Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, karpik napisał:

Bardzo pokrętne myślenie, bo Collins ma per36 > 21 pkt, ale może tak być ;)

Musze z tym żyć ze mój podkoszowy robiący 21/11 na 58%/37,7 za trzy nie rozgrywa. Ciężko ale jadłem dobre śniadanie. )))) Wiec proszę nie mieszać w to podkoszowego. Malik ma inne zadania inna pozycje i wymagania co do niego tez powinny być w asystach bardziej restrykcyjne. Wywodzi się z ultrazespolowych Denver co powinno mu pomoc. A tak nie było. Niski wskaźnik u niego a u Collinsa to inna para kaloszy. Co oczywiście wzmacnia negatywny przekaz. Tylko ze z jego charakterystyki wynika ze nie powinni w wolves od niego tego wymagać. Ale nie maja kim robić rozegrania wiec jest to na sile. 

16 minut temu, Eld napisał:

Tak jak obiecałem, @ignazz i jego Spurs dostali extra W ode mnie. Czwarty powędrował do Pacers i @RonnieArtestics.

Oba zespoły są w sumie podobne w budowie bo brak SS i pójście w mieszankę doświadczenia i graczy młodych na dorobku gdzie gra 10-12 graczy. Z mojej strony thx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jokić Barton i Murray w jednym lineupie potrafili kręcić top1 obronę, naprawdę ciężko mi uwierzyć, że Hassan jest aż taką ofiarą swojego supportu, ale może ktoś mądrzejszy mnie z błędu wyprowadzi

Kiedyś ktoś to wrzucił na realgm:

Ktoś powie, że to wybrane akcje, ale tak naprawdę tak to wygląda z Whitesidem regularnie - i dlatego rim protection jest przereklamowane, jeżeli ktoś (HW) wszystkie inne rzeczy robi na słabym poziomie. 

Ostatnio oglądałem sobie powtórkę (tzn. drugi raz) mecz Pelicans-Blazers - i tam Marc Jackson powiedział, że Whiteside to jest kandydat do DPOTY (XD), więc zacząłem zapisywać sobie jego posiadania w obronie. I w samej pierwszej połowie miał z 8-9 złych zachowań w defensywie - i złych nie na zasadzie, że ktoś tam mu trafił. Złych w stylu stanie pod koszem gdy Melli (jego obrońca na switchu, 40% strzelec) stoi na obwodzie, kilka złych zachowań na pnr (w stylu Reddick jako ballhandler na picku rzucający sobie bez reakcji Whiteside'a midrange J z 15ft), trzy razy zgubił krycie Ziona i był out of position gdy dostawał piłkę, więc wpadł w foul trouble. W drugiej połowie Stotts przestał go torturować obroną Ziona i miał kilka świetnych zachowań pod obręczą w trzeciej i czwartej kwarcie, gdy bronił Favorsa, ale  to własnie cały Whiteside - świetny rim protector, i słaby/przeciętny obrońca we wszystkim innym, Favors to wygodny matchup, bo z nim Pelicans brakuje spacingu, a do tego nie ma rzutu, ale overall przeciętny występ w obronie. MOŻE jest ot co niezły Whiteside, ale w obecnej koszykówce bardzo łatwo go punktować.

Mi tam nawet pasuje reputacja Whiteside'a-świetnego obrońcy, bo przynajmniej mogę napisać, że Zion robił na All-NBA D centrze > 60%TS i wprowadzał go w foul trouble. ;] Ale tak naprawdę HW grał tam słabiutką ind D na Zionie (ze cztery razy był kompletnie spóźniony broniąc go 1 na 1). A skoro za cały sezon Whiteside nie poprawia tej defensywy Blazers za bardzo, to jakoś średnio wierzę, że problemem jest tylko granie obok słabych partnerów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BMF napisał:

Kiedyś ktoś to wrzucił na realgm:

Ktoś powie, że to wybrane akcje, ale tak naprawdę tak to wygląda z Whitesidem regularnie - i dlatego rim protection jest przereklamowane, jeżeli ktoś (HW) wszystkie inne rzeczy robi na słabym poziomie. 

