers Houston i Milwaukee, więc jak patrzałeś prędzej to mogli być na topie 

i mają 1-0 z NOLA, więc nawet 1-1 daje im tier-breakera z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Oubre jest niedoceniany moim zdaniem, to jego pierwszy taki sezon, a wszyscy go traktują jakby był na tym poziomie od zawsze, a nie był nigdy

przeciez on dalej gra to samo

jedynie trojka mu weszla na akceptowalny poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

przeciez on dalej gra to samo

jedynie trojka mu weszla na akceptowalny poziom

Taki Oubre z lepsza trójka to akurat dużo lepszy Oubre. 

Można gracza nie lubić ale on w suns wyglada lepiej niż w wiz. Poprawił się w skuteczności po 2% co jest niemało w 3 i tez FT oraz lepiej zbiera mimo ze obok ma lepszego C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

przeciez on dalej gra to samo

jedynie trojka mu weszla na akceptowalny poziom

ciągle srednie narożniki i większość i tak asystowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oubre to materiał na coś więcej niż roles, ale ma te typowe złe nawyki head case. Słaby bez piłki, słaby w team defence, za dużo holowania piłki i za mało współpracy z partnerami.

Za to na plus świetne warunki, dobra obrona 1-on-1, gra na koźle, solidny rzut. Ja tam go cenię.

Później jeszcze odpowiedź na post BMFa w sprawie Hassana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Taki Oubre z lepsza trójka to akurat dużo lepszy Oubre. 

Można gracza nie lubić ale on w suns wyglada lepiej niż w wiz. Poprawił się w skuteczności po 2% co jest niemało w 3 i tez FT oraz lepiej zbiera mimo ze obok ma lepszego C. 

on zaledwie 25% zbiórek ma contestowanych a czasem potrafi się wbijać do zbiórki niż Westbrick a w Adamsa :) 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Oubre to materiał na coś więcej niż roles, ale ma te typowe złe nawyki head case. Słaby bez piłki, słaby w team defence, za dużo holowania piłki i za mało współpracy z partnerami.

właśnie to gwałci jego sufit, zaczynając od kreowania innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Oubre to materiał na coś więcej niż roles, ale ma te typowe złe nawyki head case. Słaby bez piłki, słaby w team defence, za dużo holowania piłki i za mało współpracy z partnerami.

Za to na plus świetne warunki, dobra obrona 1-on-1, gra na koźle, solidny rzut. Ja tam go cenię.

Później jeszcze odpowiedź na post BMFa w sprawie Hassana.

o wielu graczach mozna podobnie powiedziec. oubre ma warunki do gry, jest atletyczny itd.

"ale ma te typowe złe nawyki head case. Słaby bez piłki, słaby w team defence, za dużo holowania piłki i za mało współpracy z partnerami." - to są bardzo duże wady, których oubre z każdym rokiem potwierdza, że nie potrafi zniwelować.

jest za słaby by być koniem pociągowym drużyny. a jego cechy nie predysponują go do bycia dobrym rolesem (mimo ze potencjal ma pewnie wiekszy od wielu rolesow).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.