Ostatnio oglądałem sobie powtórkę (tzn. drugi raz) mecz Pelicans-Blazers - i tam Marc Jackson powiedział, że Whiteside to jest kandydat do DPOTY (XD), więc zacząłem zapisywać sobie jego posiadania w obronie. I w samej pierwszej połowie miał z 8-9 złych zachowań w defensywie - i złych nie na zasadzie, że ktoś tam mu trafił. Złych w stylu stanie pod koszem gdy Melli (jego obrońca na switchu, 40% strzelec) stoi na obwodzie, kilka złych zachowań na pnr (w stylu Reddick jako ballhandler na picku rzucający sobie bez reakcji Whiteside'a midrange J z 15ft), trzy razy zgubił krycie Ziona i był out of position gdy dostawał piłkę, więc wpadł w foul trouble. W drugiej połowie Stotts przestał go torturować obroną Ziona i miał kilka świetnych zachowań pod obręczą w trzeciej i czwartej kwarcie, gdy bronił Favorsa, ale  to własnie cały Whiteside - świetny rim protector, i słaby/przeciętny obrońca we wszystkim innym, Favors to wygodny matchup, bo z nim Pelicans brakuje spacingu, a do tego nie ma rzutu, ale overall przeciętny występ w obronie. MOŻE jest ot co niezły Whiteside, ale w obecnej koszykówce bardzo łatwo go punktować.

Mi tam nawet pasuje reputacja Whiteside'a-świetnego obrońcy, bo przynajmniej mogę napisać, że Zion robił na All-NBA D centrze > 60%TS i wprowadzał go w foul trouble. ;] Ale tak naprawdę HW grał tam słabiutką ind D na Zionie (ze cztery razy był kompletnie spóźniony broniąc go 1 na 1). A skoro za cały sezon Whiteside nie poprawia tej defensywy Blazers za bardzo, to jakoś średnio wierzę, że problemem jest tylko granie obok słabych partnerów.  

Nom, podobne rzeczy w może mniejszej skali i innych warunkach robił Vonleh, z takiej perspektywy ten cały rim protecting jest mocno przeceniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Alonzo, jesteś osobą, którą trzeba regularnie sprawdzać, gdy podajesz jakieś dane, bo zwykle jest tak, że albo są one nieprawdziwe albo ich nie rozumiesz i nie umiesz ich używać. 

1. Z Malikiem Wolves do wczorajszego meczu (jeszcze na ma danych na bbr) byli lepsi o 7,2 pkt na 100 poss., co oczywiście po kilku meczach nic nie znaczy, ale jak już używasz tego typu argumentów, pomijając już jak bardzo są idiotyczne i nic nie wnoszące do dyskusji), to chociaż check your sauces.

2. Jestem pewien, że nawet nie wiesz jak liczony jest ten def rating.

3. Znowu pudło

 image.thumb.png.c3cc21633a346e9bf9712af78b6ffca0.png

Odkąd Malik trafił do Minny to wykonał 158 podań (pomimo tego, że jak sam twierdzisz, nawet nie próbuje tego robić), w tym samym okresie Kelly Oubre podał 125 razy.

Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi.

 

PS. Jak już tak się lubujesz w tych +/- za jeden mecz, to mógłbyś mi powiedzieć kto miał najgorszy +/- wczoraj w Utah?

 

Byłem juz po porannej kawuni, ale właśnie sobie zrobiłem dziś drugą i ostatnią zapewne ;)  

Malik nabija statsy - co widać po tym co napisałem rano. W sumie to mu się nie dziwię - walczy o kontrakt, ale nie przywiązywałbym się do tych jego stats. Przyszły sezon w jego wykonaniu będzie bardziej miarodajny. 

3 godziny temu, fluber napisał:

Tu chyba chodziło o to, że nikt kto rzuca więcej niż 21ppg nie ma tak mało asyst per36 jak Malik. A John Collins ma 20,8:)

Yap :) Dokładnie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Malik nabija statsy - co widać po tym co napisałem rano. W sumie to mu się nie dziwię - walczy o kontrakt, ale nie przywiązywałbym się do tych jego stats. Przyszły sezon w jego wykonaniu będzie bardziej miarodajny. 

Gość był wyśmiewany i stawiany w jednym rzedzie z największymi waflami, a teraz gdy kreci 22ppg na 58TS i 56%efg to już nabija staty. Z perspektywy cm'a przy jego problemach Beasley to czyste złoto, Knicks grają o zupełnie inne cele, a nie jak Sota,na luzie z założeniem by przegrywać ile się da (nawet z KATem śrubowali lose streaka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay Thompson swego czasu robił ~tyle asyst per36 co teraz Beasley. Warriors chyba wtedy wygrali nawet z 70-parę meczów. 

Malik to jest dobry roles i był nim w czasach Nuggets, po prostu u nas ocenianie takich graczy bardzo często jest kompletnie odrealnione. Przekładanie 1 do 1 gry rolesów z reala na beGM to droga donikąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Gość był wyśmiewany i stawiany w jednym rzedzie z największymi waflami, a teraz gdy kreci 22ppg na 58TS i 56%efg to już nabija staty. Z perspektywy cm'a przy jego problemach Beasley to czyste złoto, Knicks grają o zupełnie inne cele, a nie jak Sota,na luzie z założeniem by przegrywać ile się da (nawet z KATem śrubowali lose streaka)

W normalnych warunkach nie czepiałbym sie Twojej interpretacji, ale zwróć uwagę, że gracze naszych Orlando wg kilku aktywniejszych GMów z KATem, Mitchellem Gordonem, Oubre i Cody Zellerem są praktycznie na wylocie z NBA ;) 

zatem skoro Beasley może w Knicks, to dlaczego moi nie w Magic?  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

W normalnych warunkach nie czepiałbym sie Twojej interpretacji, ale zwróć uwagę, że gracze naszych Orlando wg kilku aktywniejszych GMów z KATem, Mitchellem Gordonem, Oubre i Cody Zellerem są praktycznie na wylocie z NBA ;) 

nikt tego nie powiedział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

nikt tego nie powiedział 

Nie wygłupiaj się Lama :) Od wczoraj na Priv prowadzę liczne rozmowy o Codym Zellerze i nie spodziewałem się, że podczas tylko tego trymestru dorobiona mu została aż tak tragiczna łatka.. :) 

Co nie zmienia faktu, że miałem aż 3 chętnych na Kellego Oubre ;) 

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem o co chodzi, ale nawet jeśli to zdanie kilku gmów w sprawie Magic nic w temacie Malika nie zmienia

Właśnie bardzo dużo zmienia, ponieważ narracja o graczach robi swoje i jednak nawet jak ktoś się z tym nie do końca zgadza, to jest argument, że dany gracz ma taką, a taką opinię na forum i adekwatnie do niej jest traktowany. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Właśnie bardzo dużo zmienia, ponieważ narracja o graczach robi swoje i jednak nawet jak ktoś się z tym nie do końca zgadza, to jest argument, że dany gracz ma taką, a taką opinię na forum i adekwatnie do niej jest traktowany. :) 

nic dalej nie rozumiem, łatkę Malikowi dali ci, którzy go w ogóle nie znali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nic dalej nie rozumiem, łatkę Malikowi dali ci, którzy go w ogóle nie znali

 

Tylko, że my nadal ie wiemy, jakby działał w tym sezonie w systemie Knicks, bo w Denver grał niewiele, a teraz piłuje statsy pod nowy kontrakt. ja mu talentu nie odbieram oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo któryś już raz przekładasz oceny swoich graczy na to jak mają być oceniani gracze innych zespołów i przez to w jaki sposób prowadzisz narrację można mieć obawy o Twoje obiektywne głosowanie, zresztą w jednym temacie już wyraźnie napisałeś, że głosowałeś na FA z zemsty za głosowania Oubre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Alonzo napisał:

a teraz piłuje statsy pod nowy kontrakt

jest jedynym tego typu zawodnikiem w Wolves to sobie pyka, ja wiem, ze to może kogoś boleć, ale prawda jest taka, ze cm pozyskał bardzo fajnego rolsa za dobrą cenę, ja też muszę sprzedawać Jrue w innym otoczeniu, nie wiem co w tym dziwnego i dlaczego akurat mamy zakładać, że w Knicks grałby gorzej? zresztą cm wrzucał twitta jak rosła efektywność Malika wraz z boostem minut, potrzebujesz jeszcze iść z tym do wróżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